Lekeler, Çiller Yüzümdeki lekelere çare ☹️

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

eminedmr21

Karaktersiz insan uzak dursun!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
141
125
28
merhaba arkadaşlar 6 yaşında kızım var ondan sonra yüzüm dahada yağlanmaya başladı siyah nokta gibi küçük yağ bezeleri çıkmaya başladi göz altlarımda lekeler hep oluştu daha önce doğal yöntemlere başvurdum ama sonuç yine ayni. Şimdi eczaneden bı krem almak istiyorum ama hangisini alayım lekelerin geçsin daha 24 yaşındayım tesettürluyum hergun makyaj yapmıyorum ama eşimle kızımla bir yerlere giderken özel gunlerde yapıyorum bilmediğim marka kozmetik kullanmıyorum daha fazla tahriş olmasin die ama ne yapsam da lekeler var güneş lekesi gibi. Benim gibi olan ve kremle tedavisi olan varsa lütfen paylaşır mi benimle şimdiden teşekkür ederim.🌺

La Roche Posay ın Leke serisini tavsiye ederim. Ben memnun kalmıştım. Lakin hangi tedaviyi uygularsanız uygulayın havalar soğumaya başladıktan sonra başlayın .Sonbahar, kış mevsimlerinde..Çünkü bu tarz tedaviler güneşin aktif, yoğun olduğu aylarda tavsiye edilmiyor..

Bununla ilgili konum da mevcut...

La Roche Posay ın Leke serisini tavsiye ederim. Ben memnun kalmıştım. Lakin hangi tedaviyi uygularsanız uygulayın havalar soğumaya başladıktan sonra başlayın .Sonbahar, kış mevsimlerinde..Çünkü bu tarz tedaviler güneşin aktif, yoğun olduğu aylarda tavsiye edilmiyor..

Bununla ilgili konum da mevcut...

Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum 🌺😘

Cildinde lekeler varsa mutlaka ama mutlaka güneş kremi kullan daha da beter olmaması için o lekelere çözüm olarak da sinoz leke kremini tavsiye ederim canım benimde hamilelikten sonra oldu kullandım baya faydasını gördüm

X