Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Benden de sana kocaman bir Sevgi yolluyorum canım 💋 hiç kimseye saygısızlık olmasın diye okuyorum canım.yazilanlari beğenmezsem içim rahat etmiyor🤭benim yazdıklarımı isteyen beğenir istemeyen beğenmez herkes kendi değerini ve kişiliğini belli ediyor.bu düşüncen için çok teşekkür ederim 😘
Çok iyi yapıyorsun canım. Şahsen ben çok mutlu oluyorum, sana sarılasım geliyor 🥰

Carsamba gunu kontrole gidicem doktor idrar yolu enfeksiyonundan suphelendi idrar kültürü yaptirdim sonuç guxel çıkarsa başka bir sıkıntımız yok
Nenkadar zayıf hamile kalırsan o kadar iyi
64 ile transfere gittim 67 oldum kilo almak çok kolay
Kesinlikle öyle canım. Geçmiş olsun, inşallah enfeksiyon çıkmaz. Ben hamileliğimin 8. ayı idrar yolu enfeksiyonu olmuştum. Bir kereliğine mahsus 1 paket toz ilaç içmiştim, geçmişti. İsmini hatırlamıyorum ama tadı oralet gibiydi ilacın.

Carsamba gunu kontrole gidicem doktor idrar yolu enfeksiyonundan suphelendi idrar kültürü yaptirdim sonuç guxel çıkarsa başka bir sıkıntımız yok
Nenkadar zayıf hamile kalırsan o kadar iyi
64 ile transfere gittim 67 oldum kilo almak çok kolay
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah güzel haberler alırsın 🤲

20 Mart Pazar
Sirkeli su içildi
10.30 da yaptim kahvaltımı
16:00 filtre kahve orta boy
18.00 akşam yemeği fotoğraflar dışında hiçbir şey yemedim.
2.5 litre su bitti 1.5 luk şişe açtım yine
105 squat, 30 sn plank, karın hareketlerine de başladım adım sayım ektedir.
Biraz açık çay içip uyuycam görüşüruz güzeller

Cordelia Cordelia @Zipzip- She-Raa She-Raa ek 1000 adım ve fazlasını yaptım ☺️
Harikasın canım 🥳🥳 afiyet olsun ve ayaklarına sağlık 👏🏻👏🏻

Bu hafta senden çok güzel bir eksi bekliyorum🤗 ama eksi çıkacaksın diye de sağlıksız beslenme, senin sağlığın her şeyden daha önemli canım 😘
Yok canım dolu dolu 2 öğünümü yapıyorum. Sadece karbonhidratı ciddi ciddi hayatımdan çıkardım şu 2 gündür. Bir de akşam 7 den sonra yememe kuralına and içtim 😊 Bu ikisi beni kurtarır zaten. De işte cuma günü de ne güzel kilo vermişken gece gece boş boğazlık yapmayaydım iyiydi. Neyse, önümüze bakalım 😉

Ben de çok yoruldum
Akşama kadar yemeleri içmeleri
Ödevleri
Evi süpür yerleştir
Tuvalet banyo
3 çocuğun banyosu
Bakımlarını yap
Şimdi onları yatır derken halim kalmadı
Kaç kez çamaşır yıkandı sonuncusu serilecek yatmak istiyorum
Allah kolaylık versin canım 🙏🏻 Pazar günü babaların dinlenme günü bence 🤣🤣

Kızlar bugün yine çok yoğun geçti. Sabahtan çocuğu yüzmeye götürdüm sonra eve girdim komşum geldi. O gitti gorumcemler geldi. Sonra gorumcemi bizim evde çocuklarla bırakıp halı bakmaya gittik.

Hali bir tane ipek beğendik yuvarlak model 2.50*2.50 çooooook güzeldi ama en son 5bine kadar indi. Bir hali 5bin olur mu ya.. eşim yarın bilgisayarda çizim olarak bakacak ölçülere, salona ve koltuklara uyacak mı diye? :KK14::KK14::KK14::KK14: fena sıkıştık bu ay koltuk ve avizeler yüzünden. Neyse sağlık olsun
Ipek halı diyon bacım, olacak o kadar
Ne renk buldunuz

Rica ederim kaptanım maviye layık olmaya çalışıyorum, spor puanlarını yapabilirim demiştin diye attım kuzum ☺️💙
1091 puan. canım.
105 squat puanı ( tanesi 1 puan)
30 plank puanı ( saniyesi 1 puan)
956 da adım puanı (10 adım 1 puan)
Yanlışım varsa düzeltin
Cordelia Cordelia

IMG_20220320_231255.jpg
Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a
20 Mart

Son düzenleme:
X