Moda

En rahat ve şık gelinlik ayakkabısı modelleri 2018

Düğün gününde oradan oraya koşturuken birde ağır bir gelik taşıyorsanız ayakkabılarınızın rahat olması gerekir. En rahat ve şık gelinlik ayakkabısı modelleri 2018 de gelinlik ayakkabısı nasıl seçilmelidir öğrenebilirsiniz.

Gelinliklerin şıklığı ve zarafeti kadar ayakkabılarda önemlidir. Hem rahat hemde şık gelinlik ayakkabısı bulmak zor gibi gelebilir. Hem gelinliğinizin tarzı hemde düğün yapılacak alanla uyumlu gelinlik modelleri burada.

Gelinlik Ayakkabısı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir

İlk olarak boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız evet topuklu modeller tercih edebilirsiniz. Ancak bu topuklar sizin ayakta uzun süre durmanızı engelleyecek rahatsız yada çok ince topuklar olmamalıdır.

İnce topuklu ayakkabı giymeye alışkın değilseniz düğün öncesinde günlük hayatınızda topuklu ayakkabı giymeyi deneyin. Böylece prova yapmış olursunuz. Ve düğün günü ince topuk giyip giyemeyeceğinize karar verirsiniz.

Ayakkabılar evet rahat olmalıdır ancak düğünde ayağınızda zarif durmayacak ayakkabılarıda tercih etmeyin. Gelinlik kabarık yada uzun olabilir. Ne olursa olsun ayakkabılarınızın görünmemesi mümkün değildir.

2018 Gelinlik Modelleri İçin Tıklayın!

Düğünün yapılacağı yerin zeminine dikkat edin. Uygun olmayan bir ayakkabıyı kesinlikle almayın. Taşlı yada kumsal zeminleri için daha düz yada dolgu topuklu modeller tercih edebilirsiniz.

Ayakkabılar aynı zamanda düğün konseptiniz ve gelinliğiniz ile uyumlu olmalıdır. Şık olmak bütünlük ile alakalıdır.

Yanınızda mutlaka gelinliğiniz ile uyumlu düz taban sandalet yada babette düğün yerine götürün. Düğünün ileryen saatlerinde düz tabanlı ayakkabılara geçiş yapabilirsiniz.

Ayakkabınızı aldıktan sonra evde birkaç gün deneyin. Fişini atmayın. Eğer rahatsızlık duyarsanız değiştirin.

Gelinlik ayakkabısı modelleri 2018

Gelin Çiçekleri ve Gelin Saç Aksesuar Modası için Tıklayın !

Sonbaharda Gelin Makyajı Trendleri Neler? Tıklayın !

Ünlü Markaların Gelinlik Modelleri 2018 için Tıklayın !

Gelin Ayakkabısı 2018 Babet ve Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri Tıklayın !

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı