zmir'de evlilik terapisti

eskantiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
6
0
selam arkadaşlar
acil evlilik terapistine ihtiyacım var!
7 yıllık evliyim sorunlar hiç bitmedi yoruldum ve yıprandım.

Merhabalar,
Biraz geç cevap verdim, bilmem yardımım olur mu ama ben eşimle beraber terapi gördüğüm psikologu öneririm.

ızmirde yaşasaydım eğer bir dakiak bile beklemez önerdiğiniz bu doktorlardan birine mutlaka giderdim. Ama eşim benimle gelir miydi ondan şüpheliyim. 1 yıl 3 yıl 5 yıl derken biz de 7 yılı geride bıraktık ama sorunlar geride kalamadı bir türlü... :KK43:((

Evlilik gerçekten çok ilginç bir kurum.. Hiç bir genelleme ilen açıklanacak gibi değil, bunu anladım. Ben biraz cahillik biraz pembe gözlük yoluna evlendim ve 9 ay sonra ayrıldım. Benim çok ciddi sıkıntılarım olmadı Allaha şükür... Ağabeyim ise 6 yıllık evli ve bir çocukları var. Onlar da çok çok büyük ayrılık düşündürtecek boyutta olmasa da sorunlar yaşamaya başladılar ve akıllılık edip bir evlilik terapistine başvurdular.

heryere aynı doktorun adını yazıp yazıp gitmiş. belli ki reklamını yapıyor. vuslat35'i ciddiye almayın bence ve doktoru iyice araştırın. ben baktım kim bu doktor diye. tavsiyeleri yüksek ama bu reklam hoşuma gitmedi.

selam arkadaşlar
acil evlilik terapistine ihtiyacım var!
7 yıllık evliyim sorunlar hiç bitmedi yoruldum ve yıprandım.

Merhaba, evlilik sorunları insanı ne kadar çok yıpratıyor biliyorum, bu yüzden sizi çok iyi anlıyorum. Ben de evliliğimde ciddi sorunlar yaşadım. Benim terapistim Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy. Gerçekten çok başarılı ve çok iyi bir insan. Bence siz de görüşün, biz çok memnun kaldık. Google da ismini girin, bilgileri çıkıyor. Evliliğinde sorun olan herkese kolaylıklar diliyorum. kaydirigubbakcemile3

ben 1senelik evliyim ve kocama aşıgım oda bana aşık ama ailesiyle her dakika olmak beni aşşalmalrı acımasızlıkları canıma tak etti kimseyle konuşamıyorum eşimlede anlatsam susyor cvp vermiyor ama ben piskolajik olarak çok kötüyüm aklımı yemeye az kaldı belkide yedim neden insnalar acımasız bencil neden sewenlere karşılar ben eşim için herkezteden vazgeçtim vazgecilmezlerimden bile oda vazgeçecekti ama hayat şartları madıyat bizi çok sarstı ben kime ne yazyorum bilmiyorum ama aklımı yedim ben konuya cvp verenle konusrum ii günler:KK52:

merhabalar arkadaşlar nil katre koc u tavsiye ederim bence oldukça başarılı biri, yurtdışında okumuş, benim de doktorum, aile terapisi konusunda oldukça deneyimli, umarım yardımcı olabilmişimdir ...

merhabalar arkadaşlar nil katre koc u tavsiye ederim bence oldukça başarılı biri, yurtdışında okumuş, benim de doktorum, aile terapisi konusunda oldukça deneyimli, umarım yardımcı olabilmişimdir ...

Selam bizde bir ara bu evlilik terapistlerine gittik, adınıda vereyim Mehmet KILIÇ ve bir sürüde para verdik. Adam psikolojik sorun temellerine inmeden üstten tuhaf bir terapi uyguladı, yok nelerden hoşlanıyormuşuz falan filan. Şiddet sorunu olan eşime şiddetini destekleyen konuşmalarda bulundu, 1 yaşındaki çocuğum olmasına rağmen ev işlerini sadece benim üstlenmem gerektiğini, kendi nişanlısının bunu kabullendiğini söyleyen, evliliklten çocuklu olmaktan kıt kanaat geçinerek evlilik yürütmeye çalışmaktan bir şey anlamayan bir doktorla kötü bir terapi dönemi geçirdik. neredeyse hiç bir işe yaramadı, bütçemizden para ayırıp kendimizi sıkıntıya sakmamızda cabası oldu. Sonra artık iyice dibe vurduğumuz bir kavga sonrası eşim psikologa gitti (Devlet hastanesinde), sınırda kişilik bozukluğunu çocukluğundan beri yaşadığı ortaya çıktı. Bende depresyon tedavisine başladım, Üniversitede bir Profesörden. İkimizde çok ilerleme kaydettik. Size diyeceğim bu evlilik terapistlerine gidip bir dolu para ödemeyin, Devlet hastanelerinde, Üniversite hastanelerinde çok daha iyi doktorlarla karşılaşabilirsiniz ve tanıyıda doğru koyabilirler, korkmadan doktorunuzu arayın deneyin, bir çözüm olacaktır.

X