2018 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında belkide en zor seçilenler kapalı gelinlik modelleri, bizde sizin için 2018 tesettürlü gelinlik  modelleri yazımızda son moda olan tesettür gelinlik modellerini inceledik. Tesettür gelinlikler seçilirken nelere dikkat edilmeli? Vücut tipine göre gelinlik modelleri burada.

2018 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri genel olarak ikiye ayrılmış durumda ya kendisini sultan gibi hissetmek isteyen kadınlar yada son derece sade ve saf bir görünüm isteyen kadınlar. 2018 tesettür gelinlik modellerinde ise hem ikiside var. Bu yıl tesettür model gelinlikler sadece beyaz değil tüm renklerden oluşuyor. Ağırlıklı olarak kırık beyaz ve krem rengi hakim.

Tesettür model gelinlik seçiminde aslında en önemli nokta baş örtüsü ve gelinlik uyumudur. Özellikle yüzünün büyük olmasından şikayetçi olan kadınlar ince tarzda baş örtüsü tercih etmemelidir. Daha sert yapılı baş örtüleri ile yüzün kenarları kapatılabilir böylece çok daha ince bir yüze  sahip olabilirsiniz.

Gelinlik yada baş örtüsü üzerinde özellikle bu yıl altın sırmalı işlemeler moda olacak gibi duruyor.

Gelinlik seçiminizde pelerinli modelleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda pelerinli gelinlikler oldukça moda, 2018 yılında da aynı etki sürecek gibi duruyor.

Gelinliklerde incive dantel her dönem olduğu gibi bu yılda zarif görünümü temsil edecek.

İsterseniz beğendiğiniz bir gelinliği tesettürlü gelinlik modeli olacak şekilde uyarlayabilirsiniz.

2018 Tesettürlü Gelinlik Modelleri