Ayyıldız Gerçek Güzeli Keşfetti

Ayyıldız’dan Victoria’s Secret’a hediye…

Dünyaca ünlü mayo markası Ayyıldız, moda dünyasının son zamanlarda aradığı taht sahibini buldu… Güzelliğiyle baş döndüren süpermodel Kim Cloutier vakit geçmeden Victoria’s Secret tarafından kapıldı…

2010 Yaz Kataloğ çekimleri “Aşıklar Plajı” olarak bilinen Cabo San Lucas’da gerçekleştirildi. 15 gün süren çekimler boyunca Cabo San Lucas plajının doğal güzelliği, Kim Cloutier ‘in çekiciliği ve Ayyıldız yaz koleksiyonunun öncü model ve desenleri çevre halkınında ilgi odağı oldu. Bir çok yerel Tv kanalının haber yapma isteği çekim ekibine ve güzel mankene hoş anlar yaşattı.

Seksi model Kim Cloutier çok büyük bir heves ile sunduğu ürünler arasında özellikle bikinileri çok beğendiğini ve kendisinin de bikini giymeyi tercih ettiğini söyledi.

Manken Bilgisi ;
Elle, Sports Illustrated Swimsuit Edition dergisinde ve Versace, Roberto Cavalli, Abercrombie &Fitch kampanya çalışmalarında yer alan Kim Cloutier ; birçok markanın defilelerinde aranılan mankenlerden biri. Kanadalı manken New York’da yaşıyor. Kanada’ya olan özlemini her fırsatta dile getiren güzel model 23 yaşında 1.80 boyunda 90-60-90/49 kilo ve yeşil gözlü. Doğal güzelliği ve spor giyinme tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Kim Cloutier makyaj yapmayı hiç sevmiyor.