Moda

Atasay, İstanbul Jewelry Show’da

Atasay ve Asgold tarafından 3 ayda bir düzenlenen dönem toplantılarının 5.’si İstanbul Jewelry Show’da yapılacak. 13–17 mart tarihlerinde CNR Expo’da gerçekleştirilecek kuyumculuk fuarında Atasay ve Asgold, yerli ve yabancı 1000’e yakın perakendeci ile bir araya gelerek sektörün nabzını tutacak.

Türk kuyumculuk sektörünün öncü şirketi Atasay, bu yıl da İstanbul Jewelry Show’da 3 ayrı stand ile yerini alacak. Dünyanın her kıtasından ve yurdun dört bir yanından alım yapmaya, ürünlerini sergilemeye gelen kuyumcuları bir araya getiren İstanbul Jewelry Show, Atasay ve Asgold’un dünya trendlerini belirleyen tasarımlarıyla ilgi çekecek.

Katılımcı ve ziyaretçi sayısı ile sektöründe dünyanın en büyük 5. fuarı olan İstanbul Jewelry Show Fuarı’na; Atasay, Asgold ve ION by Atasay markaları ile katılacak olan Atasay Mücevherat Grubu, Fuarda, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra Myras, Belle ve One&Only Tektaş markalarının çok özel ve zengin yeni tasarımlarını da sergileyecek.

Atasay’ın büyük ilgi gören 22 Ayar Altın, Pırlanta ürünlerinin yanı sıra One&Only Tektaş , MYRAS, Alyanz, Belle Atasay markalarının yeni koleksiyonlarının yanı sıra Atakulche, Asgold’un JOU, Gifty, Asgold Altın, Asgold Coronet markalarının zengin ürün yelpazesi ve ION by Atasay’ın BJK ve FB lisanslı takıları ve saat modelleri Fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Atasay, Dönem toplantılarıyla vizyon ve stratejilerini paylaşıyor

Atasay ve Asgold’un fuar konseptinde üç ayda bir düzenlediği dönem toplantıları, tüm sektöre açık olarak gerçekleştiriliyor. Bu toplantılarla, satış noktalarına yeni sezon koleksiyonlarını tanıtarak sipariş alan Atasay ve Asgold aynı zamanda da tüm satış noktalarıyla bir araya gelerek, sektörün nabzını tutuyor, sektörün sorunlarına çare bulacak çözümler üretiyor ve paylaşıyor.

Atasay, İstanbul Jewelry Show'da | 1Atasay, İstanbul Jewelry Show'da | 2Atasay, İstanbul Jewelry Show'da | 3Atasay, İstanbul Jewelry Show'da | 4Atasay, İstanbul Jewelry Show'da | 5

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu