Zıt hayatlar

Evlilerde gidiyor bizde karı koca gidiyoruz fakat bekarken gidilen ortamlar daha farklı ve dha sık olur evliyken gidilen mekanlar dha farklı ve hayat koşturmasndan daha seyrek olur anlamnda... şahsen bekarken gittğim ortamlara eşimle gitmek istemem o da aynı şeklde fark bu

İnsanın eşiyle gidip içemeyeceği kaç çeşit mekan var ki? AbsolutPromise AbsolutPromise 'in dediği gibi benim de aklıma bir tek pavyon geldi :KK57:

Pavyonda falan mı içiyordunuz siz veya eşiniz? Ne alaka😄

Neden evli insanlar da eğlenmeye bara gidebiliyor

İnsanın eşiyle gidip içemeyeceği kaç çeşit mekan var ki? AbsolutPromise AbsolutPromise 'in dediği gibi benim de aklıma bir tek pavyon geldi :KK57:

Rıddm diye bir mekan var gece ortasnda köpük atıyor fazla salaş ve varoş bir mekan
Birde escape var sanatçılar çkıyor keyfli dha kaliteli insanlarn gittği bir mekan farktabiki var en basit cafede bile fark var ki hele birde gece clbnden bahsediyoruz dibibe kdr fark var mekanlar arasnda

Pavyonda falan mı içiyordunuz siz veya eşiniz? Ne alaka😄

Neden evli insanlar da eğlenmeye bara gidebiliyor

Şahsen ortada brkaç kons oynayan mekana eşmle gitmezdim bile bile dimi :) bunu görebiliyoruz mekanlarda fark var dikkt çekiyor

Birkaç ay boyunca enteresan bir deneyim yaşamış olurlar, daha ötesi zor. Mesele sadece alkol değil, hayat tarzları farklı demek ki. Özellikle bir süre sonra karşılıklı olarak birbirlerini değiştirmeye çalışmaları kaçınılmaz olacak. Ne gerek var?

Şahsen ortada brkaç kons oynayan mekana eşmle gitmezdim bile bile dimi :) bunu görebiliyoruz mekanlarda fark var dikkt çekiyor

Zevk meselesi tabii. Ben bekar halimle de ortada kons oynatan, sizin deyiminizle "varoş" mekanlara gitmediğim için evlendikten sonra mekan değiştirme ihtiyacı duymayacağım.

Benim bi arkadaşım alkol alan namazdan niyazdan bi haber olan birisiyle evlendi kendiside abdestli namazlı maneviyatlı ağzı dualı sabah akşam Kur an okuyan birisi Evlendikten sonra eşi namaza başladı umreye gitti alkolde almıyor Belli olmaz arkadaşınız o kişiye vesile olucak onun sayesinde hidayete erer neden olmasın 👍üstelik görücü usulüde değil birbirlerini tanıyorlar bence olur hayırlısı diyorum
Belki de adam, kadının değişmesini istiyor? Onunla alkol almasını vs. istiyor? Onun sayesinde hidayete erer ne demek? Tek doğru, dindar olan tarafın mı?

Belki de adam, kadının değişmesini istiyor? Onunla alkol almasını vs. istiyor? Onun sayesinde hidayete erer ne demek? Tek doğru, dindar olan tarafın mı?
Aynı şeyi düşündüm. Çok yanlı bir yorum. Hatta adam kadının imalarından, ısrarlarından etkilenmiş veya bir deneyim demiş olabilir diye düşündüm, bilemiyorum. Yalniz kadınlar çok ikna edici olabiliyor farklı farklı tekniklerle. Bende yok o özellik, o kodla doğmamışım. Keşke olaydi:)

Çocuk arkadaşımın yanında biraz daha dikkatli davranıyormuş. Ben o kadar da bağımlı değilim içkiye falan diyormuş. Sadece arkadaşımın gözümü boyamak için mi acaba? Sonra eski haline döner mi?

olabilir de olmayabilir de.

yani ben tercih etmem,

ama arkadasiniz tercih ediyorsa durun siz evlenemezsiniz diye ayiracak haliniz yok.
bence birakin keyif aliyorsa devam etsin, keyif almadigi yerde biter zaten.

X