Moda

2018’in Ayakkabı Trendi

Ayakkabılardan öte rahatlığa daha fazla önem veren kadınların topuklu sandaletlere çok daha fazla ilgi gösterdiğini söylemek mümkün. Emin olun şıklık konusunda da sizleri bir adım öne taşıyacak özel modellerdir. Gün içerisinde çok fazla ayakta kalıyor ve yorgun düşüyorsanız sizler de bu rahat modelleri tercih ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz topuklu sandalet modellerine hep birlikte göz atalım ve siz değerli hanımları da bu konuda bilgilendirmeye çalışalım…

Taşlı Topuklu Sandalet Modelleri

Taşlı topuklu sandaletleri geçtiğimiz yıl da raflarda çok fazla gördük ve hanımların ilgisi de oldukça yoğundu. Yeni dönemin sinyalleri çoktan verilmişti ve bir kez daha yanılmadık. 2018 ayakkabı trendlerine göz attığımızda topuklu sandalet modellerinin bir adım önde olduğunu görebiliyoruz. Rahat olmasının yanı sıra görsel bütünlüğü de kusursuz bir şekilde sağlıyor ve bir taşla iki kuş vurmanıza yardımcı oluyor.

Stiletto Modası Devam Ediyor

Yüksek topuklar beni rahatsız ediyor ve gerçekten yürümekte güçlük çekiyorum diyorsanız eğer modası hiçbir zaman geçmeyen stilettolara başvurabilirsiniz. Birçok kıyafetiniz ile uyum sağlayacak ve görsel bütünlük konusunda sizleri yarı yolda bırakmayacak olan stilettolar, yeni dönemde de kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Özel gün ve gecelerde olduğu gibi gündelik hayatınızda da bu özel tasarım stilettoları tercih ederek sizler de daha şık ve rahat bir güne imza atabilirsiniz.

2018 Gelin Ayakkabısı Modelleri için Tıklayın !

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı