Zdrave kullananlar

Savasperisi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
18
0
Kizlar herkes su kremi konusuyor bulgar kremiymis ve sivilceleri cok kisa surede tamamen bitiriyormus ben buna kendimde sahit oldum arkadasimin yuzunde tek bir leke kalmadi bende aldim kullanıyorum icinizde kullananlar varsa yorum atabilir mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kremi bildigin pazardan aldim krem aslinda pisik kremi ama herseye iyi geliyormus yakin bir arkadasim kullandi ve ise yaradigini gordum sivilceye lekeye ucuga falan herseyi geciriyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım merhabalar, tesadüfen gördüm açılan forumu. Bulgarıstan göçmeniyim ve evet dogru sıvılceden pişiğe cilt kuruluğuna topuk çatlaklarına ve bırcok seye daha ıyı gelıyor . Bulgarcada Zdravey merhaba demek sağlık dilemek anlamında. Bu kremin adıda burdan geliyor sağlık kremi yani.. Tavsiye ederim mavi bir ambalajı var senelerdir ailece kullanırız biz. Bebek cildi gibi yapıyor :)

ben de uçuk çok çıkar aslında ama kremi aldım ya çıkmıyor bu ara uçuk muçuk :)) bir kaç sivilcem vardı onlara sürdüm kuruttu bakalım izleri de geçirecek mi

İçeriğinde domuz yağı olduğu yazıyor çeşitli internet sayfalarında.
İçeriğine baktığımda stearik asit olduğunu gördüm .intertten araştırdım kadarıyla bu madde hayvanlardan elde ediliyormuş.bu kremde hangi hayvandan elde edildiğini öğrenemedim.Bilginiz varsa yazar mısınız

X