Sağlık

Kavitasyon ve Quantum kombinasyonuyla 10 seansta en az 2 beden incelmek mümkün

Özel Sculpture Poliklinikleri’nde doktor ve beslenme uzmanı eşliğinde; bölgesel yağ birikimlerinizi Kavitasyon uygulaması denilen düşük frekanslı ultrason ses dalgaları ile parçalayıp, işlevsel hale getirip, tek seansta bile gözle görülür fark yaratmak bazen mümkün olabiliyor.

Kavitasyon uygulaması sonucunda katı ve yerleşmiş olan yağlar sıvılaşmış ve atılımı çok kolaylaşmış bir hale gelebilmektedir. Kavitasyon çıkışında aynı seansta uygulanan Quantum elektro situmilasyon yöntemi ile kasları çalıştırarak sıvılaştırılmış yağların yakılması ve atılımı desteklenmektedir.

Karın, basen, popo ve baldırlardaki yağları 40 dakika içinde parçalayabilen Kavitasyon uygulaması doğru bir diyet programı ve Quantum ile birleştiğinde 6-10 seansta 2 beden incelme ve aynı zamanda sıkılaşma sağlanabiliyor.

Kavitasyon, oluşturduğu düşük frekanslı ultrason ses dalgaları ile yağ hücre zarlarını parçalamakta ve açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmaktadır.
Quantum ile elektrikli pedler yardımıyla çalışmayan adaleler çalıştırılır. Bu sayede söz konusu bölgede kısa sürede kas yapısında ve cilt yapısında gözle görülür bir toparlanma gerçekleşebilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı