Orta yüz germe ameliyatı

Benim 2 arkadasim başka bi dr a oldular orası resmen yarik.ve çok uzun bu kesi.ama benim 4 ay saçını topuzda yapıyorum at kuyruğuda 2 arkadasimda öyle.çünkü benim en dikkat ettiğim şeydi bu operasyonda en korktuğum.ve kesi yeri çok kısa

Aynen bencede cok haklisiniz kbb uzmani burun yapar o kadar !
Eger yuz yapmak istersede kendini en azindan o dalda seneler boyu gelistirmesi gerek oyle pat diye ben yuzu de yaparim diyemez
Allah korusun felc bile olabiliriz ..
Rica etsem bana da ozelden resim atarmisiniz herkez cok begenmiş cok merak ettim ben uzun sure bakiyorum fakat biraz da beklemem gerekecek bir de verdiğiniz ücreti lütfen 🙏

C ChAneL81 harikasiniz ne kadar da güzel anlatmişsiniz tüm süreci teşekkürler, cok geçmiş olsun herkez bayilmiş benide unutmayin özelden resim bekliyorum gercekten çok merak ettim bide benim devasal göz alti çukurlarim var umarim maddi olarak hazir oldugum zaman onada dr el atar:/

Rica etsem bana da ozelden resim atarmisiniz herkez cok begenmiş cok merak ettim ben uzun sure bakiyorum fakat biraz da beklemem gerekecek bir de verdiğiniz ücreti lütfen 🙏
Tsk ederim ekledim sizi bakabilirsiniz ben ucret olarak 37 bin odedim ama yapacaginiz isleme gore artis olabilir ve zekeriya bey o kadar yogun ve o kadar sira bekleyen varki bu gidisle fiyatlarini yukseltmesi an meselesi bence

Menfaat sağlamak amaçlı hasta yönlendirmenin suçu hakkında sanırım hiç bir fikriniz yok?

Bazı üyeler hakkında hafta içi sağlık bakanlığına şikayet yapılacaktır. Bundan sonra böyle burada hakaret edip ben neden kötü oluyorum ki.

Son düzenleme:
merhaba kızlar

1 hafta oldu ameliyat olalı.
ben buradan cok faydalandım ozellıkle karar vermemi sağlayan ve her konuda hepimize yasadıklarını cekınmeden anlatan süreç boyunca foto paylasan destek olan chanel81 arkadaşa cok teşekkür etmek ısterim,
onun sayesınde ben de z kul hocada karar kıldım ve 1 hafta once tum yuz operasyonlarımı ona yaptırdım, ekıbı ve kendı haaaarıka ınsanlar ne desem az onları tanımlamaya kelımeler yetmez oncelıkle para düşünmeden hastasının oncelıklerını düşünen doktor inanın turkıyede yok,

p tesı sabah z kul hocamızın ofısıne gıttım, fotolar cekıldı operasyona detay detay karar verıldı ve bana surecı anlattı,odeme yaptım aman nakıt parayla gıdın pos cıhazı yok,

sonra asya tarafındakı bır hastaneye gıttım orası da mukemmeldı,ama z kul deyınce orası da bır başka ıyı davranıyor ,,hocamızın sohretı cok fazla orada da,

neyse ogeln 15 te amelıyata gırdım ve 20 de çıktım once bır bas ağrısı ıle uyandım ve gozelrımı açamadım coook panık oldum fakat sısmıs gozlerım tabıı goz alt ust kesılmıs gözler açılmıyor,,coook korktum ve 1 saat ıcınde bırı yüzde 10 oranında buğulu görmeye başladı elıme telı aldım ve burdan tanıştığım chanel81 e yazdım,,,gozum açılmıyor noolacak ben kor oldum dedım,,her zamankı gıbı bana moral verdı korkma benım de oyleydı açılacak dedı. ve ben orda ılk gece onu bu konuda dınlemedıgım ıcın cooook pısman oldum cunku kendısı burdan demıstı kı,,
yanınıza refakatçı alın yalnız olmaz,demıstı.
sızlere ılk tavsıyem yanınızda elınızı tutacak sıze ıkı cıft laf edıp moral verecek sızı tuvalete götürecek bırı ılla kı lazım,
o kadar moralım bozuktu kı ıcerı cay getıren yer sılen kadınlara soruyordum. dıger kadınlar da böyle mı Diye soruyordum tek ıstegım evet geçecek lafını duymaktı sagolsun chanel81 dışında kımse soylemedı tabı ertesı sabah dr geldı normal dedı açıkladı ve ben o sekılde tek goz yüzde 10 gorur halde hst den çıktım taksı tuttum eve geldım,

evet gecıyor su an ıyıyım, bulunduğum ızındeyım yerde ınt yok bunu sa zor yazıyorum tekrar tekrar hocamıza ekıbıne ve kadın dayanışmasının gücüne cok güzel ornek olan chanel e coook cooook teşekkürler,

soru sorarsanız su an yanıtlayamasam da ıllakı bır ara cevaplarım,
ama söylemek ısterım kı yuz germede en zor kısım gözler ınanın goz olmasa oyle de korkulacak bır tarafı yok sonuç yorumunu chanel yaptı güzel dedı bence de coook coook güzel oldu tavsıye ederım,

sımdılık bu kadar korkmayın gözler zor onun dışında agrı falan yok.,

sevgıler selamlar
Geçmiş olsun cnm. Bende heyecanla bekliyorum bu günleri.. Yinede içimde bir heyecan var. Özelden öncesi ve sonrası resimlerini gönderebilirseniz sevinirim. 🥰🥰

Merhaba, bugün şakak ve orta yüz ameliyatı olucam inşallah, çok heyecanlıyım özel sebeplerden önce sonra paylaşamıycam ams heyecanımı paylaşmak istedim.Zekeriya hocaya güveniyorum inşallah sorunsuz geçer lütfen dua edin🙏🙏🙏

Merhaba, bugün şakak ve orta yüz ameliyatı olucam inşallah, çok heyecanlıyım özel sebeplerden önce sonra paylaşamıycam ams heyecanımı paylaşmak istedim.Zekeriya hocaya güveniyorum inşallah sorunsuz geçer lütfen dua edin🙏🙏🙏
Gecmis olsun insallah hersey guzel olur🙏🏻🙏🏻

Çok teşekkürler cumartesi ameliyat oldum çok çok zor bir süreç , ameliyattan çıktığım andan itibaren çok ciddi baş ağrım var geçmiyor yüzüm çok şişti gözlerim kanlandı zor açıyorum, gece hiç uyuyamadım 😔😔bir an önce toparlayabilirim umarım , bi de çok çekik bir görüntü var korkuyorum 2 hafta sonra da böyle olacak diye😔

Çok teşekkürler cumartesi ameliyat oldum çok çok zor bir süreç , ameliyattan çıktığım andan itibaren çok ciddi baş ağrım var geçmiyor yüzüm çok şişti gözlerim kanlandı zor açıyorum, gece hiç uyuyamadım 😔😔bir an önce toparlayabilirim umarım , bi de çok çekik bir görüntü var korkuyorum 2 hafta sonra da böyle olacak diye😔
Gecmis olsun kendinizi daha iyi hissetiginizde daha ayrintili anlatirsaniz cok seviniriz. Bazi kisilerde hic aci olmyor sanirim kisiden kisiye degisiyor bu durum umarim istediginiz sonuca ulasirsiniz tekrar gecmis olsun

Aslında canım tatlı değildir ama baş ağrusı beni çok zorluyor, vücut narkoza da tepki verdi bi kaç kez istifra ettim hastanede. Bugün 2. Gün yüzüm muazzam şiş ve gözlerimi çok zor açıyorum, bandajlar da çok rahatsız edici, doktor gözlerim için damla verdi, doğal bir süreç olduğunu söyledi. Katlanıyorum elbette 4 saatlik ameliyat sonrası sıkıntı olucaktır, umarım sonuç güzel olur çünkü ben kimse anlamasın istiyorum, şu anda çok gergin ve çekik bir görüntü olduğu için korkuyorum.bi de hiçbişry çiğneyemiyorum:KK43:( Zekeriya hoca çok tatlı ilgili umarım sonuç istediğim gbi olur. Bi de sanırım çok acayip bir moralsizlik hissediyo insan ağrılar aynadaki görüntü vs. İnşallah sonucuna değer🙏🙏🙏. Teşekkür ederim yorumlarınıza bu arada, çevremdeki kimseye ve aileme söylemediğim için paylaşma ihtiyacı hissettim 🙂🙂

Aslında canım tatlı değildir ama baş ağrusı beni çok zorluyor, vücut narkoza da tepki verdi bi kaç kez istifra ettim hastanede. Bugün 2. Gün yüzüm muazzam şiş ve gözlerimi çok zor açıyorum, bandajlar da çok rahatsız edici, doktor gözlerim için damla verdi, doğal bir süreç olduğunu söyledi. Katlanıyorum elbette 4 saatlik ameliyat sonrası sıkıntı olucaktır, umarım sonuç güzel olur çünkü ben kimse anlamasın istiyorum, şu anda çok gergin ve çekik bir görüntü olduğu için korkuyorum.bi de hiçbişry çiğneyemiyorum:KK43:( Zekeriya hoca çok tatlı ilgili umarım sonuç istediğim gbi olur. Bi de sanırım çok acayip bir moralsizlik hissediyo insan ağrılar aynadaki görüntü vs. İnşallah sonucuna değer🙏🙏🙏. Teşekkür ederim yorumlarınıza bu arada, çevremdeki kimseye ve aileme söylemediğim için paylaşma ihtiyacı hissettim 🙂🙂
Burda ameliyat olan herkes yasadiginiz surecin aynisini daha az aci veya daha cok aci ile beraber aynen yasadi bir hafta on gun sonra daha mutlu olacaginiza burda okuduklarima dayanarak eminim. O goruntu kaybolacak merak etmeyin

Burda ameliyat olan herkes yasadiginiz surecin aynisini daha az aci veya daha cok aci ile beraber aynen yasadi bir hafta on gun sonra daha mutlu olacaginiza burda okuduklarima dayanarak eminim. O goruntu kaybolacak merak etmeyin
Tüm dileğim o yönde.çok teşekkürler desteğiniz için🙏🙏🙏🙏

Yaa o gunleri ne cabuk unutmusum canim bende hatirladim simdi yemek yiyemiyordum agzimi zor aciyordum gozlerim seninngibi kanlanmisyi ve cok cekikti 🙈bende krem kullaniyordum knu alsatma antibiotik li krem sanirim..

inan hepsi geciyor sislik cekiklik vs..
bende narkozdan sonra butun gece istifa etmistim 🤢 evet zor bi surec ama sabir et inan hepsi geciyor.
ve cok kisi senin benim hibi ailesinden gizli yapiyor 🙈
Gecmis olsun Tekrar bol bol dinlen

Yaa o gunleri ne cabuk unutmusum canim bende hatirladim simdi yemek yiyemiyordum agzimi zor aciyordum gozlerim seninngibi kanlanmisyi ve cok cekikti 🙈bende krem kullaniyordum knu alsatma antibiotik li krem sanirim..

inan hepsi geciyor sislik cekiklik vs..
bende narkozdan sonra butun gece istifa etmistim 🤢 evet zor bi surec ama sabir et inan hepsi geciyor.
ve cok kisi senin benim hibi ailesinden gizli yapiyor 🙈
Gecmis olsun Tekrar bol bol dinlen
Çok teşekkürler 🤗🤗🤗 gerçekten moral oldu🥰🥰 güzel sonuç için değer sabrediyorum ben de:))

Herkese merhaba, zekeriya beye şakak germe ve orta yüz germe ameliyatı olalı 10 gün civarı oldu.Gözlerim çok çekik ve ödemlerim çok fazla. Biliyorum daha çok erken düzelecek diyeceksiniz bi çoğunuz ancak garip bişeyler var. Gözlerimi tam olarak kapatamıyorum, annem farketti, aralık kalıyor, sol gözümdeki aralık çok daha fazla ve bunun ödemle ilgisi olduğunu sanmıyorum, göz kapaklarımda ödem yok. Ve yine sol gözümün kenarı o kadar çekik ki dış kenarından göz bebeğinin bitişi ve et kenarları gözüküyor, garip bir görüntüsü var. Yüzümde özellikle kulak önleri ve çeneme yakın göçük göçük alanlar var. Doktor ameliyattan önce kulak kenarından alt yüzü de biraz germesi gerektiğini söylemişti.Çıktığımda kulak kenarından girmek yerine saç içinden daha çok aşağı inerek hallettiğini söyledi. Saç içinden çeneye ne kadar sağlıklı ulaşılabilir bilmiyorım bu durum yüzümde göçüklere sebep olabilir gibi geliyo.Yüzüm taş gibi uyuşuk bir halde, ödemler çok sert. doktor bey çok ilgili işini iyi yapan bir doktor eminim ama bende bişeyler ters..özellikle kapanmayan sol gözüm beni çok korkutuyor artık estetiği geçtim sağlık boyutu söz konusu. Hiçkimsede bu tip yorumlar okumadım.Çok endişeliyim, ameliyat olup buna benzer sıkıntılar yaşayan oldu mu lütfen yazar mısınız? Benim için çok çok önemli, kendimi çok üzgün hisseyorum, yorumlarınıza,tecrübelerinize çok ihtiyacım var: ((

Herkese merhaba, zekeriya beye şakak germe ve orta yüz germe ameliyatı olalı 10 gün civarı oldu.Gözlerim çok çekik ve ödemlerim çok fazla. Biliyorum daha çok erken düzelecek diyeceksiniz bi çoğunuz ancak garip bişeyler var. Gözlerimi tam olarak kapatamıyorum, annem farketti, aralık kalıyor, sol gözümdeki aralık çok daha fazla ve bunun ödemle ilgisi olduğunu sanmıyorum, göz kapaklarımda ödem yok. Ve yine sol gözümün kenarı o kadar çekik ki dış kenarından göz bebeğinin bitişi ve et kenarları gözüküyor, garip bir görüntüsü var. Yüzümde özellikle kulak önleri ve çeneme yakın göçük göçük alanlar var. Doktor ameliyattan önce kulak kenarından alt yüzü de biraz germesi gerektiğini söylemişti.Çıktığımda kulak kenarından girmek yerine saç içinden daha çok aşağı inerek hallettiğini söyledi. Saç içinden çeneye ne kadar sağlıklı ulaşılabilir bilmiyorım bu durum yüzümde göçüklere sebep olabilir gibi geliyo.Yüzüm taş gibi uyuşuk bir halde, ödemler çok sert. doktor bey çok ilgili işini iyi yapan bir doktor eminim ama bende bişeyler ters..özellikle kapanmayan sol gözüm beni çok korkutuyor artık estetiği geçtim sağlık boyutu söz konusu. Hiçkimsede bu tip yorumlar okumadım.Çok endişeliyim, ameliyat olup buna benzer sıkıntılar yaşayan oldu mu lütfen yazar mısınız? Benim için çok çok önemli, kendimi çok üzgün hisseyorum, yorumlarınıza,tecrübelerinize çok ihtiyacım var: ((
Cok gecmis olsun.bende yakinda ameliyat olacagim.arastirmalarimda goz kapagi disindaki sikayetlerinizin bir sure gececegini soylemis doktor.gozkapagi ameliyatimi oldunuz.gozunuz tam.kapanmiyor.zamanla duzelecegini dusunuyorum.doktor bey bu konu da.ne soyledi.

Cok gecmis olsun.bende yakinda ameliyat olacagim.arastirmalarimda goz kapagi disindaki sikayetlerinizin bir sure gececegini soylemis doktor.gozkapagi ameliyatimi oldunuz.gozunuz tam.kapanmiyor.zamanla duzelecegini dusunuyorum.doktor bey bu konu da.ne soyledi.
Teşekkürler.Göz kapağı ameliyatını daha önce olmuştum, doktor bey sadece 2 dikişle ufak bir fazlalığı aldı, ama sol taraf aralık kalıyor, aldığı ufacık fazlalık gerekliymiş belki de bilmiyorum. Doktor bey henüz bilmiyor dikişleri aldırmaya gidince söyliycem, geçicek diyeceğini tahmin ediyorum ama ben emin değilim. Bir kaç gündür bu konuda araştırma yapıyorum aralık kalması fazla kesi yapılması sebebiyle olurmuş , uzun süre sonra yerçekimi sebepli kapanabilirmiş ama göz kuruluğu ve tansiyonu gbi problemlere sebep olurmuş.ayrıca Sol gözüm daha çekik zamanla nasıl eşitlenir bilmiyorum, yüzümdeki çukurluklar can sıkıcı.. bilmiyorum beklemekten başka çarem yok sanırım,ben doktor beye olumsuz bi yorum yapamam işinin uzmanı olduğuna inanıyorum, çok da güvendim, ama herkesin nadir de olsa hata yapabiliyor işte ve bu benim kötü şansım belki bana denk geldi bilmiyorum.. umarım gözyaşlarım kötü hatıra olarak kalır ve zamanla düzelir. Burda onlarca şimdiden çok güzel oldu, her gün daha güzelleşiyor çok mutluyum yorumları okudum,geçecekse bile benim iyileşme sürecimin bu kadar endişeli olmasaydı keşke.. çok üzgünüm ve geçeceğinden emin değilim

X