Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Geçen hafta: 65,95
Bugün: 65,50
Fark: 450 gr
Yüzde: 0,68

IMG-20230127-WA0000.jpg

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Fit mutlu anne Fit mutlu anne

İdare ediyorum ya, yorgunum. Jasminium84 Jasminium84 la karar vermistik ama tabi ki seni de aliyoruz. 3 ümüz olsun ama lütfen saglik sorunumuz olmadigi surece rekabeti birakmayalim kizlar. Jasa demistim gerci. Bugun anlastik biz de, yarindan gecerli olmak uzere. Cumadan cumaya güclerimizi birlestiriyoruz, zaten verimli enerjim kalmaz benim, 1 haftadan sonra. Güzelce yarisalim🤲🤲👍

Eline saglik zipzipim. Masterfit olsun.

Allah kolaylık versin canım yine çocuklar ve ev koşuşturmasından mı yoksa başka şeylerdr varmı yorgunluğa sebeb, bir hafta yoktum ya kaçırdığım şeyler olmuştur illa grupta, sen takımlara girecek misin yoksa Jasminium84 Jasminium84 ile bireysel yarışcamsaksabız dahil olmayım bnm için sorun olmaz yani bn takımlarda olmak istiyorum yoksa toparlayamıyorum
Yok takimlarda da yarışıyoruz ama üçümüz birbirimizi rakip seçtik gibi birşey
Birbirimizi biraz daha hırslandirmak için
kelebek19 kelebek19 Jasminium84 Jasminium84 evet kızlar; yarış başladı. Üçümüz birbirimizi sıkı takip ediyoruz. Cocuklarim uyudu,cok uykum var ama zaman ayiriyorum arkadaslar, ciddi bir destek moduna giriyoruz❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥günde en az 5 mesaj atiyoruz birbirimize ve foto atmaya gayret edelim. Tabaklarimlzi özenle hazirlayip,birbirimizi etiketleyelim lütfen. Hadi bismillah. START:KK55:
🤸‍♀️🤸‍♀️

D Diyettenvzgctm-olmuyo Jasminium84 Jasminium84 kızlar teşekkür ederim beni aranıza kabul ettiğiniz için ama bu hafta siz ikiniz devam edin benm gelişen bazı özel sebebler ve önümüzdeki hafta çalışma planımın da çok saçma olması nedeniyle eşlik edemiycem kusura bakmayın ama sonraki haftalarda mesai de olursam bnm için daha iyi olcak düzenli diyet ve spor yapabileceğim zaten geçtiğimiz 2 haftada takımdaki arkdaşları etkilemek için girmemiştim iyi ki öyle yapmışım artı geldim çünkü
Zipzip- Zipzip- canım sana da özelden msj yazacağım inşallah

Gunaykldin kizlar yoldayim unutmadan atayin dedim Geçen cuma 79.6 idi pazartesi 79.1 ve bu hafta 78.8 e indim şükür verilen kilo : 79.6-78.8=0.8
800 gr eksideyim 😊 Zipzip- Zipzip- Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Tebrikler canım gayet güzel sizi
26 Ocak Eki Görüntüle 3197961 Perşembe Kilo bildirimi
Gecen Perşembe :77.5
Bu Perşembe 74.1
Fark -100 gram
Fit mutlu anne Fit mutlu anne Zipzip- Zipzip- kaptanim bu hafta 💛 sari takimda olayim bazi saglik sorunlarim çıktı bu hafta menu yazma bildirim yapma ya da diyete tam uyma konusunda istikrarli olamayabilirim ama sonraki hafta zimba gibi döneceğim Allahin izniyle
Hayırdır canım önemli bişey değildir inşAllah
Fit mutlu anne Fit mutlu anne pazartesi ve çarşamba adım var mı canım?
Screenshot_20230127_085858_com.xiaomi.hm.health.jpg

Geçen hafta: 65,95
Bugün: 65,50
Fark: 450 gr
Yüzde: 0,68

Eki Görüntüle 3198017

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Kilo bildirimi
Geçen hafta: 75.8
Bu cuma :74.00
Fark:1.8
Hedefim geldi aylık hedef tuttu ya çok mutlu oldum
Ucmelekannesi Ucmelekannesi Zipzip- Zipzip-
Tebrikler kızlar👏😍

Günaydın kızlar 😊

Bi kaç gündür kalabalıktan annemlerde nedense telefonu elime alamadım 😑 fazla rekabet hep bende ters etki yapıyor niye ya anlamıyorum takimlar açıkken de öyleydim ne zaman çok hırslı konuşsam bi hafta güzel eksi görsem sonraki hafta düşüş oluyor yeterince motive edip kaptanlığın hakkını da veremedim Jasminium84 Jasminium84 Hedef65tir Hedef65tir Kinoalihatun Kinoalihatun ifdiyetim ifdiyetim fesang fesang DombiliKus DombiliKus aypare ackerman aypare ackerman D Diyettenvzgctm-olmuyo Beyaz leylak Beyaz leylak Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- hepinizden özür dilerim 😏🙄

X