Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Cok sevindim canim insallah saglikli kucağına alırsın 🙏🙏

Afiyet olsun canim ♥️

🧿🧿🧿

Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Iyiyim ablacim sen nasilsin ♥️

Günaydın canim ♥️
Iyiyim kuzum, çok yoğun geçiyor, okuyamıyorum burayı, sadece alıntılara bakıyorum.
Ben sıcak insanıyım, soğuk beni hasta ediyor

♥️♥️
Biraz önce limonlu pop kek yemiş olabilirmiyim acep,evet evett yedim :olamaz::skandal::21::21:
Afiyet olsun ablacim cok severim limonlusunu🙈🙈
18 haziran 23 haziran ipli/ipsiz atlama challenge:)
18.Haz​
19.Haz​
20.Haz​
21.Haz​
22.Haz​
23.Haz​
SIFIR MOD SIFIR MOD
100​
yok100 ipli /50 ipliyok
50​
Tutku44 Tutku44
400​
400​
400​
400​
280​
@Cordelia
150​
@pastelfit
300​

bugün son gün.:) kazanan belli :)
Eline saglik canim
Bu hafta masterfite katilanda azdi ondan sayida az oldu 🤗🤗

Hamdolsun kuzum iyiyim.
Ağrılar yok denecek kadar azaldı, regl bile düzene girdi, ben şok oldum, epeydir saçma salak geliyordu.
Izmir den çıktık
Istikamet konya
Hayirli yolculuklar abla ♥️♥️
Iyiyim kuzum, çok yoğun geçiyor, okuyamıyorum burayı, sadece alıntılara bakıyorum.
Ben sıcak insanıyım, soğuk beni hasta ediyor
Türkiyeye dönme vaktin gelmiş o zaman abla 🙈🙈

Evet 2 tane canım.....senin ne sınavın var... inşallah gönlüne göre olsun

Afiyet olsun...

😁😁😁😁😁

Afiyet olsun.... çıtır tavuk kızartma dimi
Allah bağişlasın ikisinide❤️Dil sinavı canım.Belcikadayım buranin dilini ogreniyorum . insa bu modulu gecersem seneye ust module gecicem . .. ahhh saat 9 da oturduk saat 13 de bitirdik .2 sınav 3 saat surmustu bu 4 oldu :ruh:simdi eve gidiyorum inanilmaz yorucuydu ..

eve gidip uyusam mı kızim gelene kadar ne yesem cok acım ama bugun persembe kafamda deli sorular :uykucu:

Bende iyiyim sağol,odaların tülleri yıkandı asıp geldim şimdi,süperrr yaaa maşallah tebrik ediyorum seni darısı başıma olsun gene

Daha fazla giderdi de durdu dönem dönem,gene çok iyi verdim,yarında mezun oluyorum kısmetse

Kaptanımm
kolay gelsin... yavaş yavaş tüm kötü alışkanlıklari kurtulmaya çalışıyorum.. şu sigarayi tamamen birakinca şekersiz e deneyecegim..

Hamdolsun kuzum iyiyim.
Ağrılar yok denecek kadar azaldı, regl bile düzene girdi, ben şok oldum, epeydir saçma salak geliyordu.
Izmir den çıktık
Istikamet konya
İyi yolculuklarınız olsun keyfini çıkar güzelcene,dikkatli gidin
Ohhhh afiyet olsun ablacım 😍
İyi geldi ne zamandır duruyordu evde,bakıştık bir an gel beni ye dedi yedim gitti :KK200:
♥️♥️

Afiyet olsun ablacim cok severim limonlusunu🙈🙈

Eline saglik canim
Bu hafta masterfite katilanda azdi ondan sayida az oldu 🤗🤗
Epeydir duruyordu evde bugün hallettim sonunda yedim :KK200:

Şimdi bunu yaptım soğumada şu anda,evde süt yoksa su muhallebisi pratik oldu.
1,5 bardak şeker biraz fazla bunda daha az kullandım,birde vanilya ekledim fazladan.

Tamamen bırkmak lazım aslında,çayda sıkıntı bende,dışarda kahve içeceksem arada oda şekerli hoşuma gidiyor.
kahveyi şekersiz içiyorum alıştım şekerli tuhaf geliyor bana:) hele bool köpüklü kahve yapmayi öğrendim hemde bakır cevzeyle yapıyom abla.. makina var ama kullanmiyom.

kahveyi şekersiz içiyorum alıştım şekerli tuhaf geliyor bana:) hele bool köpüklü kahve yapmayi öğrendim hemde bakır cevzeyle yapıyom abla.. makina var ama kullanmiyom.
Kahve bakır cezvede güzel oluyor,birde eskilerin aliminyum cezveleri vardır ondada süper köpüklü olur.
Bende makine kullanıyorum rahat oluyor taşma derdide yok nasılsa.

X