Bahar Aylarında Estetik Trendleri Neler?

Bahar hemen hemen kapıda sayılır hanımlar! Bahar aylarında estetik yaptırmayı düşünenler için en sık tercih edilen estetik trendlerini bir araya getirdik.

Baharın gelmesiyle birlikte çok yakında lahana gibi kat kat giyinmekten kurtuluyoruz. Baharın ardından gelen yazla birlikte mayo-bikini dönemine de merhaba diyeceğiz. Diyet programlarının hızla uygulanmaya başladığı şu günlerde bir diğer artış ise estetik operasyonlarda gözüküyor. İşte bu noktada Bakın Estetik Cerrah Alpaslan Topçu bahar ayları dediğimiz Mart ayından Haziran ayı sonuna kadar neler yaptırabileceğinizle ilgili bakalım neler anlatıyor.

Bahar sezonunun en yoğun ve en avantajlı estetik cerrahi mevsimi olduğunu söyleyen Estetik Cerrah Alpaslan Topçu,  İnsanların yaza hazır olmak için yılın bu zamanında yoğun bir şekilde estetik ameliyat yaptırmaya başladıklarını belirtiyor. Ayrıca kış aylarında kış sporlarıyla ilgilenen kesimin bahar aylarında estetikle ilgilendiklerini söylüyor.

Bahar ayları estetik yaptırmak için uygun mu?

Yapılabilecek herhangi bir estetik girişimi için bahar ayları son derece uygun. En büyük avantajı ise, henüz bol ve kapalı giysileri üzerimizden atmadığımız için örneğin meme büyütme, küçültme, karın veya kol germe ameliyatlarının vücudumuzda yarattığı değişiklikleri görünmez kılmak daha kolay.

Diğer bakımdan ise, yüzdeki botox, dolgular, lazer uygulamaları, kimyasal veya mekanik dermabrazyonlar veya iple veya cerrahi yüz germe gibi girişimler, göz derisi sarkması ve torbalaşmanın düzeltilmesi gibi girişimlere zarar verecek güneş ışınlarından sakınmak yine bu mevsimde mümkün.

İşte bahar aylarında estetik trendleri

Burun estetiği

Göz çevresi estetiği

Kaş kaldırma estetiği

Göğüs küçültme estetiği

Göğüs büyütme estetiği

Basen estetiği

Bacak kontörü estetiği

Karın germe estetiği

Siz hangisini yaptırmayı düşünüyorsunuz hanımlar? :)