Moda

Bakır Saç Rengi Örnek Resimler

Saçınızın rengini değiştirmek istiyorsunuz ve bakır tonunda mı karar kıldınız? Bakır saç rengi örnekleri resim galerimizde sizler için bakırın en güzel tonlarını seçtik.
Bakır saç rengi ünlüler tarafından da çok tercih edilen bir renktir. Meryem Uzerli saçı diye de bilinen bu saç özellikle renkli gözlü ve beyaz tenli kadınlara çok yakışmakta, onlara çekici bir hava katmaktadır. Bakır bakımı zor olan bir saç rengidir, çabuk akma yapabilir, sürekli bakım ister. İşte size fikir verebilecek bakır saç modelleri

 

bakir_sac_rengi (1) bakir_sac_rengi (2) bakir_sac_rengi (3) bakir_sac_rengi (4) bakir_sac_rengi (5) bakir_sac_rengi (6) bakir_sac_rengi (7) bakir_sac_rengi (8) bakir_sac_rengi (9) bakir_sac_rengi (10) bakir_sac_rengi (11)

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Kadınlar Kulübü’ne aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Kadınlar Kulübü tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu