Yeni yılda Pierre Cardin hediye seçenekleriyle, sevdiklerinizin nefesini kesin

Pierre Cardin, ailesine ve sevdiklerine yeni yılda ne hediye alacağını düşünenlere birbirinden cazip seçenekler sunuyor. Pierre Cardin’in satışa sunulan 2011 Exclusive Collection serisi birbirinden şık ve kullanışlı seçenekleriyle sevdiklerinizi mutlu etme şansı bulacaksınız.

İlkleri ve sıra dışı tasarımlarıyla modada çığır açan dünyaca ünlü Fransız markası Pierre Cardin, size tarzınızı kusursuz ve benzersiz kılacak bir koleksiyon hazırladı. Pierre Cardin 2011 Exclusive Collection.
Geniş ürün yelpazesiyle herkese ve her keseye hitap eden Pierre Cardin, 2011’i birbirinden çekici modelleriyle karşılıyor. Pierre Cardin’in Türkiye’de pazara sunulacak olan yeni şık ve zarif serileri Career, Exclusive, Force, Leader, Prestige, Status, Unique, bu yılbaşında sevdikleriniz için birbirinden şık ve fonksiyonel hediye alternatifleri olacak. Pierre Cardin’in yeni serileri ile sevdikleriniz şıklığın ve kolaylığın keyfine varacaklar.

Kalemler

Career, Exclusive, Force, Leader, Prestige, Status, Unique serileriyle yazı yazmak daha zevkli olacak.Sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz kalemler birbirinden şık ve değişik tasarımlardan oluşmaktadır.

Bloknotlar

230x250x20 mm ebatlarında hoş bir görünüme sahip, çeşitli renklerde üretim yapılabilen bloknotlar, sevdiklerinize yıl boyu birer anı olarak kalacaktır.

Kemer Cüzdan Setleri

Birbirinden zarif tasarımlardan oluşan setler sevdiklerinizin kıyafetlerini tamamlayacak birer unsur olarak yer alacak.Setler cüzdan, kemer ve anahtarlıktan oluşmaktadır.

Seyahat Setleri

Değer verdiklerinizin yıl boyu yapacakları seyahatler esnasında en büyük yardımcısı olacak setler; manikür seti, ayakkabı bakım seti ve seyahat çantalarından oluşmaktadır.

Gömlek, Kravat, Kol Düğmeleri ve Eşarplar

Kıyafetleri tamamlayacak aksesuarlar sevdiklerinizin ve değer verdiklerinizin özel toplantılar, davetler, seyahatler ve günlük yaşamları için tek kelimeyle nefes kesen birer hediye olacak.Görünüşlerine şıklık katacak.

Pierre Cardin hediye seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiye www.pierrecardingifts.com sitesinden ulaşabilirsiniz.