Birkaç Beden Zayıf Gösterecek Tüyolar

Doğru kıyafet kombinasyonuyla daha ince ve zarif görünebilirsiniz.

Ne şişmansınız ne zayıf… Ama ufak tefek fazlalıklarınızı biraz gizlemek istiyorsanız giyiminize dikkat ederek bunu başarabilirsiniz.

Saklamak istediğiniz fazlalıkları doğru parçalarla gizleyebilir ve olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

İşte size yardımcı olacak şahane tüyolar…

Orantı

Bol ve yuvarlak kesimler sizi de hantal ve kilolu gösterir. Bu yüzden siz de dnegeyi sağlamak için bol bir etekle dar bir tişört, uzun ve uçuş uçuş bir tunikle daracık bir bir jean ya da mini etekle daha uzun bir bluz tercih edip orantıyı yakalamaya bakın.

Doğru ceket seçimi

Kalçalarına kadar uzanan ceketler ve üzerinizde bol duran modeller sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bel kısmı oturan bir ceket her zaman belinizi ince gösterecektir.

Biçimli etekler

Kalem etekler iyi hoş da herkesi daha hantal göstermeye meyilli. Bele oturduktan sonra hafif bollaşan şekilli bir etek her zaman daha iyidir.

Jeanlarınızı topuklularla giyin

Dergilerde, gazetelerde neden birçok ünlünün jeanlerinin altına topuklu ayakkabı giydiğini merak ediyorsunuzdur. Çünkü bu son derece doğru bir tercih. Böyle bir kombinasyon özellikle dar kesim bir jeanle yapılırsa her kadını olduğundan daha ince, uzun ve şık gösterecektir.

Doğru kemer seçimi

Daha geniş kemerleri tercih etmeniz sizi daha da küçük gösterir. Ve belinize tam oturan bir kemeri seçmenizde fayda var.

Kendinize böyle bir elbise seçin

Biçimli beli, düzgün dikişleri ve göğüs kısmı pensli bir elbise herkese yakışacaktır.

Kırmızıdan vazgeçmeyin

Gücün ve özgüvenin simgesi olarak görülen kırmızı iddialı bir renk olmasının yanında koyu tonları tercih edildiğinde gizleyici özelliği vardır. Bu yüzden siyahla kendinizi kısıtlamayın kırmızı da bir alternatif.