Hukuka Aykırılık Bildirimi

kadinlarkulubu.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında Yer Sağlayıcı’dır. Forum platformunda ve profillerde yer alan içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bundan dolayı içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim kısmından yazarak bize bildirebilirsiniz.

kadinlarkulubu.com ayrıca 5651 Sayılı Kanunun 2. maddesinde tanımlanan
s) (Ek:29/7/2020-7253/1 md.) Sosyal ağ sağlayıcı: Sosyal etkileşim amacıyla kullanıcıların internet ortamında metin, görüntü, ses, konum gibi içerikleri oluşturmalarına, görüntülemelerine veya paylaşmalarına imkân sağlayan gerçek veya tüzel kişileri, ifade eder
tanımında belirtildiği gibi sosyal ağ sağlayıcı kapsamındadır.

kadinlarkulubu.com, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

kadinlarkulubu.com, 5651 sayılı “İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun” kapsamında BTK onaylı yer sağlayıcıdır.

5651 sayılı kanunun 5. maddesi gereği kadinlarkulubu.com, kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içerikleri kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Yine aynı 5651 sayılı kanunun 8. ve 9. maddelerine göre haberdar edilmesi halinde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlü olmakla birlikte “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

Hukuka aykırı olduğunu tespit ettiğiniz içeriği, detaylarıyla birlikte iletişim sayfasından veya e-posta olarak editor(at)kadinlarkulubu.com'a bildirebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede incelenip dönüş yapılacaktır.

5651 numaralı kanuna ait tüm maddelere ve 23 Mayıs 2007 tarihli resmi gazete yayınına buradan erişebilirsiniz.

kadinlarkulubu.com ;
5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.
Kurumsal iletişim bilgileri, şirket ünvanı, ticaret sicil numarası ve adres bilgilerine
editor(at)kadinlarkulubu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Robi Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.
Sorumlu Kişi :
Robi Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.
Ticaret Sicil Numarası :
00018954
Adres :
KOU TeknoPark A4/B Yeniköy Başiskele Kocaeli
E-Posta :
editor(at)kadinlarkulubu.com
Telefon :
+90 545 365 75 52
X