Popüler Konu Elhan ile MasterFit

bende diyim yaaaa demezsem şişeriimmmm:KK15:
sen bu hafta sevgisiz kalmışsın gülüm benim, o yüzden duygusala bağlamışsın o kadar fazla artın olmuş, kendini daha çok sev ilgi sevgi istediğin de bu senin doğal hakkın açık açık söyle , çok üstüne yük bindiğin de bu çok fazla zorlanıyorum diye söyle sen söylemezsen kimse senin ne kadar zorlandığını yada ne hissettiğini anlamaz ki
seni çok seviyorum sen bu dünyada ki en değerli varlıksın bunu sık sık hatırla hak ettiğin değeri kendine ver canparemmm:KK74::KK36:
Motivasyonun için teşekkür ederim💕. Benim ki bu hafta sevgisizlikten olmadı başka sebepten dolayı. Kendimi bu hafta dizginleyemedim bir türlü. Ama kaptanlarım ve arkadaşlarımın destekleriyle eski halime döneceğim inşaAllah
O zaman C diyom. Canım sen Karadeniz kızısın. Biz seni öyle bildik. Aklına işte bu sebepten yiyorum vs birşey gelince hemen kutuya köy kilitle. Bütün bahaneleri kilitle yola devam edelim. Aynısın fark yok diyenleri ağlatalım. ♥️💋
Hadi canım verelim el el kilolara elveda fit olmaya merhaba ❤😘

bende diyim yaaaa demezsem şişeriimmmm:KK15:
sen bu hafta sevgisiz kalmışsın gülüm benim, o yüzden duygusala bağlamışsın o kadar fazla artın olmuş, kendini daha çok sev ilgi sevgi istediğin de bu senin doğal hakkın açık açık söyle , çok üstüne yük bindiğin de bu çok fazla zorlanıyorum diye söyle sen söylemezsen kimse senin ne kadar zorlandığını yada ne hissettiğini anlamaz ki
seni çok seviyorum sen bu dünyada ki en değerli varlıksın bunu sık sık hatırla hak ettiğin değeri kendine ver canparemmm:KK74::KK36:
Bugün söylememiştim. Seni çok seviyorum Mira. Sen çok değerli Cook tatlısın. İyi ki varsın. Öpüyorum seni. 💋💋💋

İyi geldi.♥️

Dun sabah ankaraya geldim ki 🤭
Simdi düğün icin hazirliklar var eksikleri tamamlıyoruz
aaaaa ben kaçırmışımmmm
kuzeninmiydi evlenen ayy hadi inşallah düğün çok güzel geçer bol bol eğlenirsiniz ve bol bol iltifat alırsın sen de , duanı oku da git düğüne unutma sakın :)

aaaaa ben kaçırmışımmmm
kuzeninmiydi evlenen ayy hadi inşallah düğün çok güzel geçer bol bol eğlenirsiniz ve bol bol iltifat alırsın sen de , duanı oku da git düğüne unutma sakın :)
Tabi bu sakinlik anca kuzen düğününde olur diye düşünüyor insan ama ablası 🙋

Kahvemi aldım geldim hanımlar 😬

Eklentiler

• IMG_20210917_134731.jpg
    IMG_20210917_134731.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 15
Ptesi :70.9
Cuma: 70.5

_400 %0.56
Ekside olman guzel canim ama 6 lara gelememissin :KK43:
Gecen hafta 64.1
Bu hafta 63.6
Zipzip- Zipzip-
(Az az veriyorum ama olsun buna da şükür)
Eksin guzel tebrik ederim canim ❤
Neyse ben kaçayım kaç gündür evde yokum evi bişeyler götürüyor temizlik yapıcam. 🙋🏻‍♀️ Arada gelirim 😘
Kolay gelsin canim ❤
Kizlar tartilamadim hastanedeyim kızımin hastaligi cogaldi. Cok özur dilerim. Dün sabah 90.2 ydim.
Cok gecmis olsun canim :KK43:
Yarın yarın 🙋 elifin sakinliği öldürdü beni burada 🤣 ben olsam iki gün önceden oturmuştum kuaför koltuğuna 😂😂😂
Yaa düğün iste niye heyecan yapayim ki anlamadim 😅😅
Kuaföre yarin gidecez burda gitsem oraya gidene kadar sac bozulur
Zaten sabah 6 da acik kuafor bulamam 😅
Elif düğunde bile sakin insan hicmi degismez😌
dugunde niye sakin olmayim ki 😅😅
Elbisemi aldim herseyim hazir 🤭
aaaaa ben kaçırmışımmmm
Ablami evlendiriyoruz 🤭
Tabi bu sakinlik anca kuzen düğününde olur diye düşünüyor insan ama ablası 🙋
🤣🤣🤣🤣🤣
Kahvemi aldım geldim hanımlar 😬
Afiyet olsun canim ❤

Motivasyonun için teşekkür ederim💕. Benim ki bu hafta sevgisizlikten olmadı başka sebepten dolayı. Kendimi bu hafta dizginleyemedim bir türlü. Ama kaptanlarım ve arkadaşlarımın destekleriyle eski halime döneceğim inşaAllah

Hadi canım verelim el el kilolara elveda fit olmaya merhaba ❤😘
kız kendi ağzınla diyorsun kendimi bu hafta dizginleyemedim diye , sen kendini sev demem o yüzden , bazen sebepsiz bile olsa insana bir halsizlik boş vermişlik duygusu gelir çöker ya o zaman bile farkında olalım olmayalım normalden fazla yeriz hatta karnımız tokken bile yeriz
sen farkın da olmadan bilinç altı ne işler çeviriyordur basit bir şeyi önemli görüp suçluluk duygusundan tut kendini fazla yargılayıp eleştirmeye v.s. e kadar neler neler yapar zaten bize en çok zararı kendimiz veriyoruz da farkına varamıyoruz...
sebep ne olursa olsun bu gün yeni bir gün geçmiş gitti bitti , biz şimdi de varız o zamannn dediğin gibi el ele kol kola ruhen de bedenen de güzelleşeliiimmm:KK19::KK24:

X