Zeynep Kamil'den Doktor Önerisine İhtiyacım var

asude77

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
3
0
Merhabalar,

3 aylık hamileyim. Hastane şartlarının donanımlı olmasından dolayı Zeynep Kamil'den bir doktora gitmek istiyorum. Yani özel muayenesine gidip doğumu hastanede yapmak istiyorum. Son zamanlarda orada doğum yapan, hastaneye giden veya hastanedeki doktorlardan tavsiye edebileceğiniz biri var mı? Tercihim bayan doktordan yana ama hiçbirini tanımıyorum. Sadece en son rahatsızlığımdan dolayı Selçuk Ayas'a muayene olmak durumunda kaldım. Doktordan memnun kaldım ama devamlı olması için bayan doktora ihtiyacım var.

Merhabalar,

3 aylık hamileyim. Hastane şartlarının donanımlı olmasından dolayı Zeynep Kamil'den bir doktora gitmek istiyorum. Yani özel muayenesine gidip doğumu hastanede yapmak istiyorum. Son zamanlarda orada doğum yapan, hastaneye giden veya hastanedeki doktorlardan tavsiye edebileceğiniz biri var mı? Tercihim bayan doktordan yana ama hiçbirini tanımıyorum. Sadece en son rahatsızlığımdan dolayı Selçuk Ayas'a muayene olmak durumunda kaldım. Doktordan memnun kaldım ama devamlı olması için bayan doktora ihtiyacım var.

Canım ben haydarpaşa numuneye gidiyorum tavsiye üzerine ama salı günü 4lü test yaptırmak için zeynep kamile gideceğim nazan tarhandan randevu aldım 15 gün önce, sen ne yaptın gittin mi bir yere?

Zeynep Kamil den Seda çakır dan randevu aldım ama henüz gitmedim çakmaktakll erdem de yasemlln çakar kement e gidiyordum zaten bu arada ona gittim ama hastane şartlarından dolayı devam etmek istemiyorum.

X