Orta yüz germe ameliyatı

Teşekkürler.Göz kapağı ameliyatını daha önce olmuştum, doktor bey sadece 2 dikişle ufak bir fazlalığı aldı, ama sol taraf aralık kalıyor, aldığı ufacık fazlalık gerekliymiş belki de bilmiyorum. Doktor bey henüz bilmiyor dikişleri aldırmaya gidince söyliycem, geçicek diyeceğini tahmin ediyorum ama ben emin değilim. Bir kaç gündür bu konuda araştırma yapıyorum aralık kalması fazla kesi yapılması sebebiyle olurmuş , uzun süre sonra yerçekimi sebepli kapanabilirmiş ama göz kuruluğu ve tansiyonu gbi problemlere sebep olurmuş.ayrıca Sol gözüm daha çekik zamanla nasıl eşitlenir bilmiyorum, yüzümdeki çukurluklar can sıkıcı.. bilmiyorum beklemekten başka çarem yok sanırım,ben doktor beye olumsuz bi yorum yapamam işinin uzmanı olduğuna inanıyorum, çok da güvendim, ama herkesin nadir de olsa hata yapabiliyor işte ve bu benim kötü şansım belki bana denk geldi bilmiyorum.. umarım gözyaşlarım kötü hatıra olarak kalır ve zamanla düzelir. Burda onlarca şimdiden çok güzel oldu, her gün daha güzelleşiyor çok mutluyum yorumları okudum,geçecekse bile benim iyileşme sürecimin bu kadar endişeli olmasaydı keşke.. çok üzgünüm ve geçeceğinden emin değilim
İnsallah duzelir tum sikayetlerin canim.bende endiseler icerisindeyim.korkulardan uyuyamiyorum.cevremdeki herkes ne geregi var.kendinle barisik ol diyor.kendime kendimden baska destekcim yok.umarim insanlari biz sana demistik durumuna getirmem.herseyden once kendim cok daha mutsuz olacagim.

İnsallah duzelir tum sikayetlerin canim.bende endiseler icerisindeyim.korkulardan uyuyamiyorum.cevremdeki herkes ne geregi var.kendinle barisik ol diyor.kendime kendimden baska destekcim yok.umarim insanlari biz sana demistik durumuna getirmem.herseyden once kendim cok daha mutsuz olacagim.
Sen kime ameliyat olucaksın? Bence kendinden başka kimseyi dinleme, yaptırmak istiyosan mutlaka yaptır, ben hiçkimseye söylemedim (annem dışında) herkesin tepkisini biliyodum, onlar anlayamazlar aynaya baktığında nasıl hissetmek istediğine sadece kendin karar verebilirsin, daha güzelini istemek de hakkımız😍😍. Doktor seçimin doğruysa hiç tereddüt etme cnm. Ben Zekeriya beyin işini çok iyi yaptığına çok inanıyorum, üstelik çok ilgili. O yüzden pişman değilim asla. Doğru doktor olduğuna ilk günden beri inanıyorum(öncesinde 3 doktor gezdim muayne süreci anlatıyor zaten)Sadece talihsiz bi iyileşme dönemindeyim diyelim, inşallah da hepsi geçer ve kendisi geçeceğini söylüyor inanıyorum. Uyuyamaman çok normal ben de aynı şekildeydim , öncesi çok heyecanlı sonrası sabır gerektiren bir süreç 😳1 ay sonrayı hayal edip umutlanıyorum. Bu arada sanki bi tık daha iyiyim ya da gözüm alıştıı bilmiyorum, gözümdeki aralık hala var ama geçeceğine inanmaya başladım, sonuçta yerçekimi sebebiyle kapanması çok olası, okuduğum bi sürü araştırmada zamanla düzeleceği yazıyo. Çukurluklar da umarım zamanla geçer. Bugün daha umutluyum. İnşallah sen çok başarılı bir ameliyat geçirirsin🙏🙏 dua edicem

Sen kime ameliyat olucaksın? Bence kendinden başka kimseyi dinleme, yaptırmak istiyosan mutlaka yaptır, ben hiçkimseye söylemedim (annem dışında) herkesin tepkisini biliyodum, onlar anlayamazlar aynaya baktığında nasıl hissetmek istediğine sadece kendin karar verebilirsin, daha güzelini istemek de hakkımız😍😍. Doktor seçimin doğruysa hiç tereddüt etme cnm. Ben Zekeriya beyin işini çok iyi yaptığına çok inanıyorum, üstelik çok ilgili. O yüzden pişman değilim asla. Doğru doktor olduğuna ilk günden beri inanıyorum(öncesinde 3 doktor gezdim muayne süreci anlatıyor zaten)Sadece talihsiz bi iyileşme dönemindeyim diyelim, inşallah da hepsi geçer ve kendisi geçeceğini söylüyor inanıyorum. Uyuyamaman çok normal ben de aynı şekildeydim , öncesi çok heyecanlı sonrası sabır gerektiren bir süreç 😳1 ay sonrayı hayal edip umutlanıyorum. Bu arada sanki bi tık daha iyiyim ya da gözüm alıştıı bilmiyorum, gözümdeki aralık hala var ama geçeceğine inanmaya başladım, sonuçta yerçekimi sebebiyle kapanması çok olası, okuduğum bi sürü araştırmada zamanla düzeleceği yazıyo. Çukurluklar da umarım zamanla geçer. Bugün daha umutluyum. İnşallah sen çok başarılı bir ameliyat geçirirsin🙏🙏 dua edicem
Umut dolu mesajin icin cok tesekkur ederim.ozelden fotonu atabilirmjsin.oncesi sonrasi.hemen ameliyat sonrasi seklinde.

Herkese merhaba, zekeriya beye şakak germe ve orta yüz germe ameliyatı olalı 10 gün civarı oldu.Gözlerim çok çekik ve ödemlerim çok fazla. Biliyorum daha çok erken düzelecek diyeceksiniz bi çoğunuz ancak garip bişeyler var. Gözlerimi tam olarak kapatamıyorum, annem farketti, aralık kalıyor, sol gözümdeki aralık çok daha fazla ve bunun ödemle ilgisi olduğunu sanmıyorum, göz kapaklarımda ödem yok. Ve yine sol gözümün kenarı o kadar çekik ki dış kenarından göz bebeğinin bitişi ve et kenarları gözüküyor, garip bir görüntüsü var. Yüzümde özellikle kulak önleri ve çeneme yakın göçük göçük alanlar var. Doktor ameliyattan önce kulak kenarından alt yüzü de biraz germesi gerektiğini söylemişti.Çıktığımda kulak kenarından girmek yerine saç içinden daha çok aşağı inerek hallettiğini söyledi. Saç içinden çeneye ne kadar sağlıklı ulaşılabilir bilmiyorım bu durum yüzümde göçüklere sebep olabilir gibi geliyo.Yüzüm taş gibi uyuşuk bir halde, ödemler çok sert. doktor bey çok ilgili işini iyi yapan bir doktor eminim ama bende bişeyler ters..özellikle kapanmayan sol gözüm beni çok korkutuyor artık estetiği geçtim sağlık boyutu söz konusu. Hiçkimsede bu tip yorumlar okumadım.Çok endişeliyim, ameliyat olup buna benzer sıkıntılar yaşayan oldu mu lütfen yazar mısınız? Benim için çok çok önemli, kendimi çok üzgün hisseyorum, yorumlarınıza,tecrübelerinize çok ihtiyacım var: ((
Yeni ameliyat olan birinin en sahici korkuları bunlar bende öyleydim inanın hepsi geçer.ben resmen gözüm açık uyuyirmusum ama sanırım 1 veya 2ay sonra geçti bu durum.o potluklarda geçecek onlar iç doku dikiş inden dolayı denmişti bana ve geçti.hatta şöyle soyliyim normal hale gelince yani her şey geçince keşke okadar gergin kalsaydı diyrceksiniz.

Bu arada bir şey sornak istiyorum.ortayuz ameliyatında nazobialler daha gergin olmalı di mi.yani orayida bı miktar etkilemeli diye düşünüyorum.yoksa o tam yüz estetiğine mi giriyor

Bu arada bir şey sornak istiyorum.ortayuz ameliyatında nazobialler daha gergin olmalı di mi.yani orayida bı miktar etkilemeli diye düşünüyorum.yoksa o tam yüz estetiğine mi giriyor
Merhaba, evet aslında orta yüz nazobialleri de geriyor, çok sarkıksa sanırım en mantıklısı alt yüz germe ile kombin yaptırmak

Umut dolu mesajin icin cok tesekkur ederim.ozelden fotonu atabilirmjsin.oncesi sonrasi.hemen ameliyat sonrasi seklinde.
Çok özür dilerim ancak özel bi takım sebeplerden özel de olsa foto gönderemiyorum ama doktora muayneye girtiğinizde kendisi bi kaç örnek gösteriyor, fikşr verecektir.

Kizlar selam. Yillardir uyeyim fakat ilk defa yorum yapacagim sanirim. Rica etsem bana da bir mini lifting ortalama fiyati verebilir misiniz lutfen?

Ben Gökhan Beyin hastalarıyla da konuşuyorum ve çok resim paylaşan biri bence bir doktoru öveceğim diye bir doktoru kötülememeli herkes zaten araştırıp oluyor.

Forumda sistematik olarak Zekeriya KUL övülüp diğer doktorlar ve özellikle Gökhan UĞUR kötüleniyor. Zekeriya KUL'a ameliyat olmamış üye, her başlıkta bu doktoru övüyor Gökhan UĞUR' dan uzak durun diyor. Ortada belirsiz ifadeler dönüyor. Bir arkadaşımın arkadaşı oldu memnun kalmadı vs.
Bu durumu Gökhan UĞUR'a sordum, bana, estetik yolculuğu isimli hesabın, kendisinden hasta gönderme karşılığında %10 komisyon istediği yazışmanın ekran görüntülerini attı. Aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle estetik yolculuğu hesabı ve hesap etrafında toplanan çevresi her platformda doktoru kötülemeye başlamış. Detaylara girmeyeceğim.
Estetik yolculuğu isimli hesap başka isimle bu platformda da üye ve üyeliği şu an pasife alınmış görünüyor. Nerden mi biliyorum, kendi hesabında da burada da fotoğraflarını paylaşmıştı anlamak zor olmadı bu nedenle.
Sistematik kötüleyen kişiler de bu hesabın destekçi ve uzantıları gibi görünüyor.
estetik yolculuğu, anlaştığı doktorları önce övüyor sonra bir şekilde sorun yaşıyor bu kez kötülüyor. Bu durum 3-4 doktorda yaşanıyor benim gördüğüm. Bu şekilde, para kazanmak için, emin olmadığı doktorlara insanları yönlendirerek hem suç işliyor hem kötülük yapmış oluyor.
Her doktorun iyi ve kötü sonuçları mutlaka vardır. Bir doktorun bütün hastalarının sonucunun iyi olması özellikle bu tür operasyonlarda olanaksız.
Zekeriya Bey'in işi nasıldır bilmiyorum, çok başarılı bir hekim olabilir. Önümüzdeki aylarda alt yüz germe operasyonu planladığım için kendisine de gitmeyi düşünüyorum. Fakat başka doktorların üstüne basılarak yüceltilmeye çalışılmasından bence kendisi de rahatsızlık duymalı. Keza Gökhan UĞUR'u da takip ediyorum ve çok sayıda ameliyat yaptığını görüyorum.

Forumda sistematik olarak Zekeriya KUL övülüp diğer doktorlar ve özellikle Gökhan UĞUR kötüleniyor. Zekeriya KUL'a ameliyat olmamış üye, her başlıkta bu doktoru övüyor Gökhan UĞUR' dan uzak durun diyor. Ortada belirsiz ifadeler dönüyor. Bir arkadaşımın arkadaşı oldu memnun kalmadı vs.
Bu durumu Gökhan UĞUR'a sordum, bana, estetik yolculuğu isimli hesabın, kendisinden hasta gönderme karşılığında %10 komisyon istediği yazışmanın ekran görüntülerini attı. Aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle estetik yolculuğu hesabı ve hesap etrafında toplanan çevresi her platformda doktoru kötülemeye başlamış. Detaylara girmeyeceğim.
Estetik yolculuğu isimli hesap başka isimle bu platformda da üye ve üyeliği şu an pasife alınmış görünüyor. Nerden mi biliyorum, kendi hesabında da burada da fotoğraflarını paylaşmıştı anlamak zor olmadı bu nedenle.
Sistematik kötüleyen kişiler de bu hesabın destekçi ve uzantıları gibi görünüyor.
estetik yolculuğu, anlaştığı doktorları önce övüyor sonra bir şekilde sorun yaşıyor bu kez kötülüyor. Bu durum 3-4 doktorda yaşanıyor benim gördüğüm. Bu şekilde, para kazanmak için, emin olmadığı doktorlara insanları yönlendirerek hem suç işliyor hem kötülük yapmış oluyor.
Her doktorun iyi ve kötü sonuçları mutlaka vardır. Bir doktorun bütün hastalarının sonucunun iyi olması özellikle bu tür operasyonlarda olanaksız.
Zekeriya Bey'in işi nasıldır bilmiyorum, çok başarılı bir hekim olabilir. Önümüzdeki aylarda alt yüz germe operasyonu planladığım için kendisine de gitmeyi düşünüyorum. Fakat başka doktorların üstüne basılarak yüceltilmeye çalışılmasından bence kendisi de rahatsızlık duymalı. Keza Gökhan UĞUR'u da takip ediyorum ve çok sayıda ameliyat yaptığını görüyorum.
Yazdıklarınızı baştan sona okumanızı tavsiye ederim. Şimdi biz nerden bilelim bütün bunları Gökhan uğurun size yazdırmadığını. Gökhan uğurun avukatlığına soyunup üşenmeyip doktor beye sorularınızı iletmişsiniz madem, aynı soruları Zekeriya beye de sorsaydınız buraya yazmak yerine. Ben ne estetik yolculuğunu bilirim ne de başka grupları ancak sizin yaptığınız düpe düz köylü kurnazlığı. Niye bu kadar rahatsız olup üzerinize vazife edindiniz bununa anlamış değilim.

Yazdıklarınızı baştan sona okumanızı tavsiye ederim. Şimdi biz nerden bilelim bütün bunları Gökhan uğurun size yazdırmadığını. Gökhan uğurun avukatlığına soyunup üşenmeyip doktor beye sorularınızı iletmişsiniz madem, aynı soruları Zekeriya beye de sorsaydınız buraya yazmak yerine. Ben ne estetik yolculuğunu bilirim ne de başka grupları ancak sizin yaptığınız düpe düz köylü kurnazlığı. Niye bu kadar rahatsız olup üzerinize vazife edindiniz bununa anlamış değilim.

Keşke bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasaydınız. Mesela bunları yazmadan önce biraz araştırma yapsaydınız. Önceki mesajlarıma göz atsaydınız, aynı doktor için bir çok sayfada konu açıldığını ve aynı kişilerin bir doktoru överken diğerlerini karaladığını görebilseydiniz.

Siz nasıl bir motivasyonla üstünüze alınıp cevap verme ihtiyacı duyduysanız ben de aynı motivasyonla dikkatimi çeken ve başka üyelerin de dikkatini çekmiş olan haksız bir durum hakkında yazma ihtiyacı duydum.

Zekeriya Bey sürekli övülüyor, açıp kendisine hocam sizi niye övüyorlar diye mi sormalıydım? Ne yapmamı bekliyordunuz anlayamadım tam olarak. Ameliyat için araştırma yapıyorum ve bu süreçte doktorlarla da iletişim kuruyorum. Daha önce de başka bir doktora orta yüz germe ameliyatı oldum ve tüm sürecimi sayfalarca paylaştım. Özelden soranlara yardımcı olmaya çalıştım. Ameliyat öncesinde de gitmediğim yazışmadığım doktor kalmadı. Laser lipo ameliyatım için de araştırma yaptım. Şimdi yine ameliyat planladığım için yine aynı sürece girdim. Dün Loren Casharllari'ye gittim örneğin. Önceki haftalarda Çetin Duygu, Tarık Üregün, Ercan Karacaoğlu. Ercan Bey'le uzun uzun mesajlaştık, yöntemlerini sordum. Üşenmem mi gerekiyordu? Benim bu platformda olma amacım bu. Asıl siz neden rahatsız oldunuz?

Ortada kazanç sağlamak için insanları manipule eden bir ağ var. Bu platformda yeni değilim. Ameliyat olduğum ve memnun kaldığım doktorları bile fütursuzca övdüğüm, şu doktora da ameliyat olmayın uzak durun kasap vs dediğim tek bir mesajımı göremezsiniz. Ben memnun kalırım başkası kalmayabilir sonuçta bu işin doğasında var. Kimsenin vebalini almak istemem.

z kul a ameliyat oldum tam 2 ay oldu, azicik gerilere gitseydiniz benim de diger yeni ameliyat olmus arkadaslarin da hep fiyat yazdigimizi gorurdunuz, ki chanel bunlardan biri..

oncelikle bu arastirma yapmadan hazira konmak isteyen ve hatta ayni baslik acip direkt aciklama ,cevap bekleyen arkadaslar ,lutfen aramaya inaniniz..ve degerli yonetim, lutfen ayni basliklardan defalarca acilip ,bilgi kirliligi olmasina izin vermeyiniz.

buraya binlerce kadin ,benim gibi, bilgi almaya geliyor, lutfen surekli ayni basliklari acip ,bilgi isteyenlerin isini de zorlastirmayalim.

burada herkes bir doktoru ovebilir, veya yerebilir de, tabii kasitli olmadiktan sonra, elbet memnuniyetini veya memnuyiyetsizligini elbet dile getirecek, her ovene ve ayni sekilde her yerene kizmayalim, veya bunlari yapani da bir suc islemis gibi gostermemeye ozen gosterelim.

yonetim kasitli yapani elbet bulsun gerekeni yapsin ama doktoru ovmek de yermek de elbet normal bunlari yapmak kusur degil, yapmamamak da meziyet degil.

ben operasyonumu hemen sonrasi detayli detayli anlattim.

keza detay detay anlatip herkese yardim edenlerden biri de chanel..

hep de doktorumuz ovduk, ovmeye de devam ederiz.
sonuc olarak en dogrusu ovguleri de yergileri de okuyup, listeler tutup, gorusmeler yapip en doguryu bulacak olan bizleriz.
ne biri ovdu diye direkt o doktora gidilir gozu kapali operasyon oluruz, ne de aaa bu doktoru yerdiler deyip ondan vazgecilir.

ikisini de soylemek, dinlemek ve hatta acik acik belirtmek en dogrusu.

burda gordugum kadariyla cok guveinilir reklam yapmayan kadinlar var, goz estetigi basliginda da goruyorum, hicbir sorun olmadan aralarinda konusuyorlar, sunu begendim, ama su doktoru begenmedim diye konusup herkese fikir veriyorlar, bu kulubun bu mecranin amaci da bu degil mi?

iyi kotu elbet yazacagiz, arastirip karar verecegiz.cocuk degiliz ki bir kisinin lafiyla bu islere kalkismayiz.

kendime gelecek olursam:

2 ayim doldu, halen ilk daha hastanede soylediklerimi aynen tekrar ediyorum: ne iyi etmisim de yaptirmisim diyorum, aynalar, fotolar ,videolar hep dost benimle.ama yuzum halen uyusuk, gergin, gozleim halen azicik da olsa sorunlu.

ama ozet olarak sunu soyleyebilirim:

yuz germe hic birsey degil, hic korkulacak bir tarafi yok, z kul derin plan yaptigi icin sismiyor, acimiyor, agri olmuyor, ayni gun cik ameliyattan gez..kimse anlamaz.

fekkkkat isin icine goz girince yani benim gibi, iste o zaman is cok zorlasiyor.balon gozlerle dolasilmaz, cikilmaz, gezilmez, en cok zorlayan bu mosmor sis gozler...

umarim yardimci olmusumdur.

sevgiler, selamlar

z kul a ameliyat oldum tam 2 ay oldu, azicik gerilere gitseydiniz benim de diger yeni ameliyat olmus arkadaslarin da hep fiyat yazdigimizi gorurdunuz, ki chanel bunlardan biri..

oncelikle bu arastirma yapmadan hazira konmak isteyen ve hatta ayni baslik acip direkt aciklama ,cevap bekleyen arkadaslar ,lutfen aramaya inaniniz..ve degerli yonetim, lutfen ayni basliklardan defalarca acilip ,bilgi kirliligi olmasina izin vermeyiniz.

buraya binlerce kadin ,benim gibi, bilgi almaya geliyor, lutfen surekli ayni basliklari acip ,bilgi isteyenlerin isini de zorlastirmayalim.

burada herkes bir doktoru ovebilir, veya yerebilir de, tabii kasitli olmadiktan sonra, elbet memnuniyetini veya memnuyiyetsizligini elbet dile getirecek, her ovene ve ayni sekilde her yerene kizmayalim, veya bunlari yapani da bir suc islemis gibi gostermemeye ozen gosterelim.

yonetim kasitli yapani elbet bulsun gerekeni yapsin ama doktoru ovmek de yermek de elbet normal bunlari yapmak kusur degil, yapmamamak da meziyet degil.

ben operasyonumu hemen sonrasi detayli detayli anlattim.

keza detay detay anlatip herkese yardim edenlerden biri de chanel..

hep de doktorumuz ovduk, ovmeye de devam ederiz.
sonuc olarak en dogrusu ovguleri de yergileri de okuyup, listeler tutup, gorusmeler yapip en doguryu bulacak olan bizleriz.
ne biri ovdu diye direkt o doktora gidilir gozu kapali operasyon oluruz, ne de aaa bu doktoru yerdiler deyip ondan vazgecilir.

ikisini de soylemek, dinlemek ve hatta acik acik belirtmek en dogrusu.

burda gordugum kadariyla cok guveinilir reklam yapmayan kadinlar var, goz estetigi basliginda da goruyorum, hicbir sorun olmadan aralarinda konusuyorlar, sunu begendim, ama su doktoru begenmedim diye konusup herkese fikir veriyorlar, bu kulubun bu mecranin amaci da bu degil mi?

iyi kotu elbet yazacagiz, arastirip karar verecegiz.cocuk degiliz ki bir kisinin lafiyla bu islere kalkismayiz.

kendime gelecek olursam:

2 ayim doldu, halen ilk daha hastanede soylediklerimi aynen tekrar ediyorum: ne iyi etmisim de yaptirmisim diyorum, aynalar, fotolar ,videolar hep dost benimle.ama yuzum halen uyusuk, gergin, gozleim halen azicik da olsa sorunlu.

ama ozet olarak sunu soyleyebilirim:

yuz germe hic birsey degil, hic korkulacak bir tarafi yok, z kul derin plan yaptigi icin sismiyor, acimiyor, agri olmuyor, ayni gun cik ameliyattan gez..kimse anlamaz.

fekkkkat isin icine goz girince yani benim gibi, iste o zaman is cok zorlasiyor.balon gozlerle dolasilmaz, cikilmaz, gezilmez, en cok zorlayan bu mosmor sis gozler...

umarim yardimci olmusumdur.

sevgiler, selamlar

Bilgili bir şekilde başkalarınca güdülenmeksizin öven ve eleştiren üyelere elbette lafım yok. Tam anlatamamış olabilirim. Ameliyat olmadan her başlıkta doktor güzellemesi yapan, aynı kutupluluk içinde başka doktorlara hakaret edenler var. Sizi hatırlıyorum forumlardan, bu ağ içinde olduğunuzu açıkçası düşünmedim. Chanel'i de tanıyorum, yazıştığımız zamanlar oldu, onu ve diğer menfaati olmayan üyeleri tenzih ederim.
Etik değerler içinde övme/yermenin sınırı, üslubu vb kişinin değer yargılarıyla ilgilidir ve inanın bana yeri gelir meziyet olur yeri gelir eziyet.

Ortada bir gerçek var. Buradan bir üyenin bu işi profesyonel olarak komisyon karşılığı farklı doktorlarla yapmış olduğunu biliyorum ve bunu tek bilen de ben değilim. Site admininin de, ilgili kişileri Bakanlığa şikayet ettiklerine dair mesajı var. Yani ben suçlamıyorum, ortada unsurları oluşmuş bir suç mevcut. Yukarıdaki yazı da tamamen bu konuyla ilgili.

Bu kişi Zekeriya Kul'a ameliyat olup memnun kalmayan birine "bu doktoru karalamaya girer" yazarken alttaki satırda başka bir doktoru açıkça karalayabiliyor. Ve diğerleri de memnun olmayan üyeyi adeta markaja alıyor. Evet çocuk değiliz ancak herkesin de detaylı okuma yapacak vakti ve sabrı yok. Bu platformdan çok faydalandım, haksızlık ya da yanlışlık gördüğüm durumlarda da yazıyorum ve yazmaya da devam edeceğim. Ayrıca insanlar tercih yaparken her zaman rasyonel davranmazlar.
Sürekli kötü yorumlara maruz kalan birileri hakkında soru işaretleri, olumlanan birileri hakkında da iyimser bir algı oluşması vakıadır.

Ameliyatınızın iyi geçmesine sevindim. Umarım daha da iyi olur sonucunuz. Ben de alt yüz, boyun ve ufak tefek vücut operasyonları düşünüyorum. Daha önce endoskopik orta yüz germe olduğum için üst kısımda sorun yok. Altlara müdahale lazım.Bakalım...

Sevgiler,

Gokhan bey o siteden cok cekmis biri cunku kendisi bi ara ist da da ameliyat yapiyordu. kisa sureligine galiba bilmiyorum okadarini.bende görüşmeye gitmistim.ve bu konusulmustu ancak benim tercih etmeme sebebim kesinlikle yara iziydi .benim en takildigim nokta orasidi cunku.o donem butcem yetmedigi icin kisa bir sure askiya almistim durumu.1arkadasim oldu ve birde bir hastasiyla gorustum yara izi benlik degildi vazgectim.bu tercih meselesi.forumu zaten bunun icin kullaniyoruz🤗

X