Mutfak Dekorasyonu Zavallı kiracının mutfak dolabı hayali

yaren 1995

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
74
18
Başlıktan anlisir uzere kiraciym ve mutfak dolabm cok eski ev sahibim yaptr kiradan kes diyo oda sadece 200 tl 200 tl 🙄 ama pesin para ben veremem dio o ev sahibi oldugu halde 3 bin tl veremio ben nasi bulup vericem akıl verin 😔😔😔

O zaman diyeceksiniz ki iki ay kira ödemeyelim dolaplarını yaptıralım. Ama ben olsam elin evine güzellik yapmam o fiyatlarda ev bulursun mutlaka

O zaman diyeceksiniz ki iki ay kira ödemeyelim dolaplarını yaptıralım. Ama ben olsam elin evine güzellik yapmam o fiyatlarda ev bulursun mutlaka
Kabul etmiyo ki keske etse bırak iki aylık kirayi sadece 200 kesin hepsini kesmeyn dio 🙄 ayni fiyatada malesef ev yk 5 yildr otrdgm icn suan en uygn fiyat semte gore 😔

taşınmakta çok zor ve bulacağınız evde pahalı olabilir ama imkanınız olursa biraz daha yeni ve düzgün bir eve geçebilirseniz ona bakın. yada siz çalışmıyorsanız ufak tefek işlerde yapabilirsiniz çocuk bakıcılığı gibi yada başka başka bilmyiorum ne işler yapılır :)

Ben kiracıya hak veriyorum ya sonuçta düşünsenize eviniz olduğunda ordan gelen parayla geçineceksiniz. Maaşınızdan her ay 200 tl eksik aldığınızı düşünsenize bu ev de ev sahibinin maaşı

Kiracı olmakda zor evini kiraya vermekde Allah iyilerle karşılaştırsın.
Bnm evimde cok eski napalım şimdi böyle durumlara göre değişir hiç bir sey kalıcı degil bakarsınız güzel bir kapı 🚪 açılır güzel bir eve taşınırsınz 🌹
Bizde kiracıyız kiminin dusakaninini kiminin iç izalasyonunu lavobasını boyasını musluklarını banyo havalandırması vs yapıyoruz yaptık ne bilim bütcemiz varsa cokda kötüyse yaptık ama bazende hiç bir sey yapmadan oturduk...

Ben kiracıya hak veriyorum ya sonuçta düşünsenize eviniz olduğunda ordan gelen parayla geçineceksiniz. Maaşınızdan her ay 200 tl eksik aldığınızı düşünsenize bu ev de ev sahibinin maaşı
Bendn aldgi kirayla geçinen biri dgl kendisi kızdgm nokta o ztn 2 ay kira almayp yaptrsa ölmez :) allah herksn gönlune gore wersn ne diym zenginin malı züürtn cenesini yoruyo iste

Kiracı olmakda zor evini kiraya vermekde Allah iyilerle karşılaştırsın.
Bnm evimde cok eski napalım şimdi böyle durumlara göre değişir hiç bir sey kalıcı degil bakarsınız güzel bir kapı 🚪 açılır güzel bir eve taşınırsınz 🌹
Bizde kiracıyız kiminin dusakaninini kiminin iç izalasyonunu lavobasını boyasını musluklarını banyo havalandırması vs yapıyoruz yaptık ne bilim bütcemiz varsa cokda kötüyse yaptık ama bazende hiç bir sey yapmadan oturduk...
Amin....

taşınmakta çok zor ve bulacağınız evde pahalı olabilir ama imkanınız olursa biraz daha yeni ve düzgün bir eve geçebilirseniz ona bakın. yada siz çalışmıyorsanız ufak tefek işlerde yapabilirsiniz çocuk bakıcılığı gibi yada başka başka bilmyiorum ne işler yapılır :)
Ewt malesef ewler cok pahali mecbur kıpırdayamiyrz :KK43: Bnde cock oldgu icn calisamyrm alah herksn yardmcsi olsn

X