Orta yüz germe ameliyatı

Yok bacım yok, bizler ne fotolar paylaştık, meme, popo, karın... Açtık açtık gösterdik bilgi olsun diye. Yüzümü kimlere kimlere attım, gerçek net sonuç görsünler diye. Çarşaf çarşaf albüm yaptık buradan, çekinmedik.
Şimdi foto attıklarım bana güvenmiyor. Atmıyor foto.
Tamma süreç yazılsın da ne bilelim nasıl oldu. Sana göre güzel, bana göre degil.. Yani ifşa olacak bir durum yok. Kırp Kırp koy. Foruma koyma, özelden at, albüm yap istedigin kişiler görsün.... Senelerin üyeleriyiz, yok insta dan gösteriyim falan.E bende sosyal hesabımı neden vereyim sana?
Wooooow Arzum, bu sana yapılır mı?
İnanamıyorum :skandal:

Ameliyat olanlar bize de ozelden de olsa resimlerini gostersede bizde cesaretlensek 🙄 sayfalarca yazmak baska oncesi sonrasi sureci gormek baska
Ben sahsen oyle yapmayi dusunuyorum nisan ayi icin gun aldim umarim aksilik cikmaz da gelip ameliyatimi olurum..
olduktan sonrada goz kapagi meme karin ameliyatlarim gibi iki gune bir resim eklerim ...
Merhaba kimde karar kildiniz kime olacaksinjz ameliyat. Siz baya arastirmistiniz tercihinjzi merak ettim.

Karacaya ve gökhan uğura işlem yaptıran arkadaslarim var.karaca da dikusler çok iyi.Ama gökhan felaket .bilginiz olsun

Ameliyat olanlar bize de ozelden de olsa resimlerini gostersede bizde cesaretlensek 🙄 sayfalarca yazmak baska oncesi sonrasi sureci gormek baska
Ben sahsen oyle yapmayi dusunuyorum nisan ayi icin gun aldim umarim aksilik cikmaz da gelip ameliyatimi olurum..
olduktan sonrada goz kapagi meme karin ameliyatlarim gibi iki gune bir resim eklerim ...
Bu arada hayırlı olsun kararın canım 💖🥰 Çok mutlu olacagın sonuçlar diliyorum sana 💕 Darısı başıma 😀😘

Yok bacım yok, bizler ne fotolar paylaştık, meme, popo, karın... Açtık açtık gösterdik bilgi olsun diye. Yüzümü kimlere kimlere attım, gerçek net sonuç görsünler diye. Çarşaf çarşaf albüm yaptık buradan, çekinmedik.
Şimdi foto attıklarım bana güvenmiyor. Atmıyor foto.
Tamma süreç yazılsın da ne bilelim nasıl oldu. Sana göre güzel, bana göre degil.. Yani ifşa olacak bir durum yok. Kırp Kırp koy. Foruma koyma, özelden at, albüm yap istedigin kişiler görsün.... Senelerin üyeleriyiz, yok insta dan gösteriyim falan.E bende sosyal hesabımı neden vereyim sana?
Evet cok zoruma gidiyor biz yaptigimiz iyiliklerin karsiligini ne yazik ki goremiyoruz 🧐 heleki senin hakkin odenmez kac senzdir hic usanmadan anlattin ve hala anlatiyosun

Merhaba kimde karar kildiniz kime olacaksinjz ameliyat. Siz baya arastirmistiniz tercihinjzi merak ettim.
Merhaba zekeriya kul a icim cok isindi bilemedim asistani bile usanmadan hep cevap veriyor hayirlisi bakalim evet cok arastirdim ama yurt disindan biraz zor oluyor siz ordaysaniz bence sanslisiniz arastirmak daha kolaydir size

Ben yillardir arastiriyorum.bi cok dr a arkadasim oldu ama hepsi simdi keske diyor acele Etmeseydik ödem dikiş konusunda drum muazzam.ve yaklaşımı çok tatlı hastaya karşı. Gerek duymadığı işlemleri yapmıyor mesela bu çok önemli bence

Kulak ön ve arka dikişler de alt yüz geriliyor diye biliyorum ama... Aslında en güzel yüzü öyle dikişli işlemde oluyor bence 😊Nazo, yanak, hatta boyun bölgesi bile o dikişli işlemde oluyor 👍
Hayır orta yüzde saçlı deride 5 cm kesi yapılıyor oradan hem göz kaş ve yanak asilıyor.

Hayır orta yüzde saçlı deride 5 cm kesi yapılıyor oradan hem göz kaş ve yanak asilıyor.
Canım, bende oldum ameliyat saçlı deriden söylemiştim. Evet, kaş, göz güzel çekiliyor. Yanak kısmı da fark ediyor ama kulak önü ve arkasında kesi yapılınca yanak kısmı ve boyun kısmı daha güzel çekiliyor.

Kulak ön ve arka dikişler de alt yüz geriliyor diye biliyorum ama... Aslında en güzel yüzü öyle dikişli işlemde oluyor bence 😊Nazo, yanak, hatta boyun bölgesi bile o dikişli işlemde oluyor 👍
Aynen bende masaya yatmisken bi kerede hepsinden kurtulim’ istiyorum 🤣 dikis izleri gizli nede olsa cagreler tukenmez gorunsede lazer yada medikal makyajla gizlerim 🥰

X