Moda

Prenses Gelinlik Modelleri 2018

Genç kızların rüyası düğününde prenses gelinlik yani kabarık gelinlik ile arz-ı endam etmektir. Prenses gelinlik modelleri 2018 yazımızın içinde hem son moda prenses gelinler hemde hangi vücut tipi  bu modeli tercih etmelidir ayrıntılı olarak anlattık.

Prenses Gelinlik Modelleri 2018

Prenses modelde gelinlikler hakkında bilmeniz gereken ilk nokta hemen hemen her vücut tipine uygundur. İster uzun boylu ister kısa boylu olmanız fark etmez belden aşağı kısmınızın çok geniş yada çok ince olması önemsizdir. Zaten her şekilde gözükmeyecektir. Gelelim prenses gelinlikte üst kısım nasıl seçilmelidir? Diğer gelinlik modellerinde kullanılan üstleri görmek için gelinlik modelleri 2018 yazımıza bakabilirsiniz..!

Prenses Gelinliklerde Püf Noktaları Nelerdir?

Üst bedeni ince ve göğüsleri küçük olan gelin adayları üst kısmı drapeli gelinlikleri tercih edebilirler.

Kollar ince olan gelin adayları takma kol, düşük kol, yada truvakar kol ile bu soruna çözüm bulabilirler.

Geniş bir bele sahip olan kadınlar ise eteğin ön yada arka kısmından gelen “V” kesimi ile ince bir bel görüntüsü yaratabilirler.

Kısa boylu kadınlar belden aşağıya bollaşan gelinlikler tercih ederken uzun boylu kadınlar bacak boyları uzun olduğu için belden biraz daha aşağıdan bollaşan modeller tercih edebilir. Bu bacak boyu oranınızı daha güzel gösterecektir.

Prenses modellerde iç çamaşırları seçilirken çok fazla sıkan ve rahat etmenizi engelleyen korselere  gelinliğin alt kısmı bol olduğu gerek kalmaz. Yarım yada belde biten korseler ideal olacaktır.

Prenses gelinlik modellerinde genellikle straplez ve “V” yakalı modeller kullanılabilir.

 

Dantelli gelinlik modelleri 2018 için tıklayın !

2018 Tesettürlü Gelinlik Modelleri için Tıklayın !

2018 Büyük Beden Gelinlik Modelleri için Tıklayın !

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu