Moda

2018’in Gözlük Trendi

Göz sağlığınızı korumak ve güneşin rahatsız edici ışınlarından gözlerinizi uzak tutabilmek adına yapacağınız gözlük tercihinde bilmeniz gereken bazı detaylar var. Eğer numaralı gözlük kullanıyorsanız bu konuda doktorunuzdan yardım alabilirsiniz. 2018 yılında hem numaralı hem de şık gözlük grupları sizleri bekliyor ve markalardaki hareketlilik de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dilerseniz yüz tipinize göre ne tür bir tercih yapabileceğinize ve yeni dönemde sizleri hangi modellerin beklediğine hep birlikte göz atalım.

Neon Çerçeveler Işıl Işıl

Tek bir renk beni mutlu etmiyor ve daha kalabalık renk gruplarına ihtiyacım var diyorsanız eğer neon çerçeveli gözlükleri tercih ederek farklı renk gruplarını da en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Yeni dönemin trendi bu gözlükler ve kadınlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandığını da belirtmek gerekiyor. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte bu modeller bir adım daha öne çıktı ve birçok kadının gözünde de yine bu modelleri görebiliyoruz. Yüze Uygun Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir? Tıklayın !

Çerçeveler Kalınlaştı

50’lerin ruhunu yansıtmaya devam eden bir sektör ile karşınızdayız. Yeni dönemde de çerçeveler daha kalın ve daha dikkat çekici bir hal almış durumda. Ne yazık ki küçük bir yüze sahip kadınlar bu modellerden faydalanamıyor çünkü abartılı bir görüntü meydana gelebiliyor. Yüz hatlarınızı çok fazla kapatmayacak kalın çerçeveli gözlükleri tercih ederek sizler de yeni dönemin gözlük modasına ayak uydurabilirsiniz.

2018’in Gözlük Trendi

güneş gözlükleri 2018
güneş gözlükleri 2018
güneş gözlükleri 2018
güneş gözlükleri 2018

Güneş Gözlüğü Trendleri 2018 için Tıklayın !

Bu Yılın Modası Ahşap Çerçeveli Güneş Gözlükleri için Tıklayın !

Güneş gözlüğü alırken dikkat Tıklayın !

Gözlük seçimi tüyoları 2018 için Tıklayın !

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu