Orta yüz germe ameliyatı

Canım, bende oldum ameliyat saçlı deriden söylemiştim. Evet, kaş, göz güzel çekiliyor. Yanak kısmı da fark ediyor ama kulak önü ve arkasında kesi yapılınca yanak kısmı ve boyun kısmı daha güzel çekiliyor.
Bi de su var yuz gergin ama boyun yapilmamis olursa yine boyun icin illa bi daha ameliyat olmak gerekecek

Tam yüz germe sarkma çok varsa yaştan dolayı ozaman tercih ediliyor ben 39 yasindayim

Yok bacım yok, bizler ne fotolar paylaştık, meme, popo, karın... Açtık açtık gösterdik bilgi olsun diye. Yüzümü kimlere kimlere attım, gerçek net sonuç görsünler diye. Çarşaf çarşaf albüm yaptık buradan, çekinmedik.
Şimdi foto attıklarım bana güvenmiyor. Atmıyor foto.
Tamma süreç yazılsın da ne bilelim nasıl oldu. Sana göre güzel, bana göre degil.. Yani ifşa olacak bir durum yok. Kırp Kırp koy. Foruma koyma, özelden at, albüm yap istedigin kişiler görsün.... Senelerin üyeleriyiz, yok insta dan gösteriyim falan.E bende sosyal hesabımı neden vereyim sana?
ben tum yuz fotomu sosyal medya uzerınden yazanlarla paylastım burdan paylasmayı dusunmuyorum sıze gore mantıksız gelebılır burda sadece kırpılmış olarak koyacagım ayrıca sızın sosyal medyanızı bıle guvenıp vermedıgınız bırı neden sıze tum yuz fotografını atsın buradan bana da bu cok sacma gelıyor

Aranizda Mustafa Karacaya ameliyat olan var mi peki? Zekeriya Kul pek mesajlara cevap vermiyor
hocanın 2 tane hesabı var islemlerın paylasıldıgı hesaba atın mesajı bence ben bu konuda hıc sıkıntı yasamadım aksıne cok hızlı donus aldım Nısan ayından ekım ayına kadar ara ara sorular sormustum hızlı donus olmustu telefon numarası da var

ben tum yuz fotomu sosyal medya uzerınden yazanlarla paylastım burdan paylasmayı dusunmuyorum sıze gore mantıksız gelebılır burda sadece kırpılmış olarak koyacagım ayrıca sızın sosyal medyanızı bıle guvenıp vermedıgınız bırı neden sıze tum yuz fotografını atsın buradan bana da bu cok sacma gelıyor
Ben burdan, özel mesajla tüm yüzümü, diger amelşyat fotolarımı paylaşıyorum ama. Geçmiş zamanlarda telefon numaramı bile verdim. Ama zaman sonra sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntıları yaşamamak için özel bilgilerimi paylaşmayı düşünmüyorum. Güven vermezsem paylaşmayın tabi, sizin bileceginiz bir durum. Ben her ameliyatımda bilgi süreci için foto paylaştım, herkese yardımcı oldum. Yaptırdıgınız işlemleri düşündüğümüz için foto talep ettik. Tabiki paylaşıp paylaşmamanız sizin takdirinize..
Ailemle, arkadaşlarımla paylaştığım sosyal hesaplarımı böyle bir platformda paylaşmayı uygun görmüyorum ve bu paylaşımlar yasak zaten sitede.

Ben burdan, özel mesajla tüm yüzümü, diger amelşyat fotolarımı paylaşıyorum ama. Geçmiş zamanlarda telefon numaramı bile verdim. Ama zaman sonra sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntıları yaşamamak için özel bilgilerimi paylaşmayı düşünmüyorum. Güven vermezsem paylaşmayın tabi, sizin bileceginiz bir durum. Ben her ameliyatımda bilgi süreci için foto paylaştım, herkese yardımcı oldum. Yaptırdıgınız işlemleri düşündüğümüz için foto talep ettik. Tabiki paylaşıp paylaşmamanız sizin takdirinize..
Ailemle, arkadaşlarımla paylaştığım sosyal hesaplarımı böyle bir platformda paylaşmayı uygun görmüyorum ve bu paylaşımlar yasak zaten sitede.
bende telefon verdım goruntulu olarak konustum ama yuzumu burdan paylasmam ınstagram verırsınız yada goruntulu ararsınız tabıkı yardımcı olurum bende zaten yardımcı olmak amaclı boyle bır konu baslıgı yaptım herkesın tarzı farklı tabıkı ben bu sekılde dusunuyorum ve bu sekılde yardımcı olabılırım :)

bende telefon verdım goruntulu olarak konustum ama yuzumu burdan paylasmam ınstagram verırsınız yada goruntulu ararsınız tabıkı yardımcı olurum bende zaten yardımcı olmak amaclı boyle bır konu baslıgı yaptım herkesın tarzı farklı tabıkı ben bu sekılde dusunuyorum ve bu sekılde yardımcı olabılırım :)
Ben böyle durumlarda kullanmak için yedek hesap açtım. Bu yedek hesaptan görüntülü de konuşabilirim, her türlü foto bilgi paylaşırım. Ama dedigim gibi ailemin, akrabalarımın özel bilgilerimin buradan yazıştıgım biri ile paylaşmam. Ancak gerçek güvendiğim kişilerle paylaşırım. Yeni üyeler oluyor, gerçekten bu ameliyatı düşünen, düşünmeyen kişiler oluyor. Bunu arstırmak çok güç.. İnsan oglu, çig süt emmiş derler. Bugün iyisinizdir, yarın size ne yapacağını bilemezsiniz. Bence dikkatli olun.

35. günden merhaba arkadaşlar yüzüm giderek oturuyor ama hala ödem var ve cekıklık devam edıyor ama giderek oturuyor dikişlerim 1,5 hafta önce kadar tamamen eridi yüzüme bakar bakmaz ne yaptın diyende var anlamayanda Zekeriya hoca bana sürecin iyi geçtiğini söyledi bende çok mutluyum çok güzel olucak gibi duruyor ameliyat sonrası hiç sıkıntıyla karşılaşmadım benım sadece göz hattım cekılmedı orta yüz hattım çok degıstı ve ondanda cok memnunum (bu ameliyatı orta yüz hattım için olmak istıyordum bu arada hem çok dustu yaslanmayla hemde asimetrıktı benı cok mutsuz edıyordu) tüm yüz paylasamıyorum maalesef size 35. gün fotomu paylasıyorum :)

Eklentiler

• 836A52A9-7CD9-4591-9BD0-9769BE7DF9FD (2).JPG
    836A52A9-7CD9-4591-9BD0-9769BE7DF9FD (2).JPG
    125,4 KB · Görüntüleme: 1.076
35. günden merhaba arkadaşlar yüzüm giderek oturuyor ama hala ödem var ve cekıklık devam edıyor ama giderek oturuyor dikişlerim 1,5 hafta önce kadar tamamen eridi yüzüme bakar bakmaz ne yaptın diyende var anlamayanda Zekeriya hoca bana sürecin iyi geçtiğini söyledi bende çok mutluyum çok güzel olucak gibi duruyor ameliyat sonrası hiç sıkıntıyla karşılaşmadım benım sadece göz hattım cekılmedı orta yüz hattım çok degıstı ve ondanda cok memnunum (bu ameliyatı orta yüz hattım için olmak istıyordum bu arada hem çok dustu yaslanmayla hemde asimetrıktı benı cok mutsuz edıyordu) tüm yüz paylasamıyorum maalesef size 35. gün fotomu paylasıyorum :)
Suan cok iyi gorunuyor cekiklik tam ayarinda. Sanirim gozyasi olugunuzda bir cokme vardi benimde sorunum bu goz altimda halka seklinde bir cokukluk var, fotograftan anlayamadjm o kisimdaki sorun cozuldumu acaba

Gözaltım ço
Suan cok iyi gorunuyor cekiklik tam ayarinda. Sanirim gozyasi olugunuzda bir cokme vardi benimde sorunum bu goz altimda halka seklinde bir cokukluk var, fotograftan anlayamadjm o kisimdaki sorun cozuldumu acaba
evet o çöküklük kalktı ama bunun için konuşmak erken biraz daha zaman geçsin daha kesin bilgi verebilirim benim şu an orta yüz hattım cok güzelleşti insallah oda öle kalır

X