Zayiflamaya Niyet Ettim Günlüğüm

asosyalzade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2021
648
1.034
33
10 kilo fazlam var genç dinamik sağlıklı olmak istiyorum.

Buraya sık sık uğrayıp zayıflama nedenlerimi gözümün önünde tutmak istiyorum.

1. Aynada kendime baktığımda gıdımdan hoşlanmıyorum.
2.Gayet güzel bir kadınım neden bu kötülüğü kendime yapıyorum? Yaşlanınca zayiflasam da kırışacağim.
3. Hep nefes nefese kalıyorum Yedikçe hantallaşiyorum. Sürekli uykum geliyor .
4. Genç dinamik ve güzel olmayı çok özledim eski resimlerim bi harika .:KK51:
5.istediğim kıyafeti giyemiyorum . Göbek kısmı ve kol kısmı kötü duruyor.
6. O kollar incelsin ve evimde kısayolları kısacık giyebileyim. Uzun ve bol kol giymekten bıktım.
7. Çok güzel kıyafetlerim ve alacaklarım beni bekliyor.
8. Önceden başardım yine başarabilirim.

Neler yapacağım?

# iki öğün yemek .
#elveda ekmek
#kalkar kalkmaz sirkeli su içmek
#sabah kahvaltısını güçlü yapmak cevizden zeytin ve yumurtaya kadar
#spor ve dans etmek
#akşam yemeği ne olursa olsun sadece 1 tabak yemek ve 17' den sonra asla yememek .

#bol bol su.

Hayatta en güzel şeylerden bitanesi yemek yemek sanırım. Aç bile olmasam sevdiğim için hep yedim . Kolay olmayacak fakat sağlığım ve kendimi sevmem için bundan vazgeçiyorum. Bi tane sevdiğim şey bir çok sevdiğim noktaları elimden aldığı için vazgeçiyorum. Elveda lezzetli yemekler tatlılar çikolatalar.

Hadi bakalım kolay gelsin. Çok fazlanız yok yazdıklarınıza uyarsanız rahatlıkla kilonuzu verir üstüne bir de güzel sıkılaşırsınız. Şimdiden tebrik ediyorum sizi.😊

Evet arada kaçır ye derken biraz biraz adapte oldum. İp atlamaya da başladım 350 ile.
Sabah sirkeli su içiyorum. Öğlenden kahve şekersiz içiyorum.
Eskiden çabuk kilo verirdim tartıyı yere yapiştiricam.
Ben boyle aptal tartı gormedim tam bir gerizekali.
Bacak kalmadı gözüm çikolata da perişanım.
Haftaya da oruçla devam edeceğim.

Sevgili zayıflama günlüğü o tereyağli kızarmış ekmeği yedim . Pis boğazıma neden engel olmadım bilmiyorum. Her gece aynı karar ama sabahı azıcık yesem ne olur ki durumu.
Ya tokluk hissim 0!
Alti ustu 10 kilo vericem bu neden bu kadar zor.
Tartıya çaktım tekmeyi inşallah bozulmaz.
Oruç tutmaya başlıyorum yarından itibaren.
Hadi kızım göreyim seni tut ulan sözünü.

Tartıyla hala küs ve konuşmuyorum. Onu affedebilir miyim sanmıyorum. Hep şişko hep kilo vermemiş çıkarıyor beni. Utanmasam kıskanıyor diyeceğim.
Herneyse oruçlarıma başlamış bulunmaktayım. Sahur yapacağım diye fazla yememişdir inşallah.

Oruç tuttum . Gayet rahat tuttum maşallah. Hersey güzel ilerlerken zikkim gibi acikmadiğim halde iftarda yedim de yedim.
Eee ben moralsizsem yiyenlerdenim galiba ...
Yarın tutcam boğazımı!

Bi kaç dk öyle bir yedimki ohh canıma değsin desem samimiyetsizlik olacak.
Kendimi kusturmaya çalıştım ama olmadı. Nasıl kusuyor bu insanlar. Mahvoldum ama kusamadim
Hayatın tadı yemek fikrimi değiştiremiyorum. Berbat bi kodlama yaptım kendime. Ah ulenn yaz da geliyor dana gibi gezicem o harika favorilediğim kıyafetler falan .
Bugün sondu yarın sporun anasını ağlaticam aç yaticam aç gezicem. Bu salak mide küçülmeliiiiii.

3 gündür yemek konusunda direndim. Akşam 5 ten sonra yemedim. 2 gün yürüyüş yaptım.
Bugün plank ve ip atlama kombini yaptım. Bu göbek gider umarım. Ayın 30una kadar kaç kilo vereceğim merakla bekliyorum.

X