Moda

2019 Fular Trendleri

Genç neslin yaratıcılığı ve aksesuar merakı ile fularlar yeniden moda kataloglarında yer alıyor. Bandanaların farklı stillerde bağlanması ve çok tutulması yeni sezonda fular kullanımını güncelledi.

2018 moda stillerinde oldukça renkli ve eğlenceli şekilde sunulan fularlar, tüm kombinlerde kullanılabilir.

Çantada Fular Modası

Furla, Vuıtton, Gucci gibi markaların geçtiğimiz sezonlarda çantalara eklediği fular trendi, 2019 sezonunda geniş bir yelpazede kullanılıyor. Minik kare fularları dilediğiniz renkte alarak, çantanıza bağlayabilirsiniz. Hem hava katan hem de sezon modasına ayak uyduran konsept için fiyonk bağlama stili, ekstra sempatiktir.

Fermuarın uç kısmına, askı başlangıcına, tutaçların birleşim yerine ya da çantanın dilediğiniz kısmında istediğiniz şekilde bağlayabilirsiniz.

Boyunda Fular Trendi

Gömlek, tişört, kazak veya elbise, tamamında şık duran fularlar oldukça ekonomik oldukları için hemen herkes kullanıyor. Çiçek desenleri, renk cümbüşleri, sembolik tasarımlar gibi pek çok efekt ile tarzınıza yansıtan eğlenceli fular modelleri kullanabilirsiniz.

Uzun fular modelleri erkekler tarafından da çok tercih edilen ürünler arasında. Triko kazaklar ve gömlekler ile göz alıcı şıklık sunuyor.

Saçta Fular Şıklığı

Hem uzun saçlarda hem de kısa saçlarda fular, sempatik şıklık sunuyor. Tokaların üzerine bağlayabilir, kocaman fiyonklar atarak spor ve günlük giyim kombinlerinize hareket katabilirsiniz.

Kısa saçlarda dağınık stil ve özgürce bağlayabilir, üst kısımda fiyonk veya çiçek stili oluşturarak eğlenceli kullanım sağlayabilirsiniz.

Atkılar,fularlar nasıl takılır Tıklayın !

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı