ZEVK SUYUNDAN HAMİLE KALINIR MI?

sulisf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
12
5
24
Arkadaşlar merhaba, 3 hafta önce bir şeyler yaşadık max 5 dakika korunmasız girdi fakat boşalma felan olmadı sadece zevk suyu, ne olur ne olmaz diye 12 saat sonra ELLA kullandım. Reglime yaklaşık 2 hafta varken 1 hafta öncesinde regl tarzı 5 gün süren bir kanamam oldu ( normalde reglim ağrılı geçer ilk günleri ama bunda hiç agrı olmadi) şuan da 1 hafta önceden regl olmam gerekirken, hala olmadım. Stresten kafayı yiyeceğim lütfen yardımcı olur musunuz. şimdiden teşekkür ederim <3

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, sevgilimle 3 hafta önce bir şeyler yaşadık max 5 dakika korunmasız girdi fakat boşalma felan olmadı sadece zevk suyu, ne olur ne olmaz diye 12 saat sonra ELLA kullandım. Reglime yaklaşık 2 hafta varken 1 hafta öncesinde regl tarzı 5 gün süren bir kanamam oldu ( normalde reglim ağrılı geçer ilk günleri ama bunda hiç agrı olmadi) şuan da 1 hafta önceden regl olmam gerekirken, hala olmadım. Stresten kafayı yiyeceğim lütfen yardımcı olur musunuz. şimdiden teşekkür ederim <3
Endise esip korkuyorsaniz yapmayin kardesim yapmayinnnn....2 dakikalik zevk icin nefsinize uyuyosunuz sonra ben napacam korkuyorum ya hamileysem....bunu bize degil iliski yasadigin sevgilinle konus sonucta hamileysen bizi degil onu ilgilendirir

kısa bir süre için soktuk sadece deneme amaçlı
Ella kullandıysanız ve yumurtlama döneminizde değilseniz sıkıntı olmaz diye düşünüyorum gecikirseniz test yaparsınız ben de şuan kondom kullanmamıza rağmen aynı stres içindeyim sizi çok iyi anlıyorum emin olabilirsiniz bundan sonra daha dikkatli olursunuz

Ella kullandıysanız ve yumurtlama döneminizde değilseniz sıkıntı olmaz diye düşünüyorum gecikirseniz test yaparsınız ben de şuan kondom kullanmamıza rağmen aynı stres içindeyim sizi çok iyi anlıyorum emin olabilirsiniz bundan sonra daha dikkatli olursunuz
stres insanı yiyor bitiriyor cidden, insan tövbe ediyor bi daha yapamamak için ama insan nefsi söz geçmiyor..

stres insanı yiyor bitiriyor cidden, insan tövbe ediyor bi daha yapamamak için ama insan nefsi söz geçmiyor..
Stres olduğumuz için regl düzenimiz değişti muhtemelen ben 2 kere kan testi yaptırmama rağmen hala korku içindeyim korku içinde oldukça da regl olamıyorum 20 gün geçti çok kötü bir durum kan testi olursanız siz rahatlarsınız belki

Ella dan dolayı kanama oluştur. Böyle ilaçlar zaten adet düzenini değiştiriyor, zamanında adet olmamanız çok normal. Ama yine de korunmasız ilişki her zaman risk taşır. Bu riske girmeye değerse devam.

Stres olduğumuz için regl düzenimiz değişti muhtemelen ben 2 kere kan testi yaptırmama rağmen hala korku içindeyim korku içinde oldukça da regl olamıyorum 20 gün geçti çok kötü bir durum kan testi olursanız siz rahatlarsınız belki
özel değilse eğer neden 20 gündür regl olmuyorsun? doktor ne dedi

Bu arada bu tabir size de çok kötü gelmiyor mu ya. Şimdi konuyu gördüm elimde bir bardak içsem mi içmesem mi.. Su demeyin kardeşim şuna 🤢

Arkadaşlar merhaba, 3 hafta önce bir şeyler yaşadık max 5 dakika korunmasız girdi fakat boşalma felan olmadı sadece zevk suyu, ne olur ne olmaz diye 12 saat sonra ELLA kullandım. Reglime yaklaşık 2 hafta varken 1 hafta öncesinde regl tarzı 5 gün süren bir kanamam oldu ( normalde reglim ağrılı geçer ilk günleri ama bunda hiç agrı olmadi) şuan da 1 hafta önceden regl olmam gerekirken, hala olmadım. Stresten kafayı yiyeceğim lütfen yardımcı olur musunuz. şimdiden teşekkür ederim <3
Regl tarihinizden önce kanamanız olduysa ve normaldeki miktarlardaysa hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Ella regli öne çekebiliyor. Ben de aynı durumu yaşadım ovulasyon döneminde zevk suyundan korkup ella içmiştim. Regl tarihimden 4 gün önce başladı. Yani hamile değilsinizdir. Zevk suyuyla hamile kalmak çok zor ve ella da çok etkili.

Benim konumada bakıp yardımcı olun lütfen

X