Moda

2017 Yılında Hayatımıza Giren ve Hemen Bitmesi Gereken Moda Akımları

Her yıl birkaç moda akımı vardır. 2017 yılında hayatımıza giren ve hemen bitmesi gereken moda akımları nelerdir diye araştırma yaptık. 2018’e girmemesi gereken makyaj ve moda akımları

2017 Moda Akımları

2017 yılında farklı moda akımlarıyla tanıştık. Bunlardan bazıları uzun yıllar kullanılabilecek kadar şık ve kullnaışlı iken bazıları acilen rafa kaldırılması gereken türden. Sadece bu yılda kalması gereken moda akımlarından birkaç tanesi şu şekilde.

Tırnak Küpeleri

Evet her kadın tırnaklarıyla ilgilenmeyi sever. Tırnaklara sadece oje değil farklı tasarımlarda yapılıyor. Bunlardın dışında bir tanesi de tırnak küpesi evet kulakta ve saçta mükemmel duran küpeler konu tırnak olunca estetik ve kullanışlı olmuyor. Saç Küpesi Modellerine göz atabilirsiniz.

Sahte Çil Dövmesi

Eskiden insanlar çillerinden kurtulmak isterken günümüzde çil modası başladı. Evet doğal çiller yüzde hoş durabilir. Anca sahte kalemler ile yada dövme şeklinde olması şık bir görüntü çizmiyor. Özellikle yüze dövme ile çil yaptırmak ciddi bir karar.

Püsküllü Pantalonlar

Püsküllü yada taşlı pantalonlar 2000’li yılların başında oldukça modaydı. Ancak bilemeniz gereken bu pantalonlar o modasının değiştirilmiş hali hem bacak boyunun kısa görünmesine neden oluyor hemde şık bir görüntü oluşturmuyor.

Abartılı Ojeler

Tırnaklarda bazı kadınlarda olmazsa olmazlar arasında sayılabilir. Son dönemde kullanılan ve tırnağa 100 kat oje sürülmüş izlenimi veren tırnak ve oje tasarımları günlük kullanıma uymayan ve şık olmaktan çok uazk bir akım.

İlginç Kirpikler

Takma kirpikler uzun zamandır hayatımızda hatta kirpiklerinden memnun olmayan bir çok kadın için kurtarıcı niteliğinde olan ürünlerdir. Günümüzde ise abartılı renkli kirpikler moda oldu. Bakalım bu akım uzun yıllar kalacak mı?

İlginç Kaşlar

2000’li yılların başında ince kaş modaydı. 2010’lu yıllara geldiğimizde ise olabildiğince doğal haline bırakılmış kaşlar yükselişe geçti. 2017 yılında ise yepyeni bir kaş akımı başladı. Kaşın bir kısmının aşağı bir kısmının ise yukarıya doğru tarandığı bu akım ne yazık ki estetik bir görüntü oluşturmuyor.

Göz Etrafı Süslemeleri

Gözlere sürülen makyaj malzemleri yada simlere alışkınız ancak göz çevresinin çizgi film kahramanı tarzıyla süslenmesi farklı bir tarz yaratmış olsa da muhtemelen bu yıla özgü bir akım olarak kalacaktır.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu