ZORANTE İLE İKİ YIL SAVAŞTIĞIM SİVİLCELERE VEDA

BurcuKayaY

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
2
1
22
MERHABALAR HANIMLAR ,
ÖNCELİKLE SİZLERE KİŞİSEL ŞİKAYETLERİMİ ÖZETLEYECEĞİM : ALIN BÖLGEMDE SÜREKLİ KİTLE GİBİ SİVİLCELER ÇIKIYORDU HEM DE UÇLARI YOK GİBİYDİ ONLARI SIKIP İÇİNİ BOŞALTMAK İSTİYORDUM,SIKIP SIKIP YARA YAPIYORDUM İÇİNDE SU ÇIKIYORDU SONRA KANIYORDU YAĞ BİLE ÇIKMIYORDU DOĞRU DÜZGÜN İZLERİ KALIYORDU VEYA YAYILIYORDU, ÇÜNKÜ GERÇEKTEN SANKİ CİLDİM PİSMİŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM, SÜREKLİ FONDÖTEN İLE KAPATMAYA ÇALIŞIYORDUM MİNİK MİNİK OLDUKLARI İÇİN KAPATAMADIĞIM GİBİ CİLDİME ZARAR VERİYORDUM.O KADAR SIKILDIM Kİ BU DURUMDAN SİZLERE ANLATAMAM GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI ,PSİKOLOGLARA BİLE GİTTİM BAZI DOKTORLAR PSİKOLOJİK OLDUĞUNU SÖYLEYEREK YÖNLENDİRMİŞTİ, BİR SÜRÜ DOĞAL YÖNTEM DE DENEDİM ,MEDİKAL ÜRÜNLER DE DENEDİM TAM ANLAMIYLA BİR SONUÇ ALDIĞIM OLMADI BİR İKİ HAFTA KURUP SONRA YİNE AYNI OLDU YÜZÜM .

SONRA SAKARYA'DA ÖZEL BİR HASTANEYE GİTTİM ADINI ŞUAN VERMEK İSTEMİYORUM , EĞER KABUL EDERSE DOKTORUMA DANIŞARAK PAYLAŞIRIM. KENDİSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR ÇEKENLER BİLİR BEN ÇOK ÜZÜLÜYORDUM HALİME BEN ERGENLİĞİMDE SİVİLCE NEDİR GÖRMEYEN İNSANDIM 20 YAŞIMDA ERGEN GİBİ GEZİYORDUM .NEYSE DOKTORA GİTTİM BANA ZORANTE %0.1 KREM VERDİ BUNU HER AKŞAM TEMİZ YÜZÜNE SÜR ÖYLE UYU AMA 12 HAFTAYI TAMAMLA DEDİ BUNLARA TAMAMLAYICI OLARAK EUBOS SABUN VE CERADOLİN NEMLENDİRİCİ VERDİ .
ZORANTEYİ KULLANMAYA BAŞLADIM YÜZÜM ADETA SOYULDU YENİLENDİ ZAMAN ZAMAN SİVİLCELERİM ARTTI ÇOK AĞLADIĞIM ZAMANLAR OLDU AMA YİNE DE DAYANMAYI KAFAMA KOYDUM ÇÜNKÜ GİTTİĞİM DOKTOR SAKARYA'NIN EN İYİSİYDİ .ZORANTEYİ KULLANMAYA BAŞLADIM ÇOK FARKLI ŞEYLER YAŞADIM YÜZÜMDE VE İNTERNETTEN NE KADAR ARAŞTIRSAM DA TAM ANLAMIYLA SORULARIMIN CEVABINI BULAMADIM .BU BAŞLIĞI AÇMAMDAKİ NEDEN DE BUDUR . BEN BU SÜREÇTE MERAK ETTİĞİM HER ŞEYİ DOKTORUMA SORDUM VE ÖĞRENDİM BU KREM HAKKINDA SORULARINIZA ÖNERİLERDE BULUNABİLİRİM .
ZORANTE JELİ BEN ALDIĞIMDA DEVLET KARŞILAMIYORDU ANCAK BİLDİĞİM KADARIYLA MART 2019 DAN İTİBAREN ÖDEMEYE BAŞLAYACAKMIŞ . KIZLAR BEN BENZAMYCİN DEN AKNELYSE YE KADAR SAYAMAYACAĞIM KADAR ÜRÜN DENEDİM . ZORANTENİN İLK AYI SOYULARAK İKİNCİ AYI SİVİLCELERİM ÇIKARAK SON AYI HEPSİNDEN KURTULARAK GEÇİYOR. BU SÜREÇTE CİLDİNİZİN NEMLENDİRİCİYE İHTİYACI OLDUĞU İÇİN CERADOLİN KULLANDIRTTI DOKTORUM , EUBOS SABUNU DA HER AKŞAM YÜZÜMÜ YIKARKEN KULLANDIM EUBOS YÜZÜMÜ İLK BAŞTA MUŞAMBA GİBİ GERDİ VE PARLATTI BİRAZ CANIMI ACITTI AÇIKÇASI AMA YİNEDE KULLANDIM ÇÜNKÜ BU DOKTOR ÖNERDİYSE VARDIR BİLDİĞİ DEDİM VE KULLANDIKÇA O DURUM AZALDI BİTTİ ANCAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM KESİNLİKLE CİLDİ TEMİZLEDİĞİNE İNANDIĞIM TEK SABUN HER ÇEŞİT SABUN DENEMİŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM AYNI ZAMANDA CİLDİ DAHA DİNÇ GÖSTERİYOR HAFİF GERDİĞİ İÇİN . TAM ÜÇ AYIN BAŞI VE SONU FOTOĞRAFI YÜKLEYECEĞİM . UYGUN BİR BÜTÇEYLE BU KONUDAN KURTULMANIZ İÇİN SİZLERE DAHA BİR OK ÖNERİDE BULUNACAĞIM BU YÜZDEN KADINLAR KULÜBÜNDEYİM. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİMM :)
LEKE TEDAVİSİ DE OLDUM ONDAN DA BİRAZ BAHSEDECEĞİM İLERDE BU BAŞLIKTA SİVİLCELERE VEDA :)
Eki Görüntüle 2253039 Eki Görüntüle 2253040 Eki Görüntüle 2253041 Eki Görüntüle 2253042

Son düzenleme:

Sivilcemucadele123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2019
1
1
23
Merhaba 4 gün önce doktorum bana yazdı ve sürü yarım saat beklettikten sonra yikamami istedi bende ilk gün biraz fazla beklettim sonra ki gün de yaptım ve yüzüm yandı gibi hissediyordum kizardi ve dudagimi ve yüzümü soymustu ben yüzümün her yerine özellikle çene ve dudak etrafında olduğu için oralara fazla suruyordum sen sadece sivilce olan yere mi suruyordum ve böyle bir yanma hissi sorunuyla karşılaştın mi? Cevaplarsan sevinirim teşekkürler

Dilarasert4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2019
3
0
21
size şuan ne kadar teşekkür etsemde az gerçekten bu ilacı kullanalı 1 ay oldu şuan ikinci ayımdayım ve yüzüm sivilcelerle doldu aynaya bile bakmak istemiyorum ilacı bıraksammı bırakmasammı diye düşünürken senin yorumunu gördüm ve gerçekten çok teşekkür ederim inşallah bende pes etmeyip 3 ayın sonunda bütin sivilcelerimden kurtulurum.

Gultemierr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2019
4
0
22
size şuan ne kadar teşekkür etsemde az gerçekten bu ilacı kullanalı 1 ay oldu şuan ikinci ayımdayım ve yüzüm sivilcelerle doldu aynaya bile bakmak istemiyorum ilacı bıraksammı bırakmasammı diye düşünürken senin yorumunu gördüm ve gerçekten çok teşekkür ederim inşallah bende pes etmeyip 3 ayın sonunda bütin sivilcelerimden kurtulurum.
İ

Gultemierr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2019
4
0
22
Banada doktor bunu verdi ama ikinci kullanımda yüzümü yaktı soydu su an kıpkırmızıyım ve bıraktım acile gittim yanık kremi verdi sizde böyle bir sorun yasadınız mı

Gultemierr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2019
4
0
22
Merhaba 4 gün önce doktorum bana yazdı ve sürü yarım saat beklettikten sonra yikamami istedi bende ilk gün biraz fazla beklettim sonra ki gün de yaptım ve yüzüm yandı gibi hissediyordum kizardi ve dudagimi ve yüzümü soymustu ben yüzümün her yerine özellikle çene ve dudak etrafında olduğu için oralara fazla suruyordum sen sadece sivilce olan yere mi suruyordum ve böyle bir yanma hissi sorunuyla karşılaştın mi? Cevaplarsan sevinirim teşekkürler
Yalnız de

Gultemierr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2019
4
0
22
Yalnız degilsin banada yıkamamı söyledi ama ben surup yattım sabah uyandığımda kırmızıydım ve hala yanıyorum acile gittim krem verdi aglayıp duruyorum cildim cok kotu acabs siz ne yasadınız anlatırsanız sevinirim

Dilarasert4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2019
3
0
21
canım banada aynısı oldu ama hatta ben geceden sürüp yatmamıştım bile sadece akşam bekleymiştim yüzümde bir saat ve çok kaşınma yanma oldu yüzümü yıkadım bende sonraki gün hemen doktoruma gittim ve doktorum hassas bi ciltli oldupum için böyle yan etkiler tapabilir ilk günler dedi içindeki maddelerden dolayı be bana bi kaç gün ara vermemi somra tekrardan başlamamı ama bi saat değiş ilk gün on dakika tut 2.gün 20 dakka yap defi dayanabildiğin kadar yani benfe ilk günler öyle yaptım ve somra yan etkisi gitti ilacın ayrıca doktorum yüzüm tahriş olduğı için hametam mehremi verdi çok iyi geliyo gidip eczaneden alabilirsin her akşam ilacını kullanıp yüzünü yıkadıktan sonra o merhemi sürüp yat ve ilacıda kullanmayı bırakma eğer hala devam ederse doktara gözükmeni öneririm.

Dilarasert4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2019
3
0
21
Bunuda ekliyim zoranteyi sadece sivilcelerinin üzerine sürmelisinyizünde sivilce olmayan yere sürersen çok kötü tahriş ediyo malesef

Vildannn07

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2019
2
0
21
Merhabalar ben zorante kullanıyorum ama yüzüm çok kötü oldu bırakmayı düşünüyorum ve ilk ayım yüzüm kabarcıklarla dolu bana yardımcı olabilir misiniz lütfen merak ettiğim sorular var ve nem ne yapacağımı bilmiyorum 🙏🙏

bodrum salatasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
705
537
32
bu tür soyulma işlemli merhemli şeyleri özellikle mayıs ekim arasında güneşin bol olduğu dönemde kullanılmaz yapılmaz
çünkü daha çok güneş lekesi oluşumuna sebep olur

limon başta olmak üzere yüzü önce soyan işlemleri asla ve asla
yaz aylarında yapmayın
daha kötü olursunuz
ekim sonu nisan başı en uygun zamandır

Zhrky0

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
1
0
18
Henüz kullanalı 1 ay bile olmadı ama herhangi bir tahriş yaşamadım sadece kremi sürdüğüm andan itibaren bir 15 dakika boyunca yüzüm feci halde kaşınıyor kaşımamak için zor tutuyorum kendimi bana etki edebileceğinden pek emin değilim nedense ya

Blackmirror01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
3
0
24
MERHABALAR HANIMLAR ,
ÖNCELİKLE SİZLERE KİŞİSEL ŞİKAYETLERİMİ ÖZETLEYECEĞİM : ALIN BÖLGEMDE SÜREKLİ KİTLE GİBİ SİVİLCELER ÇIKIYORDU HEM DE UÇLARI YOK GİBİYDİ ONLARI SIKIP İÇİNİ BOŞALTMAK İSTİYORDUM,SIKIP SIKIP YARA YAPIYORDUM İÇİNDE SU ÇIKIYORDU SONRA KANIYORDU YAĞ BİLE ÇIKMIYORDU DOĞRU DÜZGÜN İZLERİ KALIYORDU VEYA YAYILIYORDU, ÇÜNKÜ GERÇEKTEN SANKİ PİS BİR SURATIM VARMIŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM, SÜREKLİ FONDÖTEN İLE KAPATMAYA ÇALIŞIYORDUM MİNİK MİNİK OLDUKLARI İÇİN KAPATAMADIĞIM GİBİ CİLDİME ZARAR VERİYORDUM.O KADAR SIKILDIM Kİ BU DURUMDAN SİZLERE ANLATAMAM GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI ,PSİKOLOGLARA BİLE GİTTİM BAZI DOKTORLAR PSİKOLOJİK OLDUĞUNU SÖYLEYEREK YÖNLENDİRMİŞTİ, BİR SÜRÜ DOĞAL YÖNTEM DE DENEDİM ,MEDİKAL ÜRÜNLER DE DENEDİM TAM ANLAMIYLA BİR SONUÇ ALDIĞIM OLMADI BİR İKİ HAFTA KURUP SONRA YİNE AYNI OLDU YÜZÜM .

SONRA SAKARYA'DA ÖZEL BİR HASTANEYE GİTTİM ADINI ŞUAN VERMEK İSTEMİYORUM , EĞER KABUL EDERSE DOKTORUMA DANIŞARAK PAYLAŞIRIM. KENDİSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR ÇEKENLER BİLİR BEN ÇOK ÜZÜLÜYORDUM HALİME BEN ERGENLİĞİMDE SİVİLCE NEDİR GÖRMEYEN İNSANDIM 20 YAŞIMDA ERGEN GİBİ GEZİYORDUM .NEYSE DOKTORA GİTTİM BANA ZORANTE %0.1 KREM VERDİ BUNU HER AKŞAM TEMİZ YÜZÜNE SÜR ÖYLE UYU AMA 12 HAFTAYI TAMAMLA DEDİ BUNLARA TAMAMLAYICI OLARAK EUBOS SABUN VE CERADOLİN NEMLENDİRİCİ VERDİ .
ZORANTEYİ KULLANMAYA BAŞLADIM YÜZÜM ADETA SOYULDU YENİLENDİ ZAMAN ZAMAN SİVİLCELERİM ARTTI ÇOK AĞLADIĞIM ZAMANLAR OLDU AMA YİNE DE DAYANMAYI KAFAMA KOYDUM ÇÜNKÜ GİTTİĞİM DOKTOR SAKARYA'NIN EN İYİSİYDİ .ZORANTEYİ KULLANMAYA BAŞLADIM ÇOK FARKLI ŞEYLER YAŞADIM YÜZÜMDE VE İNTERNETTEN NE KADAR ARAŞTIRSAM DA TAM ANLAMIYLA SORULARIMIN CEVABINI BULAMADIM .BU BAŞLIĞI AÇMAMDAKİ NEDEN DE BUDUR . BEN BU SÜREÇTE MERAK ETTİĞİM HER ŞEYİ DOKTORUMA SORDUM VE ÖĞRENDİM BU KREM HAKKINDA SORULARINIZA ÖNERİLERDE BULUNABİLİRİM .
ZORANTE JELİ BEN ALDIĞIMDA DEVLET KARŞILAMIYORDU ANCAK BİLDİĞİM KADARIYLA MART 2019 DAN İTİBAREN ÖDEMEYE BAŞLAYACAKMIŞ . KIZLAR BEN BENZAMYCİN DEN AKNELYSE YE KADAR SAYAMAYACAĞIM KADAR ÜRÜN DENEDİM . ZORANTENİN İLK AYI SOYULARAK İKİNCİ AYI SİVİLCELERİM ÇIKARAK SON AYI HEPSİNDEN KURTULARAK GEÇİYOR. BU SÜREÇTE CİLDİNİZİN NEMLENDİRİCİYE İHTİYACI OLDUĞU İÇİN CERADOLİN KULLANDIRTTI DOKTORUM , EUBOS SABUNU DA HER AKŞAM YÜZÜMÜ YIKARKEN KULLANDIM EUBOS YÜZÜMÜ İLK BAŞTA MUŞAMBA GİBİ GERDİ VE PARLATTI BİRAZ CANIMI ACITTI AÇIKÇASI AMA YİNEDE KULLANDIM ÇÜNKÜ BU DOKTOR ÖNERDİYSE VARDIR BİLDİĞİ DEDİM VE KULLANDIKÇA O DURUM AZALDI BİTTİ ANCAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM KESİNLİKLE CİLDİ TEMİZLEDİĞİNE İNANDIĞIM TEK SABUN HER ÇEŞİT SABUN DENEMİŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM AYNI ZAMANDA CİLDİ DAHA DİNÇ GÖSTERİYOR HAFİF GERDİĞİ İÇİN . TAM ÜÇ AYIN BAŞI VE SONU FOTOĞRAFI YÜKLEYECEĞİM . UYGUN BİR BÜTÇEYLE BU KONUDAN KURTULMANIZ İÇİN SİZLERE DAHA BİR OK ÖNERİDE BULUNACAĞIM BU YÜZDEN KADINLAR KULÜBÜNDEYİM. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİMM :)
LEKE TEDAVİSİ DE OLDUM ONDAN DA BİRAZ BAHSEDECEĞİM İLERDE BU BAŞLIKTA SİVİLCELERE VEDA :)
Eki Görüntüle 2253039 Eki Görüntüle 2253040 Eki Görüntüle 2253041 Eki Görüntüle 2253042
Merhabalar bende bu ilaca basladim ama yuzumde asiri derecede kizariklil ve puruzler oldu ve surekli kasiniyo sizde de oyle oldumu

Blackmirror01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
3
0
24
Merhabalar bende bu ilaca basladim ama yuzumde asiri derecede kizariklil ve puruzler oldu ve surekli kasiniyo sizde de oyle oldumu
Lutfen cevap verirmisiniz yuzum suanda mahfolmus durumda hem kirmizi hem sivilce doldu ayrica kasiniyo ve soyuluyo doktorum ilacim etkisini boyle gosterdigini soyledi ama yinede bi korku var.

Blackmirror01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
3
0
24
B
İlk ay ve ilk gunlerde ne gibi sorunlar yasadiniz ben ilk defa bu kadar cok sivilce cikardim ve korkuyorum henüz 3 kez kullandim.