Zayıflama arkadaşları arıyorum?

aslim0637

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
96
20
26
Merhaba arkadaşlar yarın diyete başlıyorum zayıflama arkadaşları arıyorum motive olup pes etmemek için elimizden geleni yapalım isteyenler varsa beraber zayıflayalım , güçlenelim, başaralımmmm🏋️

Merhaba arkadaşlar yarın diyete başlıyorum zayıflama arkadaşları arıyorum motive olup pes etmemek için elimizden geleni yapalım isteyenler varsa beraber zayıflayalım , güçlenelim, başaralımmmm🏋️
Tam aradığım 😁ben varım sende varsan şuan itibariyle basladim

Merhaba ben de varım ve cesaretlenmeye ihtiyacım var😅doğum kilolarım yapıştı üzerime..75 kg yim hedefim 60🤪

Merhaba ben de katılmak istiyorum sabah 68.1 çıktım :KK43: boyum 1.63. Başladınız mı diyete? Masa başında çalışıyorum hareketsizim yani :KK43: Nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Merhabalar ben daha önce Dukan yapmistim çok güzel vermiştim bebekten sonra tatlıya zafim çok arttı 70 kg 160 40 yaş olarak tekrar bugün verdim startı kahvaltımı yaptım haslanma yumurta yulaf krebi peynir 4tane zeytin olarak ufaklık uyusun kahvemi içeceğim hadi arkadaşlar yapalım artık başla bırak derken yandan fışkıran yağları sağlamaktan sıkıldım haftalık tartıya cikiyorum ben haftaya kadar tartilmiycam

Merhaba ben de katılmak istiyorum sabah 68.1 çıktım :KK43: boyum 1.63. Başladınız mı diyete? Masa başında çalışıyorum hareketsizim yani :KK43: Nasıl bir yol izleyeceksiniz?
Bende ufaklıkla evde koşturma dışında dışarda zamanım olmuyor öyle yürüyüş yapayım desem yarı yoldan dönüyorum sen cakistigin için en azından işyerine bir durak önce inip yürüyüşü tamamlayabilir sin protein ağırlıklı beslenmeni tavsiye ederim 🥰

Merhaba arkadaşlar başladım Sabah sirkeli limonlu su içiyorum sonra yesilçaylı tarcınlı karanfilli çay içiyorum üzerine spor kahvaltı diyet programım var yani eğer devam ederseniz belirli hedefler koyarız

Evet wp daha etkili olur sanırım yazarak birbirimizi motive edebiliriz :) bu yaz düğünler de var traktör tekeri gibi katılmak istemiyorum.

Merhaba arkadaşlar dün akşam hafif yedim ve biraz hareketle sabah yüzüm azıcık güldü. Sabah tartıldığımda 67.5 gördüm bu akşam biryere davetliyim bakalım nasıl olacak :) Hepinize başarılar.

Arkadaşlar buradan devam edeceğiz hergün tartılıp hergün diyete ve spora devam hergün buraya yazalım basaracağız kurallar gereği grup açmak yasakmıs buradan devam o yüzden

Sabah kalktığımda önce 2 su bardağı su içiyorum ama 1 su bardağı sirkeli ve limonlu
Ardından 1 tatlı kaşığı yesil çay, 11 karanfil ve 1 kabuk tarcını demleyip içiyorum spor yapıp kahvaltımı yapıyorum. Evimi temizleyip ardından tekrar spor yapıyorum. Yemek yapacaksam işlerim bittikten sonra yapıyorum. Aksamda 7 den sonra su dısında hiçbir sey içmiyorumda yemiyorumda . Ara öğünlerime dikkat ediyorum. Unutmayın ki bazen tartı kilo almıs gibi gösterebilir çekinmeyelim devam edelim sabredelim basaracağız

Merhaba.
Benim de bugun dusuk kalorili aralikli oructa 4.gunum bitti.
Guncelde 162-65.5 sanirim.
Motivasyonumun artmasi amacli boyle bir yere yazmak istiyordum.
Hareketsiz bi işteyim.
Eve gelince yuruyus bandi var ama cok zor geliyor.

Sabah su içmek mantıklı midem bulanmazsa ben de yarın içeyim. Dün akşam misafirlikteydim bi tık fazla yedim ama eskisi gibi abanmadım :KK70: Sabah 67,4 buna da şükür en azından tekrar 68 görmedim :)

Merhabalar benimde atak evresi 3.gun 70 kg başladım bugün dayanamadım tartıldım 68,4 çıktı yarın bizde davetteyiz 🥺 umarım bozmam

X