Cilt Bakımı Ürünleri Yüzümdeki sorunlardan kurtulmam için bi çözüm

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

yüzümdeki sorunlardan kurtulmam için çözüm önerir misiniz?

• Ankete Katılan
    8

mecnunun leylasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2016
52
4
Slm kızlar burnumun kenarında siyahlıklar ve çenemin etrafında kızarıklık var. Sanırım bunun beyaz tenli olmamda büyük bi payı var.. Şimdi size sorum bu sorunlarimdan nasıl kurtulurum?Etkili doğal yollar veyahut krem, ya da hangi marka fondöten önerirsiniz?

Süt gibiyim hiç siyah nokta derdim olmadı.
Cilt bakımınızı ve temizliğini düzenli yaparsanız siyah nokta derdiniz olmaz.

Bir elektrikli yüz temizleme aleti alın çok çeşitli markalar var. Kil maskesi cildinize uygun peeling .
Makyajınızıda yapmadığınız zamanda da bu aletle temizleyin .

Kızarıklığın neolduğunu anlamadım leke gibi mi damar mı renk eşitsizliği mi ?

Slm kızlar burnumun kenarında siyahlıklar ve çenemin etrafında kızarıklık var. Sanırım bunun beyaz tenli olmamda büyük bi payı var.. Şimdi size sorum bu sorunlarimdan nasıl kurtulurum?Etkili doğal yollar veyahut krem, ya da hangi marka fondöten önerirsiniz?
Siyahlı derken siyah nokta galiba .Kurtulmanın yolu cildini iyi bir ürünle temizleme ve sıklaştırma .
Kozmetik mağazalarında doğaya yakın birçok ürün var oralara bakabilirsin.
Bunun yanında haftada bir kez banyoda İpek keseyle hafifçe yüzünü keseleyebilirsin . ama dikkatli bir şekilde yapmalısın hafifçe dokunarak ..

Bir elektrikli yüz temizleme aleti alın çok çeşitli markalar var. Kil maskesi cildinize uygun peeling .

Yüz temizleme fırçası mı?

renk eşitsizliği. Ayrıca cildimin bakımını eksik etmediğim halde bunlar oluyor. extra cildimde soyulmalar oluyor sürekli yüzümü suya sabuna deydirdiğimden :)

Siyahlı derken siyah nokta galiba .Kurtulmanın yolu cildini iyi bir ürünle temizleme ve sıklaştırma .
Kozmetik mağazalarında doğaya yakın birçok ürün var oralara bakabilirsin.
Bunun yanında haftada bir kez banyoda İpek keseyle hafifçe yüzünü keseleyebilirsin . ama dikkatli bir şekilde yapmalısın hafifçe dokunarak ..
Haftada değil nerdeyse hergun bu sekilde yaptığım halde oluyor. Bundan dolayı cilte oluşan pul pul dokulmelerelde cabası..

Sabun bana göre cilde temas etmemeli. Belki de çok fazla peeling -temizleme işleminden kaynaklıdır. fazla temizlemek cildi yorar ve pul pul dökülmelere neden olur. Üstelik siyah noktaları da temizlemez. İçinde fazla kimyasal içermeyen bir köpük temizleyici ve kesinlikle nemlendirici kullanmanız gerekiyor. Ayrıca da güneş koruyucu bir ürün kullanmalısınız.

renk eşitsizliği. Ayrıca cildimin bakımını eksik etmediğim halde bunlar oluyor. extra cildimde soyulmalar oluyor sürekli yüzümü suya sabuna deydirdiğimden :)
Benimde cildim karma ve yanak bölgem çok hassas kızarık vichy aqualia thermal light kremini aldım numune iyi gibi yüzüme kahve telvesiyle peeling yapıyorum yeni keşfettim muhteşem temizliyo ve bebe sampuanıyla yüzümü yıkoyorum cildim daha iyi inş. Düzelmeye başlar

X