Ünlülerin Muhteşem Giyinme Odaları

Sahnede, sokakta ve evde… Her birinde ayrı bir güzellik taşımak ve o kadar kıyafeti koyacak bir yer bulmak zor olsa gerek. Ama her kadının da hayalidir böyle giyinme odalarına sahip olmak, değil mi? Küçük bir ayakkabı dükkanı kadar ayakkabımız ve butiğe benzeyen bir giysi dolabımız olsa hayır demezdik hiç birimiz. İşte onlar da giyinme odalarını kendilerini yansıtan şekilde düzenlemişler. Gerçekten muhteşem görünüyor. Cristina Aguilera’nın ayakkabı cenneti ve yerdeki leopar desenli halısı insana kendini kaybettirebilir. :)

Olivia Wilde’ın giyinme odası ise kendisi gibi dramatik ve sofistike. Bir prensesin odası gibi düzenlenen bu odada insan birazdan kendini sahneye çıkacakmış gibi hissedebilir. Güzel aktrisin giyinme odasında uyguladığı dekorasyon en beğendiklerimden biri oldu.

Eva Longoria da ayakkabı tutkunlarından biri. Son derece düzenli bir dekorasyona sahip. Paravan da başarılı detaylardan biri. Ayakkabılarına ekstra bir özen göstererek tek tek düzenlemiş. Biraz daha klasik bir stili olduğu gözden kaçmıyor.

Maria Carrey’ nin ayakkabı mağazasını anımsatan odası ise oldukça ferah görünüyor. Şık ve sade. Ayrıca renklere göre düzenlenmesi de çok doğru bir fikir. Genişliğine dikkatinizi çekmek istiyorum. Ama bir odadan çok showroomu anımsatması biraz soğumama neden oldu.

Paula Abdul’u American Idol yarışmasından hatırlıyoruz daha çok. Onun da küçük çaplı bir ayakkabı delisi olduğu aşikar. Sanırım kadınların büyük bir çoğunluğu bu hastalığı taşıyor. :) Ama biraz düzensiz bir odaya sahip.

Hilton varislerinden Nicky Hilton’un yetişme tarzından gelen bir disiplinle düzenli olduğunu fark etmişsinizdir. Ferahi rahat ve düzenli. Kendinden ve ablasından beklenmeyecek sadelikte. :) Ama kesinlikle favorim.

Fergie’nin yırtıcı tarzı giyinme odasına da yansımış. Renklere göre düzenlenmiş. Kocası ise bu odaya Fergieland adını takmış. Butik görünümünde olmasına özellikle dikkat edilmiş.

Siz nasıl buldunuz bilemiyorum ama bu odalar bende cennet etkisi yaratmadı değil. :) Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Keyifli günler…

Kaynak: Ünlülerin Muhteşem Giyinme Odaları | Evmanya Magazin