Moda

AVON, İstanbul’un İki Yakasında FNO Ziyaretçileri ile Buluşuyor!

AVON, İstanbul’un İki Yakasında FNO Ziyaretçileri ile Buluşuyor! | 2AVON, Fashion Night Out İstanbul 2011 etkinliği çerçevesinde, Anadolu Yakası’nda Bağdat Caddesi ve Avrupa Yakası’nda İstinyePark olmak üzere iki farklı noktada özel ürün tanıtımları ve eğlenceli aktiviteler ile etkinlik alanlarında konuklarını karşılayacak.

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON’un, “The Black Eyed Peas” grubunun vokali, ünlü şarkıcı Fergie ile gerçekleştirdiği yepyeni bir proje sonucu ortaya çıkan Outspoken Intense by Fergie EDP keyifli aktiviteler ile tanıtılıyor olacak. Parfümün yaratılış öyküsünün her aşamasında aktif rol Fergie, “Sahneye çıktığımda kendimi özgürce ifade etmek isterim . Outspoken Intense bu anları özel kılan çarpıcı bir parfüm!” diyerek bu parfümü kendi sözcükleri ile tanımlıyor. Yıldız meyvesi ve sürükleyici çarkıfelek çiçeğinin misk kokuları ile çekici bir karışımını sunan Outspoken Intense by Fergie EDP, meyveli-çiçeksi notaların misk ile çekici birleşimi ile o geceyi etkisi altına alacak.

Güzellik dünyasına yön veren AVON, Ekim 2011 tarihinde, Türkiye’de ilk defa satışa sunacağı SuperShock Max Maskara’yı da FNO ziyaretçileri ile buluşturuyor olacak. Ünlü makyaj sanatçısı Ali Rıza Özdemir, 2011-2012 Sonbahar-Kış Sezonu makyaj trendlerini yansıtan makyaj uygulamaları gerçekleştirecek.

Bağdat Caddesi’nde düzenlenecek etkinliklere, 2011 yılında AVON’un güzellik kategorilerinin yüzü olan AZRA AKIN da katılarak sevenleri ile buluşuyor olacak.

İstanbul’un her iki yakasında AVON FNO standını ziyaret edenler, eğlenceli aktivitelere katılırken sürpriz hediyelerin sahibi olacak ve unutulmaz bir gece yaşayacak.

FNO hakkında:
Fashion’s Night Out, Vogue dergisi tarafından moda ve perakende sektörünü canlandırmak amacıyla düzenlenen uluslararası bir etkinlik. Bu etkinlik ilk kez 10 Eylül 2009 tarihinde dünya çapında yaşanan ekonomik daralmanın olumsuz etkisini kırabilmek için 13 Vogue ülkesinin katılımıyla gerçekleşti. Son iki senedir New York, Paris, Londra ve Milano’nun da aralarında bulunduğu büyük metropollerde, mağazaların bir gece için saat 24:00’e kadar açık kaldığı bir alışveriş şenliği olarak düzenleniyor. Fashion’s Night Out tasarımcıların, ünlülerin, modellerin, editörlerin, medya yöneticilerinin ve sektör öncülerinin katılımıyla büyük ses getiriyor, satışlara ciddi bir katkı sağlıyor ve ekonomiye hareketlilik kazandırıyor. Bu sene 3. kez 17 Vogue ülkesinde gerçekleşiyor.

AVON, İstanbul’un İki Yakasında FNO Ziyaretçileri ile Buluşuyor! | 3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu