zeynebim erken geldi dua edin kızıma

Ececim

kızım abla oluyor
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2006
1.428
521
39
meraba arkadaslar kızım 28.08.09 da suyumun gelmesi nedeniyle 31 haftalık olarak dunyaya geldi cok sukur solunum problemimiz yok :nazar: sadece yemek sorunumuz var 31 haftalık dogdugu icin emme refleksi yok kuzumun mide sontasıyla besleniyo taburcu olması icin beslenmeyi ogrenmesi gerekli oldugunu soylediler sizin bebekleriniz ne zaman emme refleksi kazandı ne olur dua edin kuzuma yavrum annesinin karnında olması gereken zamanı kuvezlerde kolları bacakları serumlarla kaplı geciriyo siz iyi anlarsınız bunada sukur gerci nefes alıyo ya balım iyi ya varsın serum olsun ne biliyim dua edin ne olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1375 gün geçti.

Belinay

begüm...bertuğ...
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
2.454
1
38
geçmiş olsun canım,inşallah bebişinle birlikte evine dönersin...dualarım seninle canım.:Saruboceq::Saruboceq:

hayaletorka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
1.241
0
canım umarım kısa zamanda taburcu olur bebeğin.allah bebeğinle sana hayılı güzel ömürler versin dualrımız zeyneple

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
hayırlı uğurlu olsun canım güle güle büyüt kızını

ikrar

Popüler Üye
Pro Üye
28 Kasım 2008
3.273
31
37
allahım bebegınınde senınde yardımcın olsun ınsallah :Saruboceq:

mecbue

se sipşaşe fokaye reğuğ:)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
3.690
5
meraba arkadaslar kızım 28.08.09 da suyumun gelmesi nedeniyle 31 haftalık olarak dunyaya geldi cok sukur solunum problemimiz yok :nazar: sadece yemek sorunumuz var 31 haftalık dogdugu icin emme refleksi yok kuzumun mide sontasıyla besleniyo taburcu olması icin beslenmeyi ogrenmesi gerekli oldugunu soylediler sizin bebekleriniz ne zaman emme refleksi kazandı ne olur dua edin kuzuma yavrum annesinin karnında olması gereken zamanı kuvezlerde kolları bacakları serumlarla kaplı geciriyo siz iyi anlarsınız bunada sukur gerci nefes alıyo ya balım iyi ya varsın serum olsun ne biliyim dua edin ne olur

canım allah bağışlasın kızını sana seninki gene baya geç gelmiş ben 28 haftalık doğurdum ve solunum sıkıntısı vardı 25 gün kuvözde kaldık şimdi çıktık iyiyiz bunu söylemek zor biliyorum ama güçlü ol bebeyine sürekli dokun onunla konuş yanında olduğunu hisseder o ben hep ağlardım sen ağlamamaya çalış çünkü üzüntünü sevincini hissederler gelişmeleri bizle paylaşırsan sevinirim allah yardımcın olsun nelr yaşadığını inan bana çok iyi anlıyorum

lllalll

b@rış ve @loş'un @nnişi:)
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
5.030
2
41
nicar canım allah bebişinin yardımcısı olsun...inşallah kısa zamanda toparlanır ve sağlıkla evine dönerrr

ilkay..

hayat çiziyor ...
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
2.367
1
tatlim insallah ALLAH yardimcisi olur minigin , korkma 2. 3 hafta icinde emme refleksi gelisir insallah

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
2.000
2
geçmiş olsun canım...

kaç kilo dünyaya geldi ...2500 gram oluncaya kadar emdirmiyorlar..biberonla besliyorsun canım..emme reflekside bebekden bebeğe değişir..benımkı ilk doğdyu günden beri emme refleksi vardı fakat kilo alımı için bir süre o mide sondasıyla beslediler...

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
55
allah yardımcınız olsun inşallah sağ salim evinize çıktıgınızıda okuruz:Saruboceq:

preemie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
55
0
emme refleksi 33 haftada belirginleşir ve bir -iki hafta içinde ağızdan beslenmeye geçmiş olursunuz. endişelenmeyin 31 çok iyi bir hafta inşallah hiç bi sorunu kalmayacak

EsmerYarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
2.182
4
öncelikle ALLAH bağışlasın diyorum canım :ecrin_bebek:
rabbim hem sizin hem meleğinizin yardımcısı olsun inşallah :Saruboceq:

semazenn

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
201
36
Geçmiş olsunn kendinizi üzmeyin daha geçenlerde aynı bu tür bir olayı arkadaşımın gelini yaşadı.Hastane ev arası mekik dokudu... Onlarında bebeklerinde emme problemi vardı ama şimdi çok şükür bebekde annede evlerindeler....

Rabbim en kısa zamanda size güç kuvvet bebeğinize sağlık sıhhat versin...
İnşallahh kızlar artık evimizdeyiz diyen sevinç dolu yazılarınızıda görürüzz.
Bizleri haberdar edersen seviniriz.
Dualarımız sizinle allaha emanet olun..... :Saruboceq:

Yaxsxama Dair

Hercai hayat...
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2007
620
3
Allah sağlıkla uzun ömürler versin zeynepciğe,problemleri biranönce hallolur inşallah hayırlısıyla ,dualarımız sizinle...