Zadig Voltaire parfümlerini bilenler burada toplansın

This is her kullanıyorum. Değişik güzel bir koku. İlk başta biraz keskin bir açılış yapıyor ama hemen kremsi bir kokuya dönüşüyor. Hafiften tatlı . Kalıcılığı orta seviyede.

Cevabın için teşekkür ederim tatlım. Fiyatı biraz uygun gibi geldi bana o yüzden merak ettim ben de. Sence Kenzo Amour mu Zadig mi?

Bende beyaz şişeli olanın testerini kullandım bir kaç defa. this is her sanırım. Tatlı bir koku ama meyveli bir tatlılık değil kremalı gibi

Bende beyaz şişeli olanın testerini kullandım bir kaç defa. this is her sanırım. Tatlı bir koku ama meyveli bir tatlılık değil kremalı gibi
Teşekkür ederim canım. Kremalı yorumları okudum ben de, ama tam olarak nasıl acaba pasta kreması gibi mi, kremşantiye mi benziyor. Açıkçası pasta gibi kokmak istemem ama çok da merak ediyorum. Her yerde de bulunmuyor ki.

Teşekkür ederim canım. Kremalı yorumları okudum ben de, ama tam olarak nasıl acaba pasta kreması gibi mi, kremşantiye mi benziyor. Açıkçası pasta gibi kokmak istemem ama çok da merak ediyorum. Her yerde de bulunmuyor ki.
Yok pasta gibi kokan kokulardan değil bence. Tatlı ama meyveli değil daha yumuşak sütlü tatlı gibi

Pamuk helva gibi kokmuyor. Şekerli bir koku asla değil. Sadece tatlı bir koku yani nasıl tarif etsek bilemedim ama şeker şeker kokmuyor tatlı notalar var içinde bunlar parfümü yumuşatmış. :)
teşekkür ederim canım o zaman bir bakayım ben ona en iyisi..

X