Moda

Grunge Giyim Tarzı

Grunge giyim tarzı tamamen salaş bir giyim tarzını yansıtıyor.  Asi bir tarz olan grunge kıyafet stilinde üst üste giymek çok moda. Büyük beden kazaklar ve tunikler, oduncu gömlekler, punk sitili, bele bağlanan gömlekler, ve dağınık saçlarbu giyim tarzının özellikleridir.Grunge giyim stilinde oduncu gömleği adı verilen ekose gömlekler çok tercih ediliyor.
Mesela penyenizin veya elbisenizin üzerine ekose gömleğinizi giyebilirsiniz. Ekose etekleri giymekte size kalmış. Grunge kıyafette bit pazarından aldığınız giysiler en gözde parçalardır.Çiçekli elbiseler de çok giyilecek ama bu elbiseyi yırtık, pırtık çorapla süslemelisiniz. Bu moda akımı tam özgür ruhlu, asi kişilere hitap ediyor.

 YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Kadınlar Kulübü’ne aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Kadınlar Kulübü tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 90lı yılların popüler ve rahat modasıdır grunge giyim akımı. Salaş, rahat, umursamaz ve özgündür de… Tekrar geri gelmiş olması sevindirici…

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu