Emsan Fivestar Efsane ile yemekler daha hızlı pişiyor

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcısı Emsan, yemekleri daha hızlı ve lezzetli pişirmek için “Five Star Efsane Düdüklüyü” yarattı. ‘Fivestar Efsane Düdüklü Tenceresi’ ile yemekleriniz kısa sürede pişerken, mutfakta yemek hazırlarken geçirdiğiniz saatler ise size kalıyor.

Daha Hızlı Pişen, Daha Lezzetli Yemekler

Ürünleriyle mutfaklarınıza işlevselliği, üstünlüğü ve teknolojiyi getiren Emsan’dan yemek pişirmeyi kolaylaştıran bir ürün daha. Fivestar Efsane düdüklü tencereleri özel tasarımı ile hem mutfaklarınızda keyifli bir kullanım sunuyor hem de yemekleri daha hızlı ve daha lezzetli pişiriyor. Böylece yemek yapmak için mutfakta harcadığınız süre size kalıyor.

Derin silindirik paslanmaz çelik gövdeli Fivestar Efsane düdüklü tencerelerin kullanımı oldukça kolay ve güvenli. Fivestar Efsane düdüklü tencerenin basınçtan zarar görmesini engelleyen kapak üzerine yerleştirilmiş emniyet silikonu, sizi istenmeyen mutfak kazalarından koruyor. 4, 6 ve 8 litre hacim seçenekleri bulunan Fivestar Efsane, doğalgaz, bütangaz, elektrik, seramik, halojen ve son teknoloji ocaklarda da yüksek kullanım performansı sunuyor.

Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen Fivestar Efsane yemeklerinize hem lezzet katıyor hem de mutfakta harcadığınız zaman ve enerji kullanımı azaltıyor.

Fivestar Efsane Düdüklü Tencere;

4 lt : 93 TL
6lt : 96 TL
8lt : 99 TL’den satışa sunulmaktadır.