Zekeriya Kul orta yüz germe ameliyatı

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
15.974
12.772
Yanak asmada dikisler nasil oluyor ? Mesela benim dikisler kulak ön ve arkaya uzanacak sanirim
Kulak ön ve arka dikişler de alt yüz geriliyor diye biliyorum ama... Aslında en güzel yüzü öyle dikişli işlemde oluyor bence 😊Nazo, yanak, hatta boyun bölgesi bile o dikişli işlemde oluyor 👍

ildailda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2011
4.034
33
Kulak ön ve arka dikişler de alt yüz geriliyor diye biliyorum ama... Aslında en güzel yüzü öyle dikişli işlemde oluyor bence 😊Nazo, yanak, hatta boyun bölgesi bile o dikişli işlemde oluyor 👍
Hayır orta yüzde saçlı deride 5 cm kesi yapılıyor oradan hem göz kaş ve yanak asilıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3091 gün geçti.

arzum77

Pro Üye
15 Ekim 2010
15.974
12.772
Hayır orta yüzde saçlı deride 5 cm kesi yapılıyor oradan hem göz kaş ve yanak asilıyor.
Canım, bende oldum ameliyat saçlı deriden söylemiştim. Evet, kaş, göz güzel çekiliyor. Yanak kısmı da fark ediyor ama kulak önü ve arkasında kesi yapılınca yanak kısmı ve boyun kısmı daha güzel çekiliyor.

ChAneL81

❤️❤️❤️❤️
Pro Üye
18 Eylül 2014
4.175
5.827
Aynen bende masaya yatmisken bi kerede hepsinden kurtulim’ istiyorum 🤣 dikis izleri gizli nede olsa cagreler tukenmez gorunsede lazer yada medikal makyajla gizlerim 🥰

ChAneL81

❤️❤️❤️❤️
Pro Üye
18 Eylül 2014
4.175
5.827
Canım, bende oldum ameliyat saçlı deriden söylemiştim. Evet, kaş, göz güzel çekiliyor. Yanak kısmı da fark ediyor ama kulak önü ve arkasında kesi yapılınca yanak kısmı ve boyun kısmı daha güzel çekiliyor.
Bi de su var yuz gergin ama boyun yapilmamis olursa yine boyun icin illa bi daha ameliyat olmak gerekecek

ildailda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2011
4.034
33
Tam yüz germe sarkma çok varsa yaştan dolayı ozaman tercih ediliyor ben 39 yasindayim

ildailda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2011
4.034
33
Benim yanaklar çok düşüktü çoook

songuuloz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
48
23
30
Yok bacım yok, bizler ne fotolar paylaştık, meme, popo, karın... Açtık açtık gösterdik bilgi olsun diye. Yüzümü kimlere kimlere attım, gerçek net sonuç görsünler diye. Çarşaf çarşaf albüm yaptık buradan, çekinmedik.
Şimdi foto attıklarım bana güvenmiyor. Atmıyor foto.
Tamma süreç yazılsın da ne bilelim nasıl oldu. Sana göre güzel, bana göre degil.. Yani ifşa olacak bir durum yok. Kırp Kırp koy. Foruma koyma, özelden at, albüm yap istedigin kişiler görsün.... Senelerin üyeleriyiz, yok insta dan gösteriyim falan.E bende sosyal hesabımı neden vereyim sana?
ben tum yuz fotomu sosyal medya uzerınden yazanlarla paylastım burdan paylasmayı dusunmuyorum sıze gore mantıksız gelebılır burda sadece kırpılmış olarak koyacagım ayrıca sızın sosyal medyanızı bıle guvenıp vermedıgınız bırı neden sıze tum yuz fotografını atsın buradan bana da bu cok sacma gelıyor

songuuloz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
48
23
30
Aranizda Mustafa Karacaya ameliyat olan var mi peki? Zekeriya Kul pek mesajlara cevap vermiyor
hocanın 2 tane hesabı var islemlerın paylasıldıgı hesaba atın mesajı bence ben bu konuda hıc sıkıntı yasamadım aksıne cok hızlı donus aldım Nısan ayından ekım ayına kadar ara ara sorular sormustum hızlı donus olmustu telefon numarası da var

arzum77

Pro Üye
15 Ekim 2010
15.974
12.772
ben tum yuz fotomu sosyal medya uzerınden yazanlarla paylastım burdan paylasmayı dusunmuyorum sıze gore mantıksız gelebılır burda sadece kırpılmış olarak koyacagım ayrıca sızın sosyal medyanızı bıle guvenıp vermedıgınız bırı neden sıze tum yuz fotografını atsın buradan bana da bu cok sacma gelıyor
Ben burdan, özel mesajla tüm yüzümü, diger amelşyat fotolarımı paylaşıyorum ama. Geçmiş zamanlarda telefon numaramı bile verdim. Ama zaman sonra sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntıları yaşamamak için özel bilgilerimi paylaşmayı düşünmüyorum. Güven vermezsem paylaşmayın tabi, sizin bileceginiz bir durum. Ben her ameliyatımda bilgi süreci için foto paylaştım, herkese yardımcı oldum. Yaptırdıgınız işlemleri düşündüğümüz için foto talep ettik. Tabiki paylaşıp paylaşmamanız sizin takdirinize..
Ailemle, arkadaşlarımla paylaştığım sosyal hesaplarımı böyle bir platformda paylaşmayı uygun görmüyorum ve bu paylaşımlar yasak zaten sitede.