First Blush İlkbahar 2009 Makyaj Koleksiyonu CLINIQUE

Doğal, Yumuşak ve Tamamen Kadınsı
First Blush. İlkbahar 2009 Makyaj Koleksiyonu | CLINIQUE


CLINIQUE First Blush İlkbahar 2009 Makyaj Koleksiyonu ilkbaharın doğal ve yumuşak renklerini yüzünüze taşıyor. First Blush İlkbahar Makyaj Koleksiyonu ile yanaklar doğal ve canlı renklerle ışıltılı bir görünme kavuşurken hafifçe baharın canlılığına sahip renkler, belirginleştirilmiş üst kirpik çizgisi ve kaşlarla tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Bu romantik görünüm hafifçe renklendirilmiş parlak dudaklarla tamamlanıyor.

YENİ Quick Blush
Tavsiye edilen satış fiyatı:  69 TL

Muhteşem renklere sahip allık ve kolay uygulama sağlayan fırçayı aynı ambalajda sunan özel tasarım bu ürün boyu mükemmel ve canlı görünmenizi sağlıyor.

• Hurry Honey
• Peach In-A-Pinch
• Minute Mocha
• Berry On Time

fresh_bloom_eye_shadow_cherry_blossom_icon_globalYENİ Fresh Bloom Eye Shadow
Tavsiye edilen satış fiyatı:  49 TL

Çiçek desenli bir tasarıma ve şık ambalaja sahip bu farlar gözlere yoğun bir renk ve hafif bir ışıltı veriyor. Her bir palette birbirinden güzel 2 renkte sunulan bu farlar tek başına veya karıştırılarak kullanılabilir.

• Maple Blossom
• Tiger LiIy
• Cherry Blossom
• Apple Blossom

High Impact Mascara
Tavsiye edilen satış fiyatı:  39 TL

Clinique iyi bir maskara için iki unsuru önemle vurguluyor: Mükemmel formül ve mükemmel fırça.

High Impact Mascara benzersiz formülü ve özel fırçası sayesinde kirpiklerinizi iki katı dolgun ve uzun göstererek bunu kanıtlıyor. Buğday özleri sayesinde kirpikleri besliyor. En hassas gözlerde dahi reaksiyona sebebiyet vermez.

• Black
• Black Brown

long_last_glosswear_spf15_first_blush_iconQuickliner for Eyes
Tavsiye edilen satış fiyatı:  40 TL

Quickliner for Eyes otomatik açılan tasarımıyla kolay uygulama sağlar. Benzersiz formülü bulaşma ve akmaya neden olmadan gün boyu kalıcı bir renk sağlar.

Long Last Glosswear SPF 15
Tavsiye edilen satış fiyatı:  34 TL

8 saate kadar kalıcı bir renk ve parlaklık sağlar. SPF 15 koruma faktörü dudakları güneşin zararlı etkilerinden korur. Nemlendirici formülü ise dudakları nemlendirerek yumuşatır.

• Honey Shimmer – Sınırlı Üretim
• First Blush – Sınırlı Üretim
• Whisper

Quickliner for Lips
Tavsiye edilen satış fiyatı: 34 YTL

Makyaj çantanızda mutlaka olması gereken sofistike bir dudak kalemi. Kremsi ve kalıcı formülüyle tüm farklı ruj renklerini tamamlar.


CLINIQUE HAKKINDA …

1968 yılında dermatolojistler tarafından üretilen ilk prestijli kozmetik markası olarak yaratılan Clinique, 40 yıl önce  “tüm farklı cilt tiplerine uygun etkin ve kaliteli ürünler yaratmak” olarak belirlediği misyonunu hala sürdürmektedir . Markanın kişiye özel yaklaşımı ve hepsi özenle formüle edilmiş ve detaylı testlerden geçmiş ürünleri  markayı dünyanın en etkin cilt bakım otoritelerinden biri haline getirmiştir. Clinique’te tüm ürünler alerji testinden geçmiştir ve %100 parfüm içermez. Tüm yaş ve ırktaki kadın ve erkeklere uygun ürünler sunan Clinique bugün 135’den fazla ülkede 17.000’den fazla satış noktasında satılmaktadır.

NEDEN FARKLIYIZ ?

Tüm ürünlerimiz alerji testinden geçmiştir.

Clinique’te üretilecek her ürün alerji testinden geçmek zorundadır.

Bu ne anlama mı gelir?

quick_blush_hurry_honeyHer formül 600 farklı gönüllüye 12 defa uygulanır ve bu 7200 denemeden birinde bile alerjik bir reaksiyona rastlanırsa o ürün tekrar formüle edilir. Yani Clinique‘ te 1 aslında çok büyük bir sayıdır.

Tüm ürünlerimiz %100 parfüm içermez.

Yapılan araştırmalara göre parfüm katkısı alerjik reaksiyona neden olan en önemli etkendir. Bu nedenle marka olarak aldığımız ilk kararlardan biri de ürünlerimizde parfüm kullanmamak olmuştur.

Bu ne anlama mı gelir ?

Ürünlerimizin hiçbiri için yapay bir aroma üretmiyoruz ve hiçbir ürüne barındırdığı içeriklerin doğal kokusunu bastıracak katkılar koymuyoruz.