Moda

Gelin saçı modelleri 2018

Gelin saçı modelleri  2018 ile bu özel günde acaba saçımı gelin topuzu mu yaptırsam yada dağınık gelin saçı modelleri arasından mı seçsem yada en güzel gelin saçı modelleri baksam diyen genç kızlar bu dertten kurtuluyor. İstediğiniz, uzun gösteren gelin saçı ve diğerleri burada.

Gelin saçı modelleri 2018

Saç modellerimize geçmeden önce size gelin saçı ile alakalı birkaç önemli noktadan bahsetmek istiyoruz.

Gelin saçınızı yaptırmadan önce  saç bakımlarınızı ihmal etmeyin. Bu özel günde en güvendiğiniz kuaförü seçin,  kuaförlerden randevunuzu almak için hızlı davranmalısınız.

Saç modellerini seçerken gelinliğiniz ile uyumlu olmasına dikkat edin Düğünün yapılacağı yerde oldukça önemli deniz kenearında bir düğün için sımsıkı yüksek bi topuz uyumsuz görünecektir. Boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız saçınızın tepesini hafifçe kabartın. Balerin topuzları boyu uzun göstermek için kullanılanılabilir. Saç modelinizin gelinliğiniz kadar önemlidir.

Gelin saçlarında 2018 yılında geçen yıllarda olduğu gibi iddialı topuzlar yerine daha yumuşak geçişli topuzlar yada tamamen açık saçlar oldukça moda olucak. Unutulmamanız gereken en önemli ayrıntı bu sizin en özel gününüz ve nasıl görünmek istiyorsanız o saçı yaptırın. Çünkü bu günü yıllarca hatırlayacaksınız.

Gelin saçı modelleri 2018
Gelin saçı modelleri 2018

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı