Zor zaman

Mrveylmz45

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
2
0
27
Merhaba yeni anneyim iki aylık kızım var eşimin iş yerinde yaşadığı bir sıkıntıdan dolayı cezaevine girdi avukatimiz olmadığı için sacunamadik para cezasını da odeyemedik y dogumumdan önce içeri girdi üç ay sonra cikicak inşallah.annelerimiz başkalarıyla kendi annem yanına cagirmadi bile kaynanaminda eşiyle anlasamıyorum bir hafta kaldım ağlaya ağlaya geri geldim yani kendi evimdeyim üç beş kuruş yolluyor lar yardım etmek için bende bebeğimin bezini evin giderini karşılamak için kendi boğazımdan kesiyorum .çok sıkıştım ama bana birazda olsa nakit destekte bulunur musunuz yardıma çok ihtiyacım var .dolap uygulamasından bir kaç anne beni tanır dahaonce bana kıyafet hediye ettiler kızım için onlar Instagram'da birilerine yaz illaki dönen olur dedi çaresizlik herşeyi deniyorum .bana yardım eder misiniz ?Bana inanmadığınızi biliyorum farkindayim devir kötü ama inanmak icinbir fırsat verirseniz eminim hemen inanicaginiza çünkü tek.kelimem yalan değil yeterli yardım etmek isteyin

Mune Mune Kazen Kazen üyenin doğruluğu kontrol edilebilir mi ?
Eşinin cezası neden ?
Ödenmesi gereken borç miktarı nedir ?
Hangi ildesiniz ?

İş yer
Mune Mune Kazen Kazen üyenin doğruluğu kontrol edilebilir mi ?
Eşinin cezası neden ?
Ödenmesi gereken borç miktarı nedir ?
Hangi ildesiniz ?
İş yetinfe çalınan ayakkabıların onun çaldığını iddia eddi müdürü halbuki o çaldı eşim çalsa 50 bin lira paramız olurdu bizzor gecinirdik ilk davayı kazandı fakat tekrar dava açtı adam güçlü biriydi.
Kiram var faturaların gıda bez p.tesi doğalgazım kapaticaklar ama ben büyük birşey istemiyorum baba bez yardımı bile olur
İzmir'de yasiyorum
Bebeğimin kıyafet eksiği yok

X