Moda

Antalya’da bir New York Markası

TASARIMLARIYLA GELİNLİK MODASINA FARKLI BİR ÇİZGİ KAZANDIRAN “JUSTIN ALEXANDER” ANTALYA’DA 750 METRE KARELİK İLK MAĞAZASINI AÇTI. GELİN ADAYLARINA ÇEŞİTLİ FIRSATLAR SUNMAYA DEVAM MARKA ABD VE AVRUPA’NIN ÖNDE GELEN GELİNLİK FİRMALARI ARASINDA YER ALIYOR. HER GEÇEN GÜN TÜRKİYE’DE BÜYÜME YOLUNDA İLERLİYOR.

Tasarımlarıyla 60 yıldır gelinlik modasına farklı bir çizgi kazandıran, “En İyi Kalıp” ve “En İyi Tasarım” kategorilerinde uluslararası “Gelinlik Ödülü” alan; New York kökenli “Justin Alexander” markası; Mayıs 2013 ayından itibaren Antalya ve çevresindeki tüm gelin adaylarına hizmet verecek. 750 metre karelik, iki katlı, modern, şık mağazasında ürün çeşitliliği ile de dikkat çekiyor.

ABD ve Avrupa’nın önde gelen gelinlik markaları arasında yer alan “Justin Alexander” her geçen gün büyüme yolunda ilerliyor. Türkiye’de 2007 yılında satışa başlayan marka, 2012 yılından itibaren “Justin Alexander” ismini taşıyan; İzmir Alsancak, İstanbul Erenköy ve Muğla mağazaları bulunuyor.

ASTROLOJİ UZMANINDAN 2013 KOLEKSİYONU YORUMLARI
Astroloji Uzmanı Hande Kazanova; “Justin Alexander’ın 2013 Koleksiyonu”nu üzerinden “burcuna göre seçim yapmak” isteyenler için yorumlarda bulundu.

Burcunuza göre gelinlik seçimi yapmak için tıklayın !

Burcunuza uygun gelinlik modellerini görmek ve bilgi almak için 7 gün boyunca mağazalar gelin adaylarını bekliyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu