ABC deterjan, yeni ürün grubu “ABC Konsantre Yumuşatıcıları” satışa sundu…

ABC konsantre yumuşatıcıların  mikrokapsül teknolojisi sayesinde çamaşırlar haftalar boyunca yeni yıkanmış gibi kokuyor..
Bir dokunuşunuz yeterli…kokusu anne sevgisi kadar kalıcı,dokunuşu anne kalbi kadar yumuşak…

ABC Deterjan, yeni ürün grubu ABC Konsantre Yumuşatıcı’yı satışa sundu. Artık sadece üstün yumuşatma performansı değil, kalıcı koku da tek bir şişede…

Yeni ABC Konsantre Yumuşatıcıların kokuları dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen parfümler arasından geliştirildi. Mikro kapsül teknolojisiyle üretilen yumuşatıcılarda, koku partikülleri mikro kapsüllerin içinde uzun süre kalabiliyor. Bu sihirli kapsüllerin harekete geçmesi için de küçük bir dokunuş yeterli. Yumuşacık çamaşırlara her temasta kapsüller içinde sakladığı parfümü açığa çıkarıyor, mis gibi kokusu haftalarca sizinle kalıyor.

Hem de bir kere değil, her dokunuşunuzda yeni yıkanmış gibi mis kokulu, yumuşacık çamaşırlar…

Yeni ABC Konsantre Yumuşatıcılar, sadece performanslarıyla değil, yenilikçi ve şık şişe tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Ayrıca geniş ürün yelpazesiyle, her beklentiye hitap ediyor.

Kısaca ABC Deterjan :
ABC, yaklaşık 40 yıl önce kurularak Türkiye’nin saygın sanayi kuruluşlarından bir tanesi olmayı başaran Başer Kimya’nın lokomotif markasıdır. Geçtiğimiz yıl ABC markası ile sinerji yaratmak amacıyla Başer Kimya, ismini değiştirerek yola ABC Deterjan olarak devam etmektedir. Osmaniye’deki 85 bin metrekarelik fabrikasında beş ana üretim kolunda faaliyet gösteren ABC Deterjan, tüketicilerin her türlü temizlik ihtiyacını karşılayacak, kaliteli ürünleri geliştirip tüketicilerin beğenisine sunuyor. 30 ülkeye ihracat yapan ABC Deterjan, çeşitli zincirlere yönelik private label-markalı ürün- imalatı da gerçekleştiriyor. ABC Deterjan’ın, iç piyasaya yönelik TEK isimli ekonomik bir markası daha bulunuyor.