1 ayda 20 kg veriyorum

Selamlar herkese, bugun 4..gunum başladım şeker hamur yok sadece çok canim çekince ucundan yedim. Tartildigimda 64.2 idim ama 2 gündür wc ye çıkamadım. Yiyorum ama azalttım. Yarını da atlatırsam pazartesi günü daha az yiyeceğim inşallah
Wcye çıkma konusunda kesinlikle limonlu su, hazır kayısı bitki çayı mutlaka tavsiye ediyorum. Normal suyu da biraz arttırırsanız, bu problem ortadan kalkar. Adaptasyon süreci sanırım. Ama geçici merak etmeyin.

Merhaba yeni tahlil yaptırdım kansızlık ve yine insülin direncim yüksek çıkmış. Bende sizin gibi kısa sürede vermek istiyorum kg ama mutsuzluk olayını geç yeme ataklarını da geç resmen hasta oluyorum fazla kalori açığı yapınca halsizlik baş ağrısı aşırı güçten düşme.

Belki yaş metabolizma kan değerleri kronik rahatsızlıklar gibi faktörler herkeste aynı sonucu gösteremiyor 1 hafta elma diyeti yaptım hiç kg veremedim yağdan ve üstüne hastalanmıştım beslenme şeklimden dolayı.

Başarılar dilerim size ama sağlınıza dikkat edin mutlaka
Bende buradan size kendimce takılıp motive olmaya bişeyler yapmaya çalışacağım takipteyim
Merhaba. Aslında şöyle ki sağlıktan daha değerli hiçbir şey yok. Ben sadece böyle olmaktan sıkıldığım için çabuk ve hızlı yöntemlere başvuruyorum. Herkesin bünyesi bir olmadığı için kimisi hastalanır kimisi daha dinç olur vs. İnsülin direnci olan bir arkadaşım var iş yerinde, o da diyette şu an. Hurmayı tavsiye ederim sana. Tarçın, hurma. Ve kurutulmuş meyve. Mesela kuru kayısı ile yoğurt üstüne de tarçın döküp yiyebilirsiniz. Dengeleyebilirsiniz. Ama çok aç bırakmayın kendinizi. Sağlıklı kalın lütfen ve her şeyin çözümü vardır. Tiroid problemi olup da istediği kiloya inenleri bile gördü bu gözler.. inancınızı kaybetmeyin.

Bu arada insülin direncinde olanların diyet olarak neler yaptıklarını googledan ve YouTube’dan araştırmanızı tavsiye ederim..

Yavaş olsun sağlam olsun yani kalıcı 🥰 benim öncelik aslında kilodan cok kaslanmak aynı zamanda umarım başarırım evı spor salonuna donusturucem zaten bu gıdısle 😅 inşallah ❤
Evet protein diyeti yapmıştım kendimin uydurduğu haslanmıs tavuk bol yeşillik ve ekşi yeşil elma üzerine tarçın döküp yerdim ve yumurta sadece beyazı süt peynir yoğurt hepsi lıght proteinli süt yulaf neredeyse sıfır yağ ile beslenmıstım ama asla tavsiye etmiyorum yağ almamak en büyük yanlısım oldu o dönem regl den kesildim ilaçlarla sokuldum hep vücuda cok zarar tek tip beslenme önemli olan sağlıklı seçeneklerle sağlıklı yaglarla herşeyden yemek daha kalıcı kılo oluyor
Ben 115 kilodan 58 e düşmüştüm sonra hamilelik doğum da sezaryen olunca ilk doğum normaldi ikincide baya kılo aldım şiştim verdim 65 e indim sonra 73 küsure çıktım 1 sene spor yapamadım ailevi meselelerden çokta sağlık sız beslendım o dönem neysekı cok sukur dur dedim ve şuan en son 68 kiloyu gördüm ☺
115 ten 58 e 8 buçuk 9 ay içinde düştüm
Valla tebrik ederim. İnsan cidden kafasına koyduğunda başarıyor ya.

Spor falan yaptınız mı kilo verirken? :)

Valla tebrik ederim. İnsan cidden kafasına koyduğunda başarıyor ya.

Spor falan yaptınız mı kilo verirken? :)
Teşekkür ederim aynen öyle özellikle biz kadınlar istediğimizi alırız 💪🤭🥰
Tabiki diyete başladım gün aynı ayna spora basladım her gramı sporla verdim özellikle 10 kılo üzeri kılo verilecekse spor hertürlü şart sarkma vücut bozukluğunun önüne geçmek ıcın ☺

(100.20)/76=26.31 yani vücudun %25 inden fazlasını kaybetmek bir ay için çok fazla.
Hatta sağlıksız onun geri dönüşü net daha fazla olacaktır.

Bebeğim 7 aylık oldu hala emiyor ve doğumdan sonra kendi kendime diyetsiz sporsuz ilk 4 ayda 22 kg verdim ramazanda oruç tutmamama rağmen sahur yapmaktan 10 kg geri almışım bende yapabilir miyim bu diyeti? Emzirmeyi etkiler mi sizce 😕

1 ayda 20 kilo mu hahahaha doktor yok mu bu sitede ya :KK70: her tuvalete cıkıp işemenizi kilo mu sanıyorsunuz acaba siz :KK70: genetikci olan ben buna güldüm :KK70: :KK70: :KK70:

Bu arada bunun saglik acisindan sac kaybi, kas kaybi, demir vitamin eksikligine bagli saglik sorunlari nedir sonuclari bilen varsa yazabilir mi?

X