10 gün önce 350 cc hıgh yuvarlak mentor marka silikon taktırdım. Gözüme çok küçük geliyorlar.

Merhaba bende bu ay olucam ve 350cc karar verdik ama benide açıkcası düşündürüyor küçük mü olucak diye 1.66 boyum 57 kiloda biriyim kendi göğüsüm 150cc olarak ölçü doktorum siz hala aynı düşüncedemisiniz acaba
Merhaba. Göğüs dokunuz varsa 450 ccye tekabül ediyor gayet makul bence. ben şuan aşırı memnunum daha büyük olsaydı kesinlikle gitmezdi şuan yolda yürürken bile bakan dönüp bir daha bakıyor 😂 kaslar kendini salınca gaaayet büyük görünüyor. Ama siz yinede doktora fotoğraflar gösterin. 350 altı kesinlikle taktırmayın çok büyük istiyorsanız 400 olabilir 😊

335 gözünüze küçük mü geliyor cidden:) ben kendimi keseyim o zaman 250 cc benim :) çok detaylı her şeyi sordum ben bugün başta ödemden dolayı şekil almadığı İÇİN küçük görünüyormuş 6 ayda bir beden büyüyür şekil tam kıvamını buluyor dedi Dr bana sizin kaçıncı gün yA da aydı
Benim 15 inde tam 1 ay oluyor. İlk zamanlar aşırı evham yapmışım şuan mükemmel büyüklükteler. Zaman geçtikçe büyüyor aksine küçülmüyor çünkü yerine yerleşiyor kendini salıyor çokkk güzel 😍😍

Merhaba. Göğüs dokunuz varsa 450 ccye tekabül ediyor ben şuan aşırı memnunum daha büyük olsaydı kesinlikle gitmezdi şuan yolda yürürken bile bakan dönüp bir daha bakıyor 😂 kaslar kendini salınca gaaayet büyük görünüyor. Ama siz yinede doktora fotoğraflar gösterin. 350 altı kesinlikle taktırmayın çok büyük istiyorsanız 400 olabilir 😊
Dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim açıkcası çok çok büyük de istemiyorum 400cc elime aldığımda çok büyük geldi gözüme max 375cc olabilir diye düşündüm. Birde ilerde sarkma olur diye korkuyorum. Sizin daha önceki cup ölçünüz neydi ve şuan ne oldu peki

Göğüs kafesiyle alakalı bir durum aslında bende daha büyük dursun istedim ilk zamanlat ama gün geçtikçe çok büyük gelmeye başladı. Foto paylaşabilir misin? Ben de atarım sana beraber yorumlaşırız. Doktora söylemedin mi büyük istiyorum diye ve kas altı mı yaptı?
Canım söyledim de benim doktor çok doğallık meraklısıydı. En idealini yaptım dedi ama beni tatmin etmiyo. Evet kas altı. Foto nası paylaşılıyo özelden mi

Tam 1 sene sonra. Ama 6 ay sonra da olunabiliyor. Öyle çok aşırı bi fark olmadı inan ki. İlk ameliyattaki sütyen ile devam ettim düşün..
Merhaba kendiniz kolunuzu kaldırıp ne zaman duş alabildiniz ? Bana şu an annem yardımcı oluyor eşimle,duş için benim 6.günüm en çok kendim duş alıp saç tarama durumuna ne zamana gelcem onu mersk ediyorum cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏼

Benim boyum 168 kilom 56,
350 CC takıldı ve sanki çok büyük gibi geliyor bana burda ameliyat öncesinde 500 taktır 450 taktır diyenler vardı, asla kaldıramazmışım dr en uygun seçimi yapıyor bence

Canım söyledim de benim doktor çok doğallık meraklısıydı. En idealini yaptım dedi ama beni tatmin etmiyo. Evet kas altı. Foto nası paylaşılıyo özelden mi
Canım söyledim de benim doktor çok doğallı meraklısıydı. En idealini yaptım dedi ama beni tatmin etmiyo. Evet kas altı. Foto nası paylaşılıyo özelden m
Evet özelden paylaşılıyor. Bi at bakalım? Birde başka doktorla görüş ben içime sinmedi başka doktorla görüştüm benim doktorumun yaptığı aynı yorumu yaptı o zaman içime sindi. Şuan bile koltuk altımdan taşmış durumda doktor daha küçüğü seni tatmin etmezdi buna da zamanla alışırsın dedi. Ayrıca gittiğim doktor bir kitabı var boy ve göğüs çapı ile alakalı cclerin bulunduğu oradan 350 cc tam senlik dedi. Daha fazlası taşar sığmaz. Anca 1-2 yıl kullanıcaksın cep genişlicek

Evet özelden paylaşılıyor. Bi at bakalım? Birde başka doktorla görüş ben içime sinmedi başka doktorla görüştüm benim doktorumun yaptığı aynı yorumu yaptı o zaman içime sindi. Şuan bile koltuk altımdan taşmış durumda doktor daha küçüğü seni tatmin etmezdi buna da zamanla alışırsın dedi. Ayrıca gittiğim doktor bir kitabı var boy ve göğüs çapı ile alakalı cclerin bulunduğu oradan 350 cc tam senlik dedi. Daha fazlası taşar sığmaz. Anca 1-2 yıl kullanıcaksın cep genişlicek
Attım canım özelden

Benim 15 inde tam 1 ay oluyor. İlk zamanlar aşırı evham yapmışım şuan mükemmel büyüklükteler. Zaman geçtikçe büyüyor aksine küçülmüyor çünkü yerine yerleşiyor kendini salıyor çokkk güzel 😍😍
Nerede yaptırdınız doktor ismi ve fiyat nedir acaba?

Merhaba arkadaşlar ben de dün ameliyat oldum.Hala göğüslerimi göremedim siz ne zaman gördünüz acaba?Medikal sütyen takılı

Merhaba arkadaşlar ben de dün ameliyat oldum.Hala göğüslerimi göremedim siz ne zaman gördünüz acaba?Medikal sütyen takılı
Ertesi gün pansuman esnasında görebilirsin. Ben 3. Gün görmüştüm korktum açıp bakmaya:)

X