Zayıflama yüzüğü

Boyum 1.60 , ben kilolu hissetmiyorum kendimi de boğazımı tutamıyorum işte, 50 kiloya düşmek istiyorum :KK1: artık bitki çayları, su falan öyle oyalayacağım kendimi hiç olumlu yorum gelmemiş :26: aslında ne güzeli sağlıklı beslenmeyi ve sporu yaşam tarzı haline getirmek ama ben sporu genelde yazın daha yogun yapabiliyorum.. Üniversiteye gidiyorum orada da fitness salonunda yuruyus bandinda falan yapabiliyorum bazen o da.. E haftasonu gezmeye çıkıyorum falan hadi hop fast-food restoranları kilolar alıyor başını gidiyor.. En iyisi az yemeyi yaşam tarzı olarak benimsemek.

Atıştırmalık olarak kalorisi az şeyleri tercih etseniz olmaz mı
Domates dilimleyin mesela kalorisi cok düşük
Yağsız tuzsuz mısır ya da su piyasadaki pirinç patlaklari filan
Ben de 6 kilo vermek istiyorum metabolizmam çok yavaş. Yeşil çay iyi geliyormuş diye duydum ancak bunun disinda zayıflama hapı, yok inceltici krem vs olayina inanmıyorum.
Bi ara denge bilezigi vardı ortalıkta. Millet koluna takınca nirvanaya ulaşacağız zannediyordu ki sonuç belli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Atıştırmalık olarak kalorisi az şeyleri tercih etseniz olmaz mı
Domates dilimleyin mesela kalorisi cok düşük
Yağsız tuzsuz mısır ya da su piyasadaki pirinç patlaklari filan
Ben de 6 kilo vermek istiyorum metabolizmam çok yavaş. Yeşil çay iyi geliyormuş diye duydum ancak bunun disinda zayıflama hapı, yok inceltici krem vs olayina inanmıyorum.
Bi ara denge bilezigi vardı ortalıkta. Millet koluna takınca nirvanaya ulaşacağız zannediyordu ki sonuç belli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyle yapıyorum ya mesela tatlı ihtiyacım oldugunda 1-2 tane günkurusu kayısı yiyorum, midem kazındıgında 1 avuc nesfit falan yiyorum gece bilhassa, yoksa duramıyorum yerımde aklım sürekli bişeyler yemekte oluyor. bitki cayları falan da iyi oluyor oyalanıyorum, yeşil çayın da fazlası zararlıymış gecen haberlerde cıktı günde 2 fincan yeterli bence, umarım siz de verirsiniz kilolarınızı bir an önce.. :)

4 kılo aman aman bır fazlalık değil ama akupunktr demişsin.Kısıden kısıye degısır mı bılyorum benım ciddi anlamda iştahımı kesmişti ama o kadar para bayılılır mı iştah kesecek diye orası muamma.

Oyle yapıyorum ya mesela tatlı ihtiyacım oldugunda 1-2 tane günkurusu kayısı yiyorum, midem kazındıgında 1 avuc nesfit falan yiyorum gece bilhassa, yoksa duramıyorum yerımde aklım sürekli bişeyler yemekte oluyor. bitki cayları falan da iyi oluyor oyalanıyorum, yeşil çayın da fazlası zararlıymış gecen haberlerde cıktı günde 2 fincan yeterli bence, umarım siz de verirsiniz kilolarınızı bir an önce.. :)

umarım verebilirim :)
bir diyetisyen şeker krizi tuttuğunda 3'ü bir arada nescafe için demişti
çikolataya vs dalana kadar

Yemediğim zaman çok mutsuz oluyorum
Bir kaç kilo verdim ama hala 10 kilo fazlam var
Offf napim, tombulum yapacak bir şey yok
Hiç bir zayıflama ürününe inanmıyorum, hepsi para tuzağı

umarım verebilirim :)
bir diyetisyen şeker krizi tuttuğunda 3'ü bir arada nescafe için demişti
çikolataya vs dalana kadar

Aslında tabi ki çikolatalardan falan cok daha az kalori içeriyordur nescafe ama şekerli kahve içemiyorum, Allahtan cikolataya fazla düşkünlüğüm yok bir regl oldugum zamanlar kriz geliyor o zaman kayısı falan ya da tarçınlı bişeyler öyle dengelemeye çalışıyorum :)

Yemediğim zaman çok mutsuz oluyorum
Bir kaç kilo verdim ama hala 10 kilo fazlam var
Offf napim, tombulum yapacak bir şey yok
Hiç bir zayıflama ürününe inanmıyorum, hepsi para tuzağı

Ben de yemek yiyemediğim zaman çok mutsuz hissediyorum ya aklım hep bişeyler yemekte
ya bence kendimizi cok da zorlamadan sporla desteklemeliyiz gerçekten işe yaradıgını gördüm ben
ben de zayıflama haplarına falan inanmıyorum ama bir ara bu akupunktur çok moda olmuştu acaba dedim
ama görüyorum ki kimse olumlu bişey yazmamış en iyisi paramı ziyan etmiyim:)
umarım siz de ideal kilonuza kavuşursunuz yakında, bende.. :)

Ben de yemek yiyemediğim zaman çok mutsuz hissediyorum ya aklım hep bişeyler yemekte
ya bence kendimizi cok da zorlamadan sporla desteklemeliyiz gerçekten işe yaradıgını gördüm ben
ben de zayıflama haplarına falan inanmıyorum ama bir ara bu akupunktur çok moda olmuştu acaba dedim
ama görüyorum ki kimse olumlu bişey yazmamış en iyisi paramı ziyan etmiyim:)
umarım siz de ideal kilonuza kavuşursunuz yakında, bende.. :)

İlk duyduğumda bana çok acayip gelen bir şeyi uyguluyorum bu aralar
Birisi bana balık yağı kullan dedi; hani şu iştah açar, kilo aldırır, yazın kullanılmaz falan diye adı çıkmış balık yağı
Ama bilinen sıradan balık yağlarını değil, kompleks bir ürün kullanacaksın dedi, eczaneye danıştım, Solgarın Omega 3 950 diye bir ürünü var, 14 gün oldu, vücudumda gözle görülür bir sıkılaşma var, cildimde değişiklikler, her gören ne oluyor diyor. Günde 3 kase de yoğurt yiyorum, egzersiz falan yapmıyorum ama değişiklik gözle görülür şekilde. Aşırı iştahım gitti, aslında balık yağını yüksek kolesterolüm için aldım ama vücudumdaki değişiklik inanılmaz, aldığım eczacı söylemişti, hızla kilo verirsiniz, şekillenirsiniz diye omega 3 ün böyle bir etkisi varmış. Her yetişkinin ömür boyu kullanması gerekirmiş. Yazın geldiği şu günlerde bu değişiklik bana çok iyi geldi, paylaşmak istedim belki faydası olur size de

Son düzenleme:
İlk duyduğumda bana çok acayip gelen bir şeyi uyguluyorum bu aralar
Birisi bana balık yağı kullan dedi; hani şu iştah açar, kilo aldırır, yazın kullanılmaz falan diye adı çıkmış balık yağı
Ama bilinen sıradan balık yağlarını değil, kompleks bir ürün kullanacaksın dedi, eczaneye danıştım, Solgarın Omega 3 950 diye bir ürünü var, 14 gün oldu, vücudumda gözle görülür bir sıkılaşma var, cildimde değişiklikler, her gören ne oluyor diyor. Günde 3 kase de yoğurt yiyorum, egzersiz falan yapmıyorum ama değişiklik gözle görülür şekilde. Aşırı iştahım gitti, aslında balık yağını yüksek kolesterolüm için aldım ama vücudumdaki değişiklik inanılmaz, aldığım eczacı söylemişti, hızla kilo verirsiniz, şekillenirsiniz diye omega 3 ün böyle bir etkisi varmış. Her yetişkinin ömür boyu kullanması gerekirmiş. Yazın geldiği şu günlerde bu değişiklik bana çok iyi geldi, paylaşmak istedim belki faydası olur size de

hadi yaa ciddi misiniz, çok ilginç gercekten benim de sıkılaşmam gerek acilen :KK43: yogurt ben de cok tüketirim çok severim ama balık yağının en son 7-8 yaşlarındayken annem zorla veriyordu düşünün.. ondan beri ağzıma sürmüşlüğüm yoktur. Bir araştırıcam bunu çok iyiymiş ya deneyebilirim çok teşekkürler..

X