Emsan, yepyeni Terra Cast tencereleri

Toprak Güveç Lezzetiyle Pişen Yemekler İçin; Emsan Terra Cast

Geleneksel toprak kaplarda pişen yemeklerin lezzetine doyum olmaz. Mutfakların vazgeçilmezi Emsan, Terra Cast tencere seti ile toprak kaplarda pişen güveç lezzetini mutfağınıza taşıyor.

Yılların deneyimini ve kalitesini teknolojiyle birleştiren Emsan, yepyeni Terra Cast tencereleri ile yemeklerinize eşsiz lezzetler katmaya hazırlanıyor. Isı iletkenliği optimum seviyede olan alüminyum döküm gövdeli Terra Cast, özel tasarımlı ve kullanım kolaylığı sunan cam kapağıyla da göz dolduruyor.

Terra Cast tencere setinin özel tasarımlı cam kapakları sayesinde yemeklerin suyunu kapağını açmadan süzebilir, tencerenizin kapağını gövde üzerindeki özel yuvasına sabitleyebilirsiniz. Depont Platinium iç kaplaması ile yanmaz-yapışmaz özelliğini uzun süre koruyan Emsan Terra Cast, silikon saplarıyla da tencerenizi eliniz yanmadan güvenle taşımanıza olanak sağlıyor. Terra Cast’ın özel tabanı ise size doğalgaz, bütangaz, seramik, halojen ve son teknoloji ocaklarda bile yüksek kullanım performansı sunuyor.Terra Cast Tencere seti, teknolojisiyle yemeklerinize lezzet katarken; siyah, cotto, yeşil ve pembe renk seçenekleri ile de mutfağınıza da şıklık kazandıracak.

Terra Cast Tencere Seti;

20cm / 3 lt Derin Tencere
24cm / 5 lt Derin Tencere
28cm / 4 lt Karnıyarık Tenceresi
28cm Tava olmak üzere yedi parçadan oluşmaktadır.

Terra Cast Tencere Seti’nin Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 349 TL’dir.